Бял списък за гр. Пловдив

  • 564 801
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 174
Относно Ели Илиева, ами аz не бих отиШла при нея. Търсих в черния списък други имена и нейното така ми се е набило в главата, че никога няма да го zабравя. Толкова често е споменавана там.   bouquet
абсолютно споделям мнението и аз никой  не нападам и точно се изразих,че мнението ми за въпросната лекарка изцяло е от тук Peace

# 616
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
Oтносно д-р Илиева нека да се ограничим само с имащите личен опит а не четящите бели и черни списъци.Моето лично впечатление както вече и преди съм споменавала че тя няма грешка в диагнозите нито в моя случай нито в случаите когато съм пращала при нея познати.
Забелязвам напоследък практика в обществото да оплюваме всичко наред без лично да сме убедени дали сме прави или не а само защото някой много убедително нещо някъде е казал - което ми се вижда лековерно а и е доста неприятно като тенденция.Оказва се че не е важно колко и как работиш а колко убедително  как и къде приказваш??????????

# 617
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
А моят негативен глас за нея е изцяло от личен опит!!! И съм писала "защо" в черния списък! Не мисля, че е нужно да се повтарям и тук.  Peace

# 618
  • Мнения: 9 093
Спорът за тази Илиева мисля, че е безмислен - надали някой нормален човек, след като е прочел отзиви за нея тук, ще я посети като пациент Tired Тази жена или не си пие хапчетата редовно, или си има предпочитания към пациентите и съответно малцина са третирани превъзходно и обслужени качествено, а останалите са си изпатили от некъдърността й или лошото й отношение.
Така че стига сте спорили за нея, не мисля, че си струва Laughing

# 619
 bouquet
Д-р РОСЕН ПЕТРОВ
от ДКЦ Гергана в Смирненски е най-добрия акушер-гинеколог за мен ...
и не само ако се съди по огромните опашки пред кабинета му.
Работи със здравната каса.
Истински професионалист!
Много умен, внимателен и себеотдаен.
Пък и е много симпатичен!
 Wink
  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 620
  • Мнения: 4 700
Забелязвам напоследък практика в обществото да оплюваме всичко наред без лично да сме убедени дали сме прави или не а само защото някой много убедително нещо някъде е казал - което ми се вижда лековерно а и е доста неприятно като тенденция.

Чакай малко. Коя тук я е оплюл?????? Някъде да съм писала неЩо лоШо zа нея????? Само каzах, че аz не бих отиШла при нея.

Така че стига сте спорили за нея, не мисля, че си струва Laughing

Много си права. Затова няма да вzемам вече отноШение.   bouquet

# 621
  • Мнения: 9 093
  bouquet
Д-р РОСЕН ПЕТРОВ
от ДКЦ Гергана в Смирненски е най-добрия акушер-гинеколог за мен ...
...
Пък и е много симпатичен!
  Wink
Така ли категоризираш човек, който не може да види Спина Бифида на бебето до края на бременността?
Много ми е интересно като някой каже "ооо, този лекар е голям професионалист" - какво имате предвид под това?
Проблем някакъв сериозен премахнал ли е (говоря по принцип, не само за Петров), стерилитет ли е преборил, какво? За да наречеш някого професионалист, не може да го заслужи с преглед на магарето, няколко забавни коментара и следене на безпроблемна бременност.
Моля ви, като казвате "специалист и професионалист" имайте предвид, че не всеки лекар го заслужава. Това е все едно да нарчете джипито си "невероятен хирург, най-добрият просто" Tired

П.П. Кое намираш за симпатично в Росен Петров? Може би сексуалната му ориентация..? Или отношението му към хората?

# 622
Регистрираха пулсации това значи ли пулс - никой нищо не ти обеснява в болницата!

# 623
  • Мнения: 959
Регистрираха пулсации това значи ли пулс - никой нищо не ти обеснява в болницата!

Пулс означава,да.

# 624
Някой има ли впечатления за д-р Дамянова /педиатър/ от 1 поликлиника в Пловдив(до понеделник пазара)?Въобще има ли добър педиатър там,който в момента да записва новородени?

# 625
  • Мнения: 98
Някой има ли впечатления за д-р Дамянова /педиатър/ от 1 поликлиника в Пловдив(до понеделник пазара)?Въобще има ли добър педиатър там,който в момента да записва новородени?

И на мен това ми беше въпросът, но явно никой няма впечатления.

# 626
  • Мнения: 802
И аз се интересувам от добър педиатър в Пловдив .
Лекар, който да ти обръща внимание и да ти обеснява всичко , което те интересува .
Разбира се, още ми е много рано, но искам да съм подготвена .

# 627
За съжаление д-р Дамянова в 1-ва поликлиника беше заета и не записваше новородени,така че сега няма значение дали е добра или не.Прие ни друга педиатърка от 1-ва поликлиника-д-р Росица Попова.За нея има ли някой някакви впечатления?Вярно ли е,че в началото на бебето не е добре да се дава водичка от шишенце с биберон,понеже се отбивало бързо,а с лъжичка?

# 628
Oтносно д-р Илиева нека да се ограничим само с имащите личен опит а не четящите бели и черни списъци.Моето лично впечатление както вече и преди съм споменавала че тя няма грешка в диагнозите нито в моя случай нито в случаите когато съм пращала при нея познати.
Забелязвам напоследък практика в обществото да оплюваме всичко наред без лично да сме убедени дали сме прави или не а само защото някой много убедително нещо някъде е казал - което ми се вижда лековерно а и е доста неприятно като тенденция.Оказва се че не е важно колко и как работиш а колко убедително  как и къде приказваш??????????
Подкрепям те напълно!!! При мен даде диагноза, която много от споменатите  гинеколози от Пловдив - не успяха и да допуснат.
Уважавайте правото на мнение на всеки - нали форумът е за това ,или бъркам???

# 629
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
За съжаление д-р Дамянова в 1-ва поликлиника беше заета и не записваше новородени,така че сега няма значение дали е добра или не.Прие ни друга педиатърка от 1-ва поликлиника-д-р Росица Попова.За нея има ли някой някакви впечатления?Вярно ли е,че в началото на бебето не е добре да се дава водичка от шишенце с биберон,понеже се отбивало бързо,а с лъжичка?
А защо въобще дава вода след като кърмиш?... Иначе на въпроса - да, има такава опасност. не го знам от личен опит, аз въобще не предлагах вода

Общи условия

Активация на акаунт