Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 725 136
  • 17 904
  •   3
Отговори
# 9 285
  • Мнения: 105
В тема"Обсъждане на имотни обява" се публикуват линкове към  имотни обяви с цел реклама или антиреклама, без каквото и да е съгласие от притежателите им. Не еднократно се обръщах към модератор да изтрие линк към моя обява в друг сайт, реакция и до този момент няма. Моля за отговор на какво законово основание се допуска това?

# 9 286
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
В темата "Обсъждане на имотни обяви" се обсъждат имотни обяви. Публични, каквато е Вашата.
Няма информация, която да свързва профила Ви с обявата и не намирам основание за премахване на линка към нея. Ако искате премахването му, то следва да го свалите от първоизточника.
Използвам случая да отбележа, че последните Ви публикации са в противоречие и с правилата на форума и с добрия тон.

# 9 287
  • Мнения: 105
И обявите на кока кола са публични, това не означава, че всеки сайт /в случая бг мама / има право да ги разпостранява. Няма никакво значение чия е обявата. За подобно незаконно поведение има други органи, които ще сезирам. Не сте над законите в България!

# 9 288
  • Мнения: 54 448
Каква е причината да не можем да пишем ЛС на PAV1?
Двете с Тета75 пробваме, не става? Няма такъв потребител? Thinking

# 9 289
  • Мнения: 6 323
И обявите на кока кола са публични, това не означава, че всеки сайт /в случая бг мама / има право да ги разпостранява. Няма никакво значение чия е обявата. За подобно незаконно поведение има други органи, които ще сезирам. Не сте над законите в България!
Явно не сте добре запознати със законовите норми и правото на свобода на изразяване, мнение и обсъждане на публичнодостъпна информация. Препоръчвам Ви да се консултирате с юрист. Най-добре е юридическият Ви представител да се свърже с адвокатското дружество, което ни представлява  - + 359 2 988 18 28, Адвокатско дружество Владимиров Кискинов.


DeVa®, потребителят е деактивирал профила си.

# 9 290
  • Мнения: 54 448
Благодаря, Mamma!

# 9 291
  • Мнения: 105
Може да обсъждат моя обява, но не и да се разпостранява във настоящият сайт, без мое съгласие! И не ми нареждайте моля с кого да се свържа нито аз нито адвакатът ми!
Може да колите и бесите в бг мама, но нямате прево да злоупотребявата с чужда интелектуална собственост!
Самозабравихте се!

Последна редакция: пн, 14 окт 2019, 12:36 от Asya Asieva 636606

# 9 292
  • Варна
  • Мнения: 14 545
PAV1 беше изключително ерудиран и полезен потребител. Обидена е от модерацията. Моля, да и съдействате да се върне във форума!

# 9 293
  • Мнения: 105
Разгонват се десетки хиляди, ако не и повече потребители. Аз съм следващата.
За "неподходяш тон", си правят каквото си искат.
Колко ви плащат брокерите, за да се оплюват имоти, само защото обявите са от частни лица, отказващи да платят на същите?

Последна редакция: пн, 14 окт 2019, 12:52 от Asya Asieva 636606

# 9 294
  • Мнения: 1 925
Извинявам се, че така се намесвам, но Asya  Asieva нали сте наясно, че снимка, обява или каквото и да е, публикувано в интернет, автоматично става достъпно за всички и всеки може да го коментира, разпространява и показва на някой ? По реакцията ви съдя, че явно коментарите за вашата обява не ви изнасят и от там идва цялото това възмущение.

# 9 295
  • Германия
  • Мнения: 1 072
Има ли изтрито мое мнение от вчера или онзи ден в темата "Смешки от форума 32" или просто не съм успяла да го публикувам / съм го публикувала в грешната тема и по тази причина е било изтрито? Беше цитат от темата "Въпроси всякакви" с анонимизирани автори, и едно смеещо се човече като мой "коментар".

# 9 296
  • Sofia
  • Мнения: 3 033
Публикуване на линк и обсъждане на публичнодостъпна обява няма нищо общо със злоупотреба с интелектуална собственост.
Отново ще препоръчам (подчертавам, че има огромна разлика между препоръка и нареждане, при препоръката изборът е Ваш) да се консултирате с юридически компетентен специалист.

PAV1 е взела своето решение след спор с Asya Asieva и взаимни обвинения в доносничество, които са премахнати от темата. Не виждам да е сигнализирала за нищо за да е обидена от модерацията. Ако има нужда от съдействие, може да пише на адрес admin@bg-mamma.com.

Разгонват се десетки хиляди, ако не и повече потребители. Аз съм следващата.
За "неподходяш тон", си правят каквото си искат.
Колко ви плащат брокерите, за да се оплюват имоти, само защото обявите са от частни лица, отказващи да платят на същите?
Ако използвате форума за публикуване на обяви, сте сбъркали мястото, независимо дали сте или не сте частно лице.
Също така, реплики и квалификации от вида "Сори маце! Много си зле! Така е като няма и елементарни изисквания   за образование към брокерите. Тежко и горко на клиентите ви!" няма да бъдат толерирани.

# 9 297
  • Варна
  • Мнения: 14 545
Tatti ,коректно цитирах неин пост, в друга тема. Явно е решила да напусне форума. Дано е временно.

# 9 298
  • Мнения: 105
Никакъв форум не съм изполвала да рекламирам каквото и да било. Обявата е открадната от bg.imot. и престанете с лъжите. А факта, че продължавате да използвате обява от друг сайт е неоспорим. Та не рзбирам каква реклама правя, след като неедноскратно помолих да изтриете линк към друг сайт - договор имам с него, не с вас.
И защо, като всяка нормална фирма не сте си публикували, на видно място, данните за кореспонденция?
Направете го тук, за да се възползвам!

# 9 299
  • Варна
  • Мнения: 36 611
Аз току-що опитах да пусна лично на PAV1 и ми позволява. Не ми изглежда като да е деактивиран профилът...

Общи условия

Активация на акаунт