Бял списък за гр. Пловдив

  • 564 857
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 120
Д-р Здравко Минев
Много добър специалист и много загрижен за пациента.
Преди месец родих сина си Александър при него, раждането мина неусетно под грижите му.
Аз и всичките ми приятелки ходим  при него от около 6 години.

Бог да го пази да е жив и здрав

# 121
За д-р Петър Матеев мога да кажа САМО ХУБАВИ неща:peace:: най-важното е, че е ГОЛЯМ специалист-гинеколог, особено при стерилитета и "ин витро"!!! Stop Успех, момичета!!!  Peace

# 122
  • Мнения: 217
Доктор Янко Арнаудов -генеколог newsm10  bouquet
Страхотен лекар и прекрасен човек.
За него мога да кажа само хубави неща.

# 123
  • Мнения: 99
Д- р Петър Матеев- гинеколог- стерилитет, ин витро- висша класа сред Пловдивските гинеколози!
Д- р Димитър Матеев- уролог, 8- ми ет. Окр. б- ца
Д- р Вальов- ДКЦ "Пловдив"- ортопед- травматолог, вкл. и детска ортопедия
Д- р Гутман- детска кардиология, педиатрия, дет. консултация - ДКЦ"Пловдив"

# 124
  • Мнения: 313
д-р Заимова - педиатър ( ДКЦ 1)
д-р Заимов - гинеколог (Окръжна болница )
д-р Тодорова - педиатър (ВМИ )

# 125
  • Мнения: 598
Някой може ли да ми препоръча добър гинеколог, който да познава добре пола на бебето? Рано ли е да питам за това? Сега съм в началото на 19та седмица...
Също някой може ли да ми даде отзиви за Д-р Джеджоров от 2ро ДКЦ? И последен въпрос. Втора градска това 2ро ДКЦ до ресторант Стадиона ли е или не? Просто не съм родом от Пловдив и не знам имената на болничните заведения...

# 126
  • Мнения: X
galentse,назад във темата съм писала координатите на др.Мерджанов-освен ,че е много добър ехографист,наскоро се сдоби и с много добър ехограф-4Д.Приема във ДКЦ то в Кичук Париж-освен него там работи и др.Карагьозян -шефа на родилното във Втора градска болница.Също е много добър като лекар,но тъй като скоро не съм ходила при него,незнам как му е апаратурата...

Втора градска и второ ДКЦ не са едно и също-ти предполагам питаш за родилното...Намира се в Кичук Париж-на бул"Никола Вапцаров"/бивш "Въстанннически""/-това е към края на булеварда,към промишлената зона.
А за др.Джеджеров-отзивите са доста противоположни-казват,че е добър като гинеколог,но е доста груб с пациентките/това обаче са мнения на други хора,зад които аз не мога да се подпиша/

# 127
  • Мнения: 9 094
Галенце, ако решиш да посетиш Мерджанов, свиркай ако не можеш да се ориентираш аз живея до медицинския център, където е кабинета му.
Кабранска, наистина ли вече има 4Д ехограф? Да не е онзи в стаичката дето е?

За Второ ДКЦ - там не знам да има такъв гинеколог, знам че гинеколожката там е Христодулова newsm78 Но може и да бъркам...

# 128
  • Мнения: X
Не вече е отпред.И е такъв дето и тоновете засича на бременните-нали ходя редовно при него на ЖК,та имам пресни новини

# 129
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Д-р Павлова и д-р Троев, ВМИ, отделение по Ендокринология

# 130
  • Мнения: 962
D-r Totev-poliklinikata v trakiq  Peace

D-r Stratev-Vesela  Peace
D-r Drenski-Vesela  Peace
D-r Mariqna Ivanova-Vesela   Peace
 

# 131
  • Мнения: 598
благодаря за съвета за доктор Мерджански. Вече имам уговорен час с него за вторник, ама се чудех като вече имам гинеколог, който работи със здравната каса, мога ли да го сменя без да го питам? Личната ми лекарка може ли да ми издаде такова направление? Питах я, но никой не беше я питал такова нещо и тя не знаеше...

Той между другото вече нямал модерния ехограф (3Д), май го продал или нещо. Ама благодаря за препоръките за него. Дано всичко се окаже наред при прегледа и да разбера пола на бебчето!

# 132
  • Мнения: 623
Д-р Бачуров - при него раждах в Окръжна
супер як, съжалявам, че не ме следеше той през бременността

Д-р Теодосиева - очни болести
частният й кабинет се намира на Руски 115
страшна е!

# 133
  • Мнения: 9 094
Галенце, просто отиваш при личната и искаш направление за Мерджанов (знаеш че работи с касата, нали), само това, няма никакъв проблем да го смениш. Аз докато си попадна на него, смених 3-ма.
А за ехографа - ето виж тук.

# 134
Аз съм на консултация при Д-р Бабаков.Много добър специалист е.Много е внимателен,всичко ти обяснява прави ми всички необходими изследвания.Кабинета му е много хубав и с модерна апаратура.Горещо ви го препоръчвам ,работи със здравната каса,наблюдава бременност,води раждания.Която иска негови координати,да отиде на сайта му:    www.babakov.hit.bg

Общи условия

Активация на акаунт