Бял списък за гр. Пловдив

  • 591 215
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 683
Моля ви,

препоръчайте ми педиатър по здравна каса в района на Направи си сам - Пещерско шосе, най-общо кв. Смирненски.
Става въпрос за новородено, на което трябва да се избере личен лекар. Моля, дайте и координати .

Благодаря предварително.

Д-р Новакова, поликлиниката в Смирненски - GSM: 0888526422

# 691
  • Мнения: 6
Здравейте и от мен на всички.Първо искам да изкажа своето възхищение от др.Росен Петров/гинеколог/-страхотен човек и професионалист ,а също така и от др.Карагьозян-раждах при него в "Св.Пантелеймон"-втора гр.болница-страхотен е и той.Имам молба към всички,който имат координати на др.Бакалова-алерголожка-да ми ги дадат-спешно се нуждая.Благодаря предварително.

# 692
  • Мнения: 48
За детски стоматолог мога да препоръчам д-р Мария Казакова. Кабинетът и се намира в блока до колелото на Панаира, над книжарницата, входа е откъм бившия "Петрол".  На тази жена мога само да кажа "Благодаря, от сърце!" Дъщеря ми ходи при нея с удоволствие и заради нея иска да става зъболекарка   Shocked  Rolling Eyes . Иначе за мамите, които питаха да кажа само, че д-р Казакова има специалност по детска стоматология и дългогодишен опит от работа с деца, а и работи със здравната каса. Мога да дам и телефони, но са някъде из моя телефон, така че мамите,  които се интересуват да пишат на лични.

# 693
Здавейте! И аз търся координатите на д-р Бакалова. Прерових списъка до тук но не ги намерих. Моля, ако някой ги знае да ни ги каже. Въобще търся някой сериозен алеголог, да се заеме с разрешаването на проблемите на дъщеря ми. 

# 694
  • Мнения: 1 174
Здавейте! И аз търся координатите на д-р Бакалова. Прерових списъка до тук но не ги намерих. Моля, ако някой ги знае да ни ги каже. Въобще търся някой сериозен алеголог, да се заеме с разрешаването на проблемите на дъщеря ми. 
Нямам лични впечатления от тази лекарка,но съм чела няколко пъти името и в черния списък.

# 695
  • Пловдив
  • Мнения: 5 290
Здавейте! И аз търся координатите на д-р Бакалова. Прерових списъка до тук но не ги намерих. Моля, ако някой ги знае да ни ги каже. Въобще търся някой сериозен алеголог, да се заеме с разрешаването на проблемите на дъщеря ми. 
Аз имам лични впечатления от нея, само че са за черния, не за белия списък!
Виж това: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=15237.100
 Peace

# 696
  • Мнения: 802
Здравейте, интересувам се от Джи пи за дъщеря си .
Живея близо до центъра, но не е проблем за мен това в коя поликлиника ще е педиатъра .
Молбата е да ми препоръчате някой добър лекар .

# 697
Здравей, Усмивка! Препоръчвам ти д-р Игнатова. Четвърта година откакто преместих дъщеря си при нея(в момента е на 6г.) и съм много доволна. Винаги е спокойна и внимателна, колкото и деца да чакат пред кабинета и.  Всъщност само това е проблема, че има много пациенти и се налага да чакаш понякога доста. Досега не е объркала нито диагноза, нито лекарства. Получавала съм консултация по телефона дори в събота и неделя (което не е съм чувала друг да го прави). Кабинета и се намира срещу бившата гимназия "Васил Коларов"(сега не знам как се казва). Ако искаш повече информация пиши ми.

# 698
  • Мнения: 683
Здавейте! И аз търся координатите на д-р Бакалова. Прерових списъка до тук но не ги намерих. Моля, ако някой ги знае да ни ги каже. Въобще търся някой сериозен алеголог, да се заеме с разрешаването на проблемите на дъщеря ми. 

Д-р Новакова, поликлиниката в Смирненски - GSM: 0888526422
Тя е педиатър, алерголог и хомеопат и аз съм много доволна от нея.

# 699
Здравейте!Имате ли информация за д-р Динко Мандов -гениколог?Дадоха ми координати,но нямам достатачно препоръки за него.Някой ходи ли при него и какво е мнението ви?Благодаря!

# 700
Здравейте! Аз съм нова за форума.Четях си кротко, без да се включвам. Но някак си се провокирах от коментарите как  д-р Топалова била много комерсиална и претупвала пациентките си.Не съм неин адвокат, но моите впечатления са коренно различни. Мисля си, че е човек, на когото професията акушер-гинеколог е призвание и заслужава да бъде заплатена по достойнство. Просто животът е такъв! От една страна се коментира кой доктор с каква техника разполага, а от друга-как да си спестим. Та нашите бебета заслужават най-доброто, нали? Друг е въпросът, когато срещу заплащането си, не получаваме адекватна помощ и отговорно отношение от доктора, на когото сме доверили най съкровеното, на-чаканото. Не съм ползвала направления, Здравна каса и други финансови облекчения, но не съжалявам за секунда, че избрах Д-р Топалова да проследи цялата ми бременност и точно тя да поеме в ръцете си първородния ми син. И ако Бог ме дари и с друго дете, отново ще родя при нея. Просто.....майчински инстинкт.

# 701
Гласувам с две ръце за д-р Дончев - АГ лекар в ДКЦ 6, до х-л Лайпциг. Преглежда внимателно, в хубав и чист кабинет, с нов ехограф. Обяснява и показва всичко, за което питаш и не питаш!!!

# 702
  • Мнения: 3
Препоръчвам горещо за педиатър:Д-р Дочка Кунчева;Работи в ДКЦ "Св.Георги"-ВМИ;от 8ч-12ч....Прекрасен диагностик и през практиката си няма нито една грешно поставена диагноза.Дълги години е била завеждащ детско отделение в Трета градска болница. Simple Smile

# 703
  • Мнения: 702
доктор Миленков-педиатър,горещо ви го препоръчвам мисля,че е най добрият специялист в града и не само.А за гинеколог ще ходя при бабаков,чувала съм много добри отзиви за него

# 704
  • Мнения: 1 516
Бабаков  Peace

Общи условия

Активация на акаунт