Бял списък за гр. Пловдив

  • 564 821
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 1 671
Искам да похваля гинекологът д-р Румяна Христова.

За първи път попадам на лекар, който ми задава повече въпроси, отколкото аз имам в главата си. Ходих при нея на редовен годишен профилактичен преглед. Преглежда много внимателно, дава направления за мамолог.
Кабинетът й е  на ул. Филип Македонски 58, зад хотел Лайпциг.

Работи със здравната каса.

# 631
д-р Анеса Георгиева-дестки нефролог и педиатър-Окръжна болница
частен кабинет на бул.Свобода
страхотна е!

д-р Димитър Йончев! АГ-окръжна болница
частен кабинет на ул.Иван Вазов
-не бих го заменила с друг специалист при повторно раждане!

д-р Данаил Стоянов-семеен лекар
кабинет с/у мкдоналдс-вси
ogromno blagodarq!!

# 632
  • Мнения: 1 516
В кабинетите срещу ВСИ всички са много добри и личните лекари и д-р Бабаков - АГ

# 633
искам да попитам във торакс прават ли аминоцентеза и кой лекар ще ми препоръчате,защото аз знам че прават само в генетиката във вми

# 634
За доктор Крумов мога да пиша само хубави неща.На 9 май родих при него във ВМИ Пловдив.Следеше бременността ми от  третия месец.Много интелигентен,начетен и най-вече приветлив професионалист.Човек с дългогодишна практика,премерен в думите и отсяващ важното от маловажното.Аз родих в 11.30 ч с негова помощ ,при положение че неговта смяна беше до 6.00 сутринта.Човека е страхотен и си заслужава да се срещнете с него и дано си паснете.Успех

# 635
  • Мнения: 19
Здравейте момичета,
изчетох всички постове от тази тема, но  #Crazy честно казано много съм объркана... Накратко - от началото на годината се боря с упорит аднексит... посещавах до сега д-р Минев, който всеки път ми предписва едно и също - антибиотик + противовъзпалителни редува ципрофлоксацин с тубоцин, но честно казано ефекта е нулев... болките си остават... преди месец ме се наложи да посетя д-р Бабаков (по друг повод - хормонални изследвания) и ми направи страхотно впечатление... споделих с него за проблема с честите възпаления и че вече не издържам с тези антибиотици и че от 3 месеца болките не са изчезнали, а напротив се засилват, а той ми предписа само физиотерапия и ми каза да прекратя с антибиотиците... от 1 седмица обаче болките и от двете страни се засилиха доста... сега съм на противовъзпалителни  Cry и не знам към кой вече да се обърна за адекватно лечение... толкова ме е страх... а антибиотици повече не желая да пия... никой дори не си прави труда да ми назначи една елементарна антибиограма... предписват антибиотизи ей така... моля ви нека момичета с моя проблем да ми препоръчат специалист, който е вещ в тази област и от чийто лечение е имало резултат...

# 636
  • Мнения: 536
Алис ако приемаш съвет амниоцентезата си направи в София,моят гинеколог който считам ,че е изключителен професионалист ме прати в София и му се доверих напълно и отидох в София!

# 637
  • Мнения: 4 700
wik_wik, не раzчитай на Минев да ти помогне. 

# 638
# 639
  • Мнения: 1 516
Здравейте момичета,
изчетох всички постове от тази тема, но  #Crazy честно казано много съм объркана... Накратко - от началото на годината се боря с упорит аднексит... посещавах до сега д-р Минев, който всеки път ми предписва едно и също - антибиотик + противовъзпалителни редува ципрофлоксацин с тубоцин, но честно казано ефекта е нулев... болките си остават... преди месец ме се наложи да посетя д-р Бабаков (по друг повод - хормонални изследвания) и ми направи страхотно впечатление... споделих с него за проблема с честите възпаления и че вече не издържам с тези антибиотици и че от 3 месеца болките не са изчезнали, а напротив се засилват, а той ми предписа само физиотерапия и ми каза да прекратя с антибиотиците... от 1 седмица обаче болките и от двете страни се засилиха доста... сега съм на противовъзпалителни  Cry и не знам към кой вече да се обърна за адекватно лечение... толкова ме е страх... а антибиотици повече не желая да пия... никой дори не си прави труда да ми назначи една елементарна антибиограма... предписват антибиотизи ей така... моля ви нека момичета с моя проблем да ми препоръчат специалист, който е вещ в тази област и от чийто лечение е имало резултат...


Ох , и на мен пореди години ми бяха поставили диагноза аднексит - може би преди поне 5-6... Не искам да те плаша , но още си ме боли... Д-р Канатова тогава ми каза, че така ще си остане болката. И тя препоръча физиотерапия , но нищо не помага... Докато бях бременна не ме болеше, помислих си - ето отървах се... Но не - сега пак си се върна болката и си ме боли и аз си трая и тва е ... Възпалението минава,но болката остава Sad

# 640
  • Мнения: 19
След следващия цикъл пак ще отида да си пусна изследване на секрет... последния път ми откриха смесена флора и ме лекувака с много скъп антибиотик - Авелокс - 14 дни... може това да е провокирало тези нови и по-силни болки... ходих и на басейн преди две седмици... дано не съм си лепнала още някоя и друга гад... но това след изследването до тогава обаче ума ми не го побира как ще я карам с тези болки... изпих всички антибиотици на света НЕ ИСКАМ ПОВЕЧЕЕЕЕЕЕЕ  Cry ... ще пиша след прегледа при чичо доктор... благодаря на всички ви които писахте !!!

# 641
Lusia,би ли ми дала кординатите на твоя гинеколог,за да отида на преглед,работи ли със здравна каса?Понеже на мен ще ми предстои  аминоцентеза но ми казват за вми пловдив,а пък чесно казано незнам дали са добри специалисти там.

# 642
  • Мнения: 393
За доктор Крумов мога да пиша само хубави неща.На 9 май родих при него във ВМИ Пловдив.Следеше бременността ми от  третия месец.Много интелигентен,начетен и най-вече приветлив професионалист.Човек с дългогодишна практика,премерен в думите и отсяващ важното от маловажното.Аз родих в 11.30 ч с негова помощ ,при положение че неговта смяна беше до 6.00 сутринта.Човека е страхотен и си заслужава да се срещнете с него и дано си паснете.Успех
Абослютно, 100 % подкрепям това изказване! Минев, Топалова , Ставрев и разни там Селенски специалисти са само и нищо повече от комересиализирани доктори, чиито имена незнам защо се спрягат постоянно!
Д-р Крумов е невероятен човек и специалист много далеч от лакомията за пари. Явно има достатъчно пациентки, и не се чуди как да те завърти, за да изкара повече пари от теб!!! Родих при него, следи бременността ми, пациентка съм му от доста години! Свидетел съм не само аз колко остава след смяната си, понякога почти му се сливат смените, но никога не можеш да го видиш изморен, ядосан или нещо подобно!
Винаги ще му бъда благодарна!   bouquet
Дано има и друга такива лекари!

# 643
  • Мнения: 536
Алис моя гинеколог не работи със ЗК става в-с за д-р Даскалов,на който дължа много ,много благодарности за цялото внимание,преди да забременея ,а и след това. Цялата бременност си следях при него в клиника Торакс аз бях от последните му пациентки там после се премести в Медикус алфа ,но си е скъпичко и въпреки това детенцето ми не струва толкова колкото съм дала и живот и здраве ако някога имам щастието да имам още едно детенце ще му се доверя отново.Въпреки ,че е голям специалист ме прати в София,където ежедневно се извършват не по-малко от 20 манипулации.Иначе в Медикус алфа разполагат с 4Д ехограф и ако ти трябва фетална морфология горещо ти го препоръчвам ,но се позаинтересувай за цената не я знам.Успех мила!

# 644
  • Мнения: 2 531
искам да попитам във торакс прават ли аминоцентеза и кой лекар ще ми препоръчате,защото аз знам че прават само в генетиката във вми
Правят и в Слена! Аз си правих преди 2 седмици там!

Общи условия

Активация на акаунт