Въпроси към модераторите и администраторите

  • 1 725 185
  • 17 905
  •   1
Отговори
# 10 320
  • Мнения: 722
Как да подам "заявка да бъда забравена"? Желая всичко, свързано с мен да бъде изтрито.

# 10 321
  • Мнения: 28 083
Lady Violet, профил -> лични данни -> оттегляш съгласие.. Но първо прочети цитата.

Няма възможност да скриете публикациите си за разглеждане в профила Ви докато профилът Ви е активен.

В рамките на до 30 календарни дни след подаване на заявка "Да бъда забравен", искането ще бъде прегледано и в случай че искането е допустимо (Виж чл. 9 (2) от Информацията за правата на лицата по защита на личните данни), то ще бъдат изтрити всички данни, които обработваме за Вас (включително потребителско име и парола), а Вашето Потребителско име/Псевдоним, под което сте правили публикации във форума, ще бъде анонимизирано. Профилът става недостъпен за разглеждане.
След приключване на процедурата по забравяне профилът не може да бъде възстановен.  

Постовете Ви остават във форума като публикувани от анонимен автор.

# 10 322
  • Мнения: 722
Благодаря!

# 10 323
  • Мнения: X
Това не е ли реклама?

# 10 324
  • София
  • Мнения: 39 771
Беше. Благодарим за сигнала.

# 10 325
  • Мнения: 220
Незная дали въпроса ми е за тук имам проблем потребител Gornovska86  си е запълнила лимита на лични съобщения и не пише в други теми .АЗ не разбирам а имам голямо желание да ми помогнете да бъде предопредена да изтрие част от тях .Благодаря предварително .!

# 10 326
  • Мнения: 35 970
Пиша съобщение на потребителя.

# 10 327
  • Мнения: 220
Ох, дано много ме зарадвахте .Дано да стане тя изобщо не се досетила Blush

# 10 328
  • Стара Загора
  • Мнения: 23
Здравейте, мога ли да си сменя потребителското име?
Че така ме писа като влезнах с фейсбук.
Благодаря предварително.

# 10 329
  • Мнения: 46 520
Здравейте, мога ли да си сменя потребителското име?
Че така ме писа като влезнах с фейсбук.
Благодаря предварително.
Потребителското име не може да се променя, но можете да промените екранното. Заповядайте: https://bg-mam.ma/p/1068343/37497533

# 10 330
  • Мнения: 10
Моля Ви,темата  ми да бъде изтрита,а акаунта деактивитан.Моля Ви,не е нужно да казвам,че имам основателна причина.Благодаря!

# 10 331
  • Мнения: 35 970
Теми не се изтриват, заключват се.
Инструкции как да деактивирате профила си има тук.

# 10 332
  • Пловдив
  • Мнения: 2 795
Здравейте Simple Smile, как мога да виждам кой е направил последният коментар, защото някой път като участвам в тема свързана с игра не винаги коментарите са такива, че да е интересни за четене, а пък не винаги помня кога е крайният срок на играта, а в старата версия излизаше от кой е последният коментар и когато видия, че е от Редактор, знам, че темата/игра вече е приключила

# 10 333
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Здравейте Simple Smile, как мога да виждам кой е направил последният коментар, защото някой път като участвам в тема свързана с игра не винаги коментарите са такива, че да е интересни за четене, а пък не винаги помня кога е крайният срок на играта, а в старата версия излизаше от кой е последният коментар и когато видия, че е от Редактор, знам, че темата/игра вече е приключила

аз и виждам Flushed

# 10 334

Общи условия

Активация на акаунт