Бял списък за гр. Пловдив

  • 565 522
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 555
  • Пловдив
  • Мнения: 5 034
На мен ЖК ми я води д-р Петров, добър е, работи с касата. Преди работеше и в ДКЦ "Вива" на бул. "Дунав", но вече е само в Смирненски, в ДКЦ 4, за съжаление... Peace

# 556
  • Мнения: 9 120
За Росен Петров отново ще изкажа негативен вот - и пак ще повторя, че човек, който не може да види спина бифида от 5 месец до края на бременността, не може да се нарече лекар, камо ли гинеколог...

Лара, Топалова не разчитай да ти обърне внимание, ако не си плащаш...2 пресни примера имам около мен Crazy
Кихаш си като арабин и ти си човекът...
Щото ако е за плащане, мога мног лекари да ти препоръчам , ама това не е идеята...
Моят съвет е първо да идеш при Христодулова на едно посещение, пък ако не ти хареса, пробвай при Топалова. Така или иначе обаче, доста неща си се заплащат при нея, не знам колко евтино ше ти излезне ако ползваш при нея направленията си...
Иначе, да, много добър лекар е Simple Smile

# 557
  • Мнения: 1 937
Момичета, от визитката на д-р Милинич имам телефон на кабинета в ДКЦ ІІІ.
Там обаче казват, че не работела вече при тях.
В Каспела също нямат информация, а мобилния й телефон не отговаря.
Ако някой разполага с актуални координати, моля да ги сподели.

# 558
Моля, дайте мнение за д-р Николай Иванов в окръжна болница Пловдив, имам още малко време да си помисля при кой д-р да раждам.

# 559
  • Мнения: 1 230
Относно др. Милинич - медицинският център, за който писах по-горе е

ХИПОКРАТ
бул. България 61 - на кръстовището на ул. Победа и бул. България
тел. 940976

др. Милинич започна работа там преди 6 месеца

# 560
  • Мнения: 1 937
Drozi, много благодаря!

# 561
моля ви предложете ми добър гинеколог,но не за раждане,за преглед да си разбира от работата,че доста съм патила от "уж"големите специалисти

# 562
  • Мнения: 9 120
Прегледай този списък, затова се казва "Бял", защото е пълен с добри лекари Simple Smile
Кажи в кой район искаш, за какво точно ти трябва - проблемно забременяване, профилактичен преглед, на частно ли да работи или с Касата...?

# 563
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Д-р Карагьозян от ІІ-ра градска е изключителен специалист.Според мен един от най-добрите генеколози в Пловдив.

# 564
Защо ли понякога тези, които хвалят не се регват, а го правят анонимно?  newsm78
Д-р Роман Кунчев и сина му Христо Кунчев са много добри специалисти. Няма да съжалявате ако отидите при тях.Аз лично съм посещавала д-р Христо Кунчев и съм много доволна.Много е внимателен.Имат кабинет на Бул.Руски 117 къщата срещу хотел Лайпциг.Работи във Весела,Хрискомед и в клиника Торакс.Телефона му е 0888442307.         няма да се разочаровате

# 565
  • Мнения: 16
Благодаря ти, Стеф!!!   bouquet И аз мислех за 2 ДКЦ, като резервен вариант и може да потърся д-р Христодулова. Другия вариант, за който четох случайно в друга тема е д-р Топалова срещу кино "Фламинго"...
Още веднъж благодаря за инфото!
Имай хубава вечер!

Lara1, По-добре прочети черния списък и ще разбереш, че Христодулова не е добър избор. И не стъпвай при нея...

# 566
  • Мнения: 9 120
Христодулова е от лекарите, при които се ходи, ако си забременяла от раз и всичко ти е наред с бременността. Надявам се е ясно какво имам предвид...

# 567
  • Мнения: 27
Здравейте на всички тъи като прегледах белия списък от доктори ,но и така неуспях да намеря точно това което ми трябва.Търся лекар в Кичука които да работи със здравната каса и да може да ми води женската консултация,защото гинеколога при който ходя не работи със здравната каса а неискам да го сменям защото съм много доволна от него.Не съм доволна от д-р Мерджанов и д-р Карагьозян ако някои знае друг лекар моля да ми помогне.Благодаря на всички предварително.

# 568
  • Мнения: 9 120
В Кичука са само те двамата, съжалявам...честно казано, за първи път чувам негативен глас за тях Thinking
Защо не си доволна, би ли споделила отзиви Praynig

# 569
  • Пловдив
  • Мнения: 79
Здравейте на всички тъи като прегледах белия списък от доктори ,но и така неуспях да намеря точно това което ми трябва.Търся лекар в Кичука които да работи със здравната каса и да може да ми води женската консултация,защото гинеколога при който ходя не работи със здравната каса а неискам да го сменям защото съм много доволна от него.Не съм доволна от д-р Мерджанов и д-р Карагьозян ако някои знае друг лекар моля да ми помогне.Благодаря на всички предварително.
Странно  Thinking Аз бях много доволна от д-р Карагьозян, зълва ми- също. Малко е пестелив на думи, но иначе е добър специалист.

Общи условия

Активация на акаунт