Бял списък за гр. Пловдив

  • 565 756
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 230
д-р Кръшкова от Селена Peace

# 391
  • Мнения: 6
Искам да благодаря на Д-р Патишанов за човешкото му отношение и голям професионализъм проявени към мен и моето семейство. Наскоро родих при него и съм много доволна от положените грижи за мен и детето.  Сърдечно благодаря Докторе!!!!  bouquet  bouquet  bouquet
Моля те да разкажеш малко по - подробно къде ражда и как - секцио или нормално, а също и дали д-р Патишанов ти следеше бремеността, защото и аз мисля да ходя при него. Мерси предварително.

# 392
  • Пловдив
  • Мнения: 2 565
Аз съм много доволна от доц. Пехливанов - ВМИ
Успя да овладее прееклампсията ми и сега се радвам на чудесен син!!!

ИСКАМ ДА МИ ПРЕПОРЪЧАТЕ ДОБЪР ДЕТСКИ ДЕРМАТОЛОГ!!!

# 393
НЯКОЙ ЧУВАЛ ЛИ Е НЕЩО ЗА Д-Р ПАЧУРОВ

# 394
Здравейте. Някоъй може ли да ми даде телефона на д-р Янко Арнаудов?

# 395
  • Мнения: 99
Здравейте. Някоъй може ли да ми даде телефона на д-р Янко Арнаудов?
Попитай на този номер: 900 842

# 396
  • Пловдив
  • Мнения: 5 039
Налага ни се да си сменим джипито.Някой може ли да ми препоръча свестен педиатър-да не изписва често антибиотици/ние се лекуваме с хомеопатия/,в ДКЦ "Вива",2 ДКЦ/ресторант Стадиона/ или 1ДКС/Понеделник пазара/...Благодаря!

# 397
  • Мнения: 1 516
В ДКЦ 2 - д-р Христова - страхотна е

# 398
  • Мнения: 239
В ДКЦ 2 д-р  Григорова е страхотна

# 399
Извинявам се объркала съм името. Исках да попитам за д-рБачуров някой може ли да ми даде информация

# 400
  • Пловдив
  • Мнения: 5 039
Може ли малко повече инфо за д-р Григорова и д-р Христова?

# 401
  • Мнения: 1 516
Какво по-точно те интересува за Христова ?

# 402
  • Пловдив
  • Мнения: 5 039
Предписва ли антибиотици без нужда? Какво и е отношението към хомеопатията? Може ли да бъде намерена на тел. в събота и неделя? Правилни диагнози ли поставя? Дава ли направления за специалист?...Ей такива нещица....

# 403
  • Мнения: 1 516
Предписва ли антибиотици без нужда?


Не знам , до сега не ни се е налагало. Но , ако ти преценяш ,че е без нужда, не ги купуваш ....


Какво и е отношението към хомеопатията?

Положително... Но по-скоро е от конвенционалните лекари ...



Може ли да бъде намерена на тел. в събота и неделя? Правилни диагнози ли поставя?


Да, не веднъж съм я търсила. Не винаги вдига от първият път, но не си изключва телефона... Ако ти трябва често помощ през уикенда, можеш да се запишеш и във Вела ...

Дава ли направления за специалист?


Без никакви проблеми, дори и когато тя е сигурна,че няма нужда, но те праща за всеки случай и твое успокоение. До сега не ми е отказвала направление...


Освен това е много мила с децата. Когато и звъня по телефона, винаги ме кани в кабинета , за да прегледа Виктор за всеки случай.... Давала ми е съвети и на мен, макар че не ми е личен лекар ...

# 404
  • Пловдив
  • Мнения: 5 039
Благодаря ти за изчерпателния отговор!...ей това ме интересуваше...а за Вела - доста мои познати изобщо не са доволни. Не бих си записала децата там...

Общи условия

Активация на акаунт