Бял списък за гр. Пловдив

  • 564 851
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 21
Moje li da me posuvetvate za gobur pediatur v gr.Plovdiv i koordinatite mu?

# 421
  • Мнения: X
Moje li da me posuvetvate za gobur pediatur v gr.Plovdiv i koordinatite mu?
Пиши в кой район си-все пак има значение...А,ако те интересува в Кичук Париж или в Кършияка/с/у Практикер/,ми пиши на ЛС-ще ти дам координати.

# 422
  • Мнения: 254
Д-р. Румяна Христова(Патрикова) акушер-гинеколог
зад хотел "Лайпциг"
мила, внимателна, начетена, обяснва всичко, работи и с направление

# 423
намерихме ЧОВЕКА:д-р.Теодор Мерджанов работи в МЦ"Кючук Париж" на ул."Георги Кондолов"№43а

Подкрепям напълно. Simple Smile

# 424
  • Мнения: 44
Д-р Карагьозов и д-р Шехова от Торакс.Изключителни професионалисти.През последните две години ми се налага да ги посещавам доста често и никога няма да мога да им се отблагодаря за всичко,което направиха за мен. newsm10

# 425
  • Мнения: 4 700
Искам да добавя към белия списък д-р Нели Пехливанова, офталмолог

Много съм доволна от нея.   bouquet

# 426
# 427
  • Мнения: 4 700
ами доскоро бе6е в ДКЦто в първа градска, но сега кабинетите ги преместиха  до хотел "Лайпциг". Освен това има и частен прием в някаква оптика, но не zнам в коя.

# 428
a kakav vi be6e problema na vas ako moje de da mi kaji6

# 429
  • Мнения: 4 700
При мен първо бе6е кератит, после ми се появи не6то странно. Не zнам как да го обясня  Embarassed "Виждах " не6то като конец, което се движе6е с погледа ми. После мъжът ми бе6е при нея. Той има над 7 диоптъра и на двете очи.

# 430
  • Мнения: 24
Втората ми бременност протече при д-р Теодор Мерджанов.Много съм доволна.лекар на цялото ни фемили е д-р Печилкова.Тя е лекар със много стаж-просто перфектна!Толкова мога да пиша за добри и лоши лекари че чак не ми се започва но все пак не ги търсим от много хубаво нали!

# 431
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Някакви отзиви за д-р Кръстева, джипи, педиатър, работи в ДКЦ "Вива"- Каршияка /Гагарин/?

# 432
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
От ДКЦ Вива бих ти препоръчала др Димова.Педиатър е ,много е внимателна,винаги досега е давала направления когато сме поискали /за 2-е години не съм чула -няма от нея/ Дава си мобилния телефон и най -важното,отговаря на позвънявания.Чете и е в крак с новостите в медицината.

# 433
  • Мнения: 1 174
На моите деца е педиатър д-р Кръстева,за сега съм много доволна,не бърза с антибиотици,търся я на мобилен,идва в къщи на посещения,като са болнички.

# 434
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Аз и други добри отзиви за д-р Кръстева чух, благодаря, yoana77! За мен също тези неща са важни. Тя ще бъде новият ни педиатър!

Общи условия

Активация на акаунт