Бял списък за гр. Пловдив

  • 565 271
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 1 516
Сега се сещам , че изписа на Виктор едни капки за нос  с антибиотик , но той имаще хреме още от изписването от болницата... Във вела и аз не съм се записала. Защо не са доволни твоите приятелки ?

# 406
  • Пловдив
  • Мнения: 5 028
щото винаги ги преглеждал различен педиатър, който не е запознат със състоянието на детето до момента- като някои от екипа педиатри били добри, но други не...на който попаднеш на момента. искали им допълнително да си плащат изследванията, а уж всичко влиза в месечната такса и други такива....

# 407
др пелев,АГ мед.център св.валентин
032/651 101,от 14.00 до 16.00
перфектен гинеколог!

# 408
  • Мнения: 1 792
абсолютно поткрепям мнението за Д-Р ПЕЛЕВ.професионалист и човек с главно "Ч"  bouquet

# 409
  • Германия
  • Мнения: 60
Възхитена съм от д-р Петров, кабинетът му е на " Радецки", а иначе работел в бившата окръжна болница, не зная как се казва сега. Спокоен, внимателен, компетентен. В кабинета чисто и приятно. Носехме си собствено чаршафче за прегледа. Чак ми стана неудобно, като видях докторът какъв идеално чист и огладен чаршаф  постла на кушетката. Много ме впечатли това, защото при него отидохме след прегледа при д-р Токмакова, където такива глезотии няма - всички деца се турят връз една кушетка, добре, че бяхме подготвени. Обстоен преглед, ние нямахме някакъв проблем, просто отидохме да се посъветваме за захранването. Всичко ни се обясни подробно, заедно обсъдихме много неща, със снаха ми решихме, че това ще бъде нашият доктор. Личната педиатърка ще върши рутинните неща, а консултациите ще си ги правим тук.

# 410
  • Мнения: 138
Подкрепям добрите думи за др.Христова - 2 ДКЦ.
Педиатър е на моето дете - просто е прекрасен човек и специалист. Никога не бърза да изписва антибиотик, внимателна, мила, добра.
Препоръчвам горещо.

# 411
  • Мнения: 4 700
Да добавя проф. Павлов ендокринолог

ДКЦ "Св. Георги" на Васил Април

Благодаря му, че така бърzо откри проблема ми и ми наzначи подходя6тото лечение. Благодаря му zа отzивчивостта му.   bouquet

# 412
  • Мнения: 107
Напълно съм съгласна с позитивните оценки за д-р Розалина Христова от ДКЦ ІІ  bouquet

# 413
  • Мнения: 1 289
Искам да ви се намеся в темата и гооорещо да похваля д-р Мария Нещерова....  bouquet  Невероятен човек и специалист    bouquet

# 414
  • Мнения: 1 289
Здравейте всички,
отдавна търся начин и място да споделя благодарността си и възхищението си към един невероятен лекар и човек - дама, на която аз и цялото ми семейство дължим много и която много, много обичаме!!!
Както казах, често съм мислила за това, а сега не намирам думи, с които да изразя благодарността и признателността си към нея .... затова ще напиша тук името й и моля моят глас да се брои за 1000000000000000000000000 в нейна полза.
Казва се Др. Мария Нещерова и е неонатолог във ВМИ, перфектен специалист и невероятен човек!!!!! Синът ми я обожава и я нарича "леля Мими", дори когато усети, че се разболява сам ми казва, че иска "да отидем при леля Мими де ме излекува". Тя се грижи за него от 2месечен (от тогава живеем в Пловдив) и ми е помощ и опора. За мен тя е педиатърът, на когото имам 100% доверие!
Ако някой се интересува, мога да ви дам координати. Разбира се, на никого не пожелавам да му се налага, дано сте много здрави!!!
Пропуснах да кажа, че освен всичко останало Др. Нещерова е и специалист по трансфонтанелна ехография - нещо много важно, и в което малко хора са добри, а тя е просто #1!
Пожелавам й много здраве, късмет, професионални успехи и щастие в личния живот! Де да имаше повече хора като нея .......


  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet


Съгласна съм  на 10000000000000000 % с теб.

# 415
  • Мнения: 6
Az sam mnogo dovolna ot d-r Minev.Rodih pri nego minalata godina.Za nego sam i s dvete race.A otnosno d-r Muratev edna priatelka hodi pri nego edin pat i kaza 4e  e uzasno aroganten.Az sam hodila sa6to edin edinstven pat pri ne4go i vsi4ko mina normalno.Nosmiatam 4e ne e profesionalno da se darji6 po razli4en na4in s pacientite si.Ne bih se varnala pri nego.A sa6to taka ne bih hodila pri lekar po vreme na bremennosta ,pri polojenie 4e ne moje da me poeme pri rajdaneto.

# 416
  • Мнения: 55
Можете ли да ми препоръчате някой, който работи със здравната каса. Чух за Ставракев и Христдулова, но само като имена?

# 417
  • Мнения: 1 516
Можете ли да ми препоръчате някой, който работи със здравната каса. Чух за Ставракев и Христдулова, но само като имена?

Нито единия, нито другия.Препоръчвам д-р Бабаков ...Той следи бремеността ми, аа бих отишла при него пак, когато забременея отново!

http://babakov.hit.bg/

Последна редакция: ср, 23 май 2007, 15:23 от Radostche

# 418
Аз мисля да ходя в Селена. Някой раждал ли е там и какви му са впечатленията

# 419
  • Мнения: 4 700
Аз мисля да ходя в Селена. Някой раждал ли е там и какви му са впечатленията

виж в таzи тема http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136427.0

Общи условия

Активация на акаунт