Бял списък за гр. Пловдив

  • 564 952
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 495
Моля зя мнение за Д-р Петър Стефанов от Окръжна болница Пловдив.

# 496
  • Мнения: 18
 Моите предпочитани гинеколози са:

Д-р Корсемов /добър професионалист, внимателен, да не говорим, че е всепризнат и като най-добрият ехографист във ВМИ - спокойно може да се доверите на мнението му, в операциите също е перфектен/
Д-р Амалиев /също работи във ВМИ - Хирургии, цар е на гинекологичните операции, неслучайно жените на доста светила-лекари раждат и си правят секцио при него;  спаси матката на една приятелка, която други гинеколози бяха отписали, и искаха да й я махат, два месеца след тежката, но перфектно направена операция, тя забременя, и преди броени дни роди момченце!
Д-р Йончев от Окръжна болница - също невероятен специалист, прави операции, като по учебник!

# 497
  • Мнения: 1 671
Моите предпочитани гинеколози са:

Д-р Корсемов /добър професионалист, внимателен, да не говорим, че е всепризнат и като най-добрият ехографист във ВМИ - спокойно може да се доверите на мнението му, в операциите също е перфектен/
...
Напълно подкрепям!

Раждала съм при него. По време на контракциите ми докараха от Бърза помощ жена в шестия месец в критично състояние. Д-р Корсемов се справи блестящо. Тъй като аз бях в предзала, а той и екипът му работеха в родилна зала, вратите бяха отворени, чувах всичко, което говореха лекарите и акушерките. Не съм медицинско лице, но нямаше как да не разбера, че върнаха жената от оня свят.
Пет минути, след като се справи с тази тежка ситуация, доктор Корсемов имаше силите и човечността да ми се усмихне и да ми каже да напъвам, защото аз едва дочаках да свършат със спешния случай, и напъните ми започнаха с пълна сила. А шевовете, които ми направи след епиозотомията, просто не ги усещах изобщо, дори непосредствено след раждането.

Освен това той е най-добрият специалист в града, когато трябва да се направи амниоцентеза.
Благодаря на добрия случай, че се падна да раждам при него. Препоръчвам го на всички.

# 498
  • Мнения: 480
аз съм много доволна от шишкова(военна болница)-внимателна и грижовна

Преди година същата "доктор" ми прави аборт в частната клиника "Капана", спука ми матката, засегна ми тънко черво и влязох по спешност в Окръжна болница с перитонит. Да е жив и здрав д-р Заимов, че ме спаси. Година преди тази манипулация забременях случайно и още ня бях решила какво да правя. Тя не спря да ми прави реклама на клиниката и на цените за аборт. Добре, че не взех прибързано решение, а оставихме бебето и си родихме прекрасно момченце...

# 499
Здравейте мили мами.Искам да попитам някоя от вас посещавала ли е доктор Бабаков,акушер-гинеколог.Не намерих информация ж списъците тук за него.Моля ако имате информация,мнения,впечатления да споделите с мен.Интересува ме най-вече как стои въпросът с ражданията при него (при мен най-вероятно секцио по мед причини).Благодаря ви предварително.Весел и усмихнат ден на всички! Hug

# 500
  • Мнения: 455

Раждала съм при него преди осем години.  За лекарските му качества не коментирам, защото раждането ми протече без усложнения, нормално.

Но!
Беше много груб в отношението си към мен. Беше циничен! И до днес помня една негова реплика в абсолютен разрез с думите, които един лекар би трябвало да каже на първескиня секунди, след като е родила желано дете! Като се сетя за тая реплика, ми горчи.
[/quote]
За мен е по-важно един лекар да е добър специалист,отколкото да е мил и любезен.Защото от такива мили лекари,които любезничат и не си гледат работата на 25 години бях с предракови клетки на една раничка на маточната шиика.Имала съм я от 7-8 години,но някои любезни лекари /да не им цитирам имената/ са пропуснали да я видя Sadт.Непростимо за тях и ужас за едно момиче на тази възраст,нали.

# 501
  • Мнения: 455

Раждала съм при него преди осем години.  За лекарските му качества не коментирам, защото раждането ми протече без усложнения, нормално.

Но!
Беше много груб в отношението си към мен. Беше циничен! И до днес помня една негова реплика в абсолютен разрез с думите, които един лекар би трябвало да каже на първескиня секунди, след като е родила желано дете! Като се сетя за тая реплика, ми горчи.
Дано никой не преживява ужаса,който преживях аз.....

# 502
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Здравейте мили мами.Искам да попитам някоя от вас посещавала ли е доктор Бабаков,акушер-гинеколог.Не намерих информация ж списъците тук за него.Моля ако имате информация,мнения,впечатления да споделите с мен.Интересува ме най-вече как стои въпросът с ражданията при него (при мен най-вероятно секцио по мед причини).Благодаря ви предварително.Весел и усмихнат ден на всички! Hug
Напротив, има отзиви за него. Прегледай пак темата. Със сигурност belyata е писала за него.

# 503
  • Мнения: 455
HugМомичета,за мен най-добрия АГ в Пловдив е Доц.Д-р Благовест Пехливанов
от опит ви казвам и препоръчвам
работи във ВМИ-ръководител клиника по консервативна гинекология
частен кабинет-на бул.Марица,до пешеходния мост
Мен той ме разражда и съм много доволна и благодарна.  bouquet

Раждала съм при него преди осем години.  За лекарските му качества не коментирам, защото раждането ми протече без усложнения, нормално.

Но!
Беше много груб в отношението си към мен. Беше циничен! И до днес помня една негова реплика в абсолютен разрез с думите, които един лекар би трябвало да каже на първескиня секунди, след като е родила желано дете! Като се сетя за тая реплика, ми горчи.

# 504
  • Мнения: 1 671
HugМомичета,за мен най-добрия АГ в Пловдив е Доц.Д-р Благовест Пехливанов
от опит ви казвам и препоръчвам
работи във ВМИ-ръководител клиника по консервативна гинекология
частен кабинет-на бул.Марица,до пешеходния мост
Мен той ме разражда и съм много доволна и благодарна.  bouquet

Раждала съм при него преди осем години.  За лекарските му качества не коментирам, защото раждането ми протече без усложнения, нормално.

Но!
Беше много груб в отношението си към мен. Беше циничен! И до днес помня една негова реплика в абсолютен разрез с думите, които един лекар би трябвало да каже на първескиня секунди, след като е родила желано дете! Като се сетя за тая реплика, ми горчи.

Симона, може би се учиш как се цитира мнение?
Видях и трите ти постинга, стига  Stop
Нямам намерение да влизам в спор с теб, защото темата не е за това.

# 505
  • Мнения: 316
търся педиатър в Кичюка м/у Камела и коматевския възел? Като име срещнах веднъж в този списък Печилкова,какво ще ми препоръчате? Благодаря ви предварително Simple Smile

# 506
  • Мнения: 1 671
търся педиатър в Кичюка м/у Камела и коматевския възел? Като име срещнах веднъж в този списък Печилкова,какво ще ми препоръчате? Благодаря ви предварително Simple Smile

Нямам лични впечатления. Моя позната от другия край на града води децата си при нея, много е доволна.

# 507
  • Пловдив
  • Мнения: 137
Д-р Виолета Паскалева!!! newsm10
АГ специалист,
ВМИ- гр. Пловдив
Изключително добър специалист и прекрасен човек!!!
Родих сина си при нея и мога да кажа, че такива лекари като нея в днешно време се броят на пръсти.

# 508
Единственият добър лекар, който е в час с всички европейски стандарти относно специалността си е д-р РОМАН КУНЧЕВ и синът му д-р Христо Кунчев .Двамата преглеждат на бул."Руски"117....!Нямам думи от възхита и удовлетворение!!!Водят раждания в "Селена", "Торакс", а Христо Кунчев работи и във "Весела".Препоръчвам ви ги горещо и искрено!!!Аз имам близнаци и съм раждала при него с епидурална анестезия още преди 6 години....Когато всички останали лекари се страхуваха да я прилагат.......

# 509
  • Мнения: 1 671
Единственият добър лекар, който е в час с всички европейски стандарти относно специалността си е д-р РОМАН КУНЧЕВ и синът му д-р Христо Кунчев .Двамата преглеждат на бул."Руски"117....!Нямам думи от възхита и удовлетворение!!!Водят раждания в "Селена", "Торакс", а Христо Кунчев работи и във "Весела".Препоръчвам ви ги горещо и искрено!!!Аз имам близнаци и съм раждала при него с епидурална анестезия още преди 6 години....Когато всички останали лекари се страхуваха да я прилагат.......

Ромина, при кого си раждала? При д-р Христо Кунчев ли?

Общи условия

Активация на акаунт