Бял списък за гр. Пловдив

  • 565 285
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 135
Галенце, ти питаше за лекар, който познава добре пола на бебето - такъв е д-р Росен Петров от 4-то ДКЦ, в кв. "Смирненски" Peace На който е казал пола на бебето - не е сбъркал досега Grinning Д-р Карагьозян от Втора градска е прекрасен професионалист, но не казва пола на бебето. На мен лично ми каза, че винаги имало минимален процент на грешка и той не искал да настройва майката предварително за пола на бебето, когато грешката е възможна. А д-р Джеджеров (пак Втора градска) е добър професионалист, но наистина е доста груб понякога Rolling Eyes Казвам всичко това от личен опит - д-р Петров ми следи бременността, д-р Карагьозян ми направи секциото, а д-р Джеджеров му асистира Mr. Green

# 136
родих на 27април в клиника торакс и съм много доволна от целия екип и специално се включвам за да споделя мнението си че просто всеки би трябвало да ражда обгрижван както го правят в Торакс аз посещавах др Карагьозов но там всички доктори са много добри

# 137
  • Мнения: X
С две ръце подкрепям последното мнение-аз току що се прибирам от клиниката и мога само да Ви кажа,ако имате възможност да родите там-не я пропускайте...струва си парите-такова отношение и внимение ,едва ли ще намерите другаде в Пловдив.Аз родих в петък/на 2ри,юни / и днес вече съм си вкъщи със едно прекрасно ,здраво бебе и почти никаъв спомен от раждането-освен положителните емоции...А според статуса ми ,трябваше да раждам със секцио-но благодарение на префектния д-р.Даскалов и акушерката Георгиева/дано не бъркам/-родих нормално,за 1час и 48минути ,без упойка и само с два козметични шева.

# 138
  • Мнения: 16
родих на 27април в клиника торакс и съм много доволна от целия екип и специално се включвам за да споделя мнението си че просто всеки би трябвало да ражда обгрижван както го правят в Торакс аз посещавах др Карагьозов но там всички доктори са много добри
Момичета някоя може ли да ми каже колко посещения трябва да имаш в Торакс преди раждане, ако искаш да раждаш там?Колко посещения е желателно да имаш?

# 139
  • Мнения: X
Valkiria24Трябва да ти направят поне един преглед и УЗИ,в началото на деветия месец.И да си харесаш лекар при който да родиш.Освен това ще трябва да ти направят анален и вагинален секрет,кръвна група и васерман-защото и да ги имаш не ги признават ако са правени другаде.Това е.Аз също си следих бременността другаде/по здравна каса/ и отидох само за раждането.
Ако още нещо те интересува-пиши ми на ЛС

# 140
  • Мнения: 16
Valkiria24Трябва да ти направят поне един преглед и УЗИ,в началото на деветия месец.И да си харесаш лекар при който да родиш.Освен това ще трябва да ти направят анален и вагинален секрет,кръвна група и васерман-защото и да ги имаш не ги признават ако са правени другаде.Това е.Аз също си следих бременността другаде/по здравна каса/ и отидох само за раждането.
Ако още нещо те интересува-пиши ми на ЛС


Благодаря ти kabranska за отговора.Питах защото моя позната беше казала, че е добре да посещаваш лекаря от Торакс от 6-я месец до раждане. Стори ми де малко пресилено при условие, че ме следят другаде.Аз съм в края на 6-ти месец и все още не съм уверена къде ще отида но Торакс определено ме блазни.

# 141
  • Мнения: 959
Аз за първи път отидох в Торакс в 20часа и 21 вече ме бяха направили секциото.В рамките на този час ми направиха всички изследвания и ме подготвиха за операцията.

# 142
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
И аз искам да подкрепя д-р Роман Кунчев newsm10 Иключително съм доволна от него!

Специални благодарности искам да изкажа на целият екип на АГ клиника "Торакс", и особено на акушерката Е. Георгиева.  smile3525. Адски съм доволна от грижите, които положиха за мен там. Пожелавам на всички, които имат възможност да идат там  Peace Peace Peace

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048

Д-р Здравко Минев - невероятен човек и специалист, следеше цялата ми бременост и при него родих
Д-р Лилия Милинич - УНГ
Д-р Росица Бакалова - най-добрият алерголог в града и също специалист по детски болести
Д-Р Стефан Пепеланов - педиатър

newsm10

# 144
  • Мнения: 3 098
Д_р Стефан Пепеланов_невероятен като лекар и 4овек
Д_р С.Кондов_онкогинеколог_факир е.
Д_р Димов_УНГ
 newsm10

# 145
д-р Шехова ако можете да си го позволите работи в Торакс-генеколог
д-р Корсимов също-работи във ВМИ има и частен кабинет ,но не зная къде се намира.При него родих.Добре, че има и хора дето оправят поразиите на другите преди тях.
Нека тези ,които се самооценят в списъка  да са обективни.Това не е списък от реклами на лекарите в Пловдив

# 146
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Само да дам моя глас за д-р Крумов. Прекрасен специалист и човек. Координати има на първа страница.  newsm10

# 147
  • Мнения: 1 516
Избрах  си доктор Ангел Ставрев на Пещерско шосе 115 му е кабинета. Ходила съм веднъж при него в 6 г.с. , за да установи бремеността . Сега съм в 7 г.с. и ми направиха първите изследвания на кръвта след това по телефона ми съобщиха , че резултатите са ок. Моля споделете мнения, защото на мен първия път ми се стори доста мълчалив, каза всичко е наред и толкова ...

# 148
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Моя приятелка проследи цялата си бременост при него, но тъй като през цялото време и казваше, че не може да роди нормално и трябва секцио, тя реши да се посъветва с дръг гинеколог. Оказа се, че няма проблеми и роди напълно нормално без никакви усложнения. По-късно разбрахме, че той работел точно в това отделение, където правят секциото и да може да ти иска повече пари те съветва така.
Информацията ми е от преди 4 години.

Все пак да не стане объркване - става въпрос за д-р Ставрев, който работи в ОБ

# 149
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
А този д-р Ставрев работи ли със зравната каса?

Общи условия

Активация на акаунт