Бял списък за гр. Пловдив

  • 564 818
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 728
Чета,че се обсъждат и сравняват др.Даскалов и др.Р.Петров,затова ще си позволя с риск да повторя написаното в предходната страница,че за мен др.Даскалов е изключително добър специалист,да,скъпо е при него,но той работи само на частна практика.Благодарение на него и Мели за 1год.беше констатиран проблемът ни за стерилитет,изкарах лека бременност,леко раждане.Благодарение на тях двамата аз и мн.др.семейства имаме дете.
А по отношение на др.Петров без да съм груба,но той без да ни назначи никакви изследвания се опитваше да ме лекува,че дори ми направи инсеминация с необработен материал,което е мн.опасно.И след като съпругът ми сам по своя инициатива си направи спермограма,за която др.Петров дори не загатна се видя,че опитите му да ме лекува са били излишни.
Далече съм от това да ги сравнявам,чисто и просто разказвам за лечението,което ми проведоха тези доктори и резултатите от това лечение,а изводите всеки сам ще си ги направи,това просто е моята история.

# 661
  • Мнения: 683
Аз също разказвам... цялата бременност - проблемна ми следи д-р Петров и нямам оплаквания, секциото ми беше при д-р Минев, от него съм супер доволна, страхотен човек и специалист, за съжаление не мога да кажа същото за Даскалов и особено жена му, ми направиха изключително неприятно впечатление, много са се променили, направо мога да кажа това не са същите хора, каквито бяха преди 8 години.

# 662
  • Мнения: 683
не знам конкретния случай и каква е историята ти, не искам да се наемам с дълбок коментар - а и темата ми стана досадна вече.
Разбира се, че срещу 1.80 касата ще ти поеме кръвните изследвания - даскалов не работи с касата. А и не знам какво ти е препоръчал да си изследваш, както казах не знам случая ти.
Всеки си преценява при кого да ходи.
Факт е обаче, че некадърниците в Пловдив са доста и си заслужават плюенето.

Така е, факт е, че и Даскалови по нищо не се различават от общата маса комерсиализирани доктори.  Peace Най-смешното в цялата история е, че отидох при тях за нещо съвсем различно, кръвните изследвания вече ми бяха направени, аз обаче забравих да спомена този факт и веднага ме засилиха на ненужно изследване за 120 лв. Е, ако нямах кръвните изследвания и не знаех за какво става въпрос, щях да се набутам и напразно да се притеснявам, и то за какво?! Защото някои хора се мислят за най-великите... хирурзите нищо не разбирали, да бе... друг път! А Мели дори не знаеше как точно да държи снимката ми, кое е ляво, кое дясно, за да я разгледа, не че като и казах, видя нещо, ама това е един друг въпрос...  #Crazy

# 663
  • Мнения: 9 093
Ако някой прочете какви си ги наредила, ще ти се смее много Crazy

Важното е, че си жива и здрава и всичко е било ок. Другото си е форумско надлъгване Wink

Последна редакция: сб, 24 ное 2007, 14:33 от .:.Stef.:.

# 664
  • Мнения: 683
Ставаш смешна вече Laughing

Важното е, че си жива и здрава и всичко е било ок. Другото си е форумско надлъгване Wink

Ще ти се да е форумско надлъгване, ама не е..., истината понякога е неприятна за някои хора, но аз обичам да я казвам в очите.  Peace
Далеч съм от мисълта да плюя като теб във всяка една тема за едно и също, това си е твоя запазена марка, жалко само, че сега ти се вижда смешно поведение, което е особено присъщо за теб.  Laughing
Виждам че не ти е приятно да чуеш някои истини за Даскалови, ама фактите са си факти, мила.  Hug

# 665
  • Мнения: 9 093
Много си позволяваш да коментираш форумското ми поведение, не знам защо - откъде ме познаваш? Аз за първи път те забелязвам Thinking Общо взето глупости си написала, агресивни при това...отнасям се културно към теб, ти се отнасяш просташки newsm78
Надявам се да не ти се налага да стигаш до помощта на специалист по стерилитет - тогава ще се убедиш, че не си права.
Наистина няма да хабя повече енергия да обяснявам ясни на всички ни неща (по-скоро на тези, които се борят със стерилитет), пожелавам ти здраве, другото не е важно Hug

# 666
  • Мнения: 1 792
гледам тук сте се превърнали на женски пазар.айде и аз като една голяма клюкарка да се намеся в темата и спора-
първо да ви кажа че при Даскалов си е скъпичко но качествата му на добър гинеколог немога да оспоря.апаратурата с която работи е страхотна и цял Пловдив и дори половин България немогат да се похвалят с такава техника.Жена му не е гинеколог и е съвсем възможно да не държи правилно гинекологични снимки.тя е силна в лабораторията(генетика спермограма и т.н) тъй че е похвално че цялото им семейство са отдадени на тази мисия да помагат на семействата с гинекологични проблеми и стерилитет.
по въпроса кой лекар колко е добър ще ви кажа едно-ЗА ЕДИН ЕДИН ЛЕКАР Е ДОБЪР А ЗА ДРУГ НЕ Е.ВСИЧКО Е МНОГО ИНДИВИДУАЛНО.
Аз обаче ще съм благодарна цял живот на един друг гинеколог др.Пелев (завеждаш родилното  отделение в Окръжна болница)който помогна на мен и на още 3 мой приятелки да разберат какво е това да успееш в каузата за дете.пример едното момиче 8години неможеха да имат бебе а сега е в 8-я месец,другата година и половина се мъчиха и сега е бременна в 7-ма седмица,аз 2 години ходих по мъките и сега виждате от лентичката ми,а четвъртата вече има беб на 6 месеца.тъй че за мен този гинеколог е човек с главно Ч.не е комерсиален и е отдаден на професията си супер благородно.няма излишни лиготии и харчене на средства при него.за него важното е да забременееш и родиш и всичко друго е нищо.
не ви налагам мнението си просто го споделям с вас.желая ви на всички успех по пътя който сте поели ,но помнете че колкото и да се ядете няма да промените мнението на никой.всеки сам преценя койе най-добрия гинеколог за него Hug

# 667
  • Мнения: 2 382
mama na vale,не искам да се намесвам в спора,но да не би да си се объркала newsm78
Д-р Даскалова е ембриолог и се занимава със стерилитет.Защо да те консултира за тумори newsm78
Нещо ми е много странно.Хирурзи да правят консултация с емброилог newsm78

# 668
  • Мнения: 683
mama na vale,не искам да се намесвам в спора,но да не би да си се объркала newsm78
Д-р Даскалова е ембриолог и се занимава със стерилитет.Защо да те консултира за тумори newsm78
Нещо ми е много странно.Хирурзи да правят консултация с емброилог newsm78

Именно, тя не разбира нищо от тумори, нито дори съм й искала мнение, но беше в кабинета и се намеси, като дори си позволи да изкаже мнение, че хирургът, които ме е насочил към ехограф, нищо не разбирал! Друг е въпросът, че аз въобще не съм търсила становище за тумор, защото проблемът ми е съвсем друг! Но тя заяви, че това, което вижда на рентгеновата снимка има голяма вероятност да е тумор с метастази и д-р Даскалов я подкрепи, като ми препоръча изследване за 120 лв., а аз много добре знаех от резултатите от кръвните изследвания, че въобще няма никакво съмнение за тумор, просто ми трябваше преглед на хубав ехограф, уви до преглед въобще не се стигна, нямало смисъл да ме гледат на ехограф, хирурзите, които са ми препоръчали ехографски преглед нищо не разбирали... Е, аз поне разбрах колко може да изпадне човек, когато започне да се мисли за най-великия.  Peace

# 669
  • Мнения: 683
Много си позволяваш да коментираш форумското ми поведение, не знам защо - откъде ме познаваш? Аз за първи път те забелязвам Thinking Общо взето глупости си написала, агресивни при това...отнасям се културно към теб, ти се отнасяш просташки newsm78
Надявам се да не ти се налага да стигаш до помощта на специалист по стерилитет - тогава ще се убедиш, че не си права.
Наистина няма да хабя повече енергия да обяснявам ясни на всички ни неща (по-скоро на тези, които се борят със стерилитет), пожелавам ти здраве, другото не е важно Hug

Ами няма само ти да си позволяваш да ме коментираш, каквото повикало, това се обадило!  Wink Ми как да ме забележиш, аз за разлика от теб не бия на очи - да повтарям едно и също по сто пъти във почти всека тема в този форум.
Въобще не те познавам, но която и тема в Здравен справочник за Пловдив да вляза, се натъквам на твоите оплюващи мнения за д-р Минев и д-р Петров и възхвалите ти, че нямало в Пловдив други компетентни освен Даскалови, е за мен те пък са много зле, макар да се познавахме лично преди години и тогава наистина бяха свестни хора, сега са повече от комерсиални.
Смешно е да твърдиш, че Минев е комерсиален, а те не! Минев поне не си позволява да поставя диагнози в области, които не са му по специалността и от него аз не съм чула оплюване на колегите, за разлика от горепосоченото семейство.  Peace

Последна редакция: сб, 24 ное 2007, 17:58 от mama_na_vale

# 670
  • Мнения: 9 093
Както казах, дано не ти се налага да се сблъскваш със стерилитета. Ти си единствената, която говори подобни неща за д-р Даскалов и Мели - пак казвам, не споделяш цялата история (по какъв повод си била при тях, какво точно е станало, за какви изследвания става въпрос) и няма как да с види обективно кой е крив и кой прав.
Тук си говорим за специалисти в тази област не само на ниво Пловдив, а в по-голям мащаб - много доказателства има за това.
Това, че препоръчвам постоянно този лекар е само и единствено защото съм запозната с работата му, познавам много негови пациентки и т.н. Многократно са се доказвали, много двойки със стерилитет днес се радват на рожба благодарение на тях.
В Пловдив няма друг лекар, който да е постигнал толкова успехи и да е толкова навътре в областта на стерилитета.
Ако съм правила коментари за други лекари, то е било пак от опит, с доказателства - не говоря без да имам основание.

Мразя да се карам с някого, лошият тон не ми е присъщ и за толкова години във форума не искам точно сега да се сдърпам с някого - затова, моля те, нека запазим добрия тон. То не че има какво повече да се коментира, оспамихме и темата, даже може модератор да позатрие тук там - просто ако водим диалог, нека да бъде цивилизован, а не на ниво "махленски клюкарки" с обиди и грозни нападки.

# 671
  • Мнения: 4 700
Ами стой си при Минев тогава и се моли да ни те се налага неЩо повече от профилактичен преглед при него, zаЩото освен пари Ще ти коства и неЩо друго. Най вероятно Ще е лапароскопия. Нея я прави на всички негови пациентки, които не са бременни, zаЩото, представи си, всичките му небременни пациентки имат поликистоzа.  Laughing Може би zаЩото тя му носи дори повече парички от секцио.  Laughing

# 672
  • Мнения: 1 715
Ами стой си при Минев тогава и се моли да ни те се налага неЩо повече от профилактичен преглед при него, zаЩото освен пари Ще ти коства и неЩо друго. Най вероятно Ще е лапароскопия. Нея я прави на всички негови пациентки, които не са бременни, zаЩото, представи си, всичките му небременни пациентки имат поликистоzа.  Laughing Може би zаЩото тя му носи дори повече парички от секцио.  Laughing

Здравейте!вече започвам да се замислям дали и аз имам поликистоза,и дали беше наложителна лапароскопията???Ами ако въобще нямам СПКЯ,а е нещо съвсем различно???Ох,незнам....аз скоро не бях писала,само ви 4ета,гледам мн да не мисля за това,достатъ4но съм изнервена(за бебеправене),но май трябва да посетя добър ендокринолог!!!!!
Успех!!!

# 673
  • Мнения: 9 093
Хормонални изследвания назначавани ли са ти?
По тях може да се познае (или поне да се подкрепи основната теза със сериозно доказателство, каквото са хорм. изсл.) дали има или няма ПКЯ.

# 674
  • Мнения: 4 700
ИМАМ ВЯРА..., и аz да попитам като Стеф дали са ти правени хормонални иzследвания? Мен от лапарото на Минев ме спаси проф. Павлов. Той е ендокринолог и работи в ДКЦ "Св. Георги". Много съм доволна от него. Откри ми аденома и ми предписа правилно лечение, след което всички хормони си влеzнаха в норма. Лиспата на овулация е била в следствие на zавиШения пролактин. Освен това съм чувала (беz да съм била при нея), че доц. Орбецова е много добра. Тя съЩо е ендокриноложка.  Освен това мисля, че е zадължително да посетиШ ендокринолог, ако имаШ проблеми с хормоните.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт