Бял списък за гр. Пловдив

  • 565 768
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 150
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 248
Е хайде бе само аз ли съм раждала при доктор Николай Иванов в окръжна болница родих и двете си деца при него просто е невероятен човек спецялист и страхотно спокойсвие ми вдъхваше и при двете бремености . Звъняла съм му в 2-3 часа през ноща и е бил винаги любезен да ми отговори на тревогите както и да дойде за 20 минути след като се обадих и да ми води раждането .Едно огромно благодаря за вас др.Иванов.

# 151
  • Мнения: 1 516
А този д-р Ставрев работи ли със зравната каса?

Да работи, аз съм с направление при него.

# 152
  • Мнения: 5
Някой има ли информация за д-р Атмаджова?

# 153
  • Мнения: 1 516
Моя приятелка проследи цялата си бременост при него, но тъй като през цялото време и казваше, че не може да роди нормално и трябва секцио, тя реши да се посъветва с дръг гинеколог. Оказа се, че няма проблеми и роди напълно нормално без никакви усложнения. По-късно разбрахме, че той работел точно в това отделение, където правят секциото и да може да ти иска повече пари те съветва така.
Информацията ми е от преди 4 години.

Все пак да не стане объркване - става въпрос за д-р Ставрев, който работи в ОБ

Първа или втора бременост е била на твоята приятелка?
Мисля, че става дума за същия доктор Ставрев , но той вече не работи в окръжна болница...  newsm78
Благодаря за информацията   bouquet, ще я имам предвид ...

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 208
За първа бременост преди 4 години и половина. Дано съм била полезна.

# 155
  • Мнения: 418
Mнението ми за Д-р Ставрев е на 6 стр. от темата и съвсем не е положително  Close . Определено при него надделява желанието да изсмуче възможно повече парички от пациента си . Лично на мен ми го бяха препоръчали като добър специалист и сигурно може и да е такъв ... Но явно си преценя пред кой какъв " професионализъм" да прояви , като определено го вълнува основно комерсиалната страна на въпроса . Аз лично съм го сложила в черния си списък !

# 156
  • Мнения: 19
д-р Кръшкова
работи в окръжна болница и в частна АГ клиника 'Св. Валентин'

# 157
  • Мнения: 1 516
А някой има ли впечатления от доктор Иванчева, тя работи в хирургиите на пещерско шосе , но има и частен кабинет.. Препоръчаха ми я , но имам малко време още да си помисля ...

# 158
  • Мнения: 2 484
Моля ви дайте мнение за д-р Кръстева от Весела Пловдив!?
Аз през цялата си бременност ходих на частно при д-р Кръшков от ОБ но той ми казва, че имам тесен таз и съм за секцио,та отидохме във Весела при Д-р Кръстева,тя ми каза че не ми е тесен,мериха ми всичко!
Сега съм пред дилема къде да ходя, а остават някакви си 13 дена до термин!Кръшков ако държа да присъства на нормално иска 300лв,но без упойка,а за секцио ще е повече!А във Весела за нормалното поне упойка епидуралана ще ми сложат!Там за пари не съм питала! newsm78 Ох незнам какво да правя! Tired

# 159
  • Мнения: 217
А някой има ли впечатления от доктор Иванчева, тя работи в хирургиите на пещерско шосе , но има и частен кабинет.. Препоръчаха ми я , но имам малко време още да си помисля ...
Аз раждах при нея преди 3 г .тогава родилното още беше във ВМИ.
Добре ,че беше тя та да ми ускори раждането след като ме бяха приели 12 часа преди тя да се заеме с контракции на 5 мин .и за тези 12 часа стигнах само до 3 см.разкритие.
Е ,тя се зае и за 5 часа родих нормално с 2 шева едно голямо бебе 4.500кг.
Та аз горещо ти я препоръчвам ,добър специалист е!

# 160
  • Мнения: 1 516
А някой има ли впечатления от доктор Иванчева, тя работи в хирургиите на пещерско шосе , но има и частен кабинет.. Препоръчаха ми я , но имам малко време още да си помисля ...
Аз раждах при нея преди 3 г .тогава родилното още беше във ВМИ.
Добре ,че беше тя та да ми ускори раждането след като ме бяха приели 12 часа преди тя да се заеме с контракции на 5 мин .и за тези 12 часа стигнах само до 3 см.разкритие.
Е ,тя се зае и за 5 часа родих нормално с 2 шева едно голямо бебе 4.500кг.
Та аз горещо ти я препоръчвам ,добър специалист е!

Ванина благодаря   bouquet

# 161
  • Мнения: 107
д-р Кръстева е добър специалист, тя беше оператор на моето раждане с секцио.Искам да добавя и д-р Михайлов от Весела и д-р Калинов от ДКЦ5 в Тракия-тои следи бременоста ми

# 162
Здравейте и от мен! Мога с две ръце да гласувам за целия екип от лекари и акушери от ВМИ , всички са страхотни . Не мога да разгранича кой е по-добър от другия. Нека господ им помага да се грижат още много дълго за нас!!!!!!!!!!!  bouquet

# 163
  • Мнения: 1 516
Здравейте и от мен! Мога с две ръце да гласувам за целия екип от лекари и акушери от ВМИ , всички са страхотни . Не мога да разгранича кой е по-добър от другия. Нека господ им помага да се грижат още много дълго за нас!!!!!!!!!!!  bouquet

За хирургиите ли става дума? Нали там се премести родилното на ВМИ?

# 164
  • Мнения: 4 451
Много, много съм доволна от д-р Спас Патишанов - акушер-гинеколог. Безпогрешно познава пола на бебето и прекрасен лекар. Работи в "Сана" със Здравната каса и в Окръжна болница.
Телефона му е: 0898 923747

Общи условия

Активация на акаунт