Бял списък за гр. Пловдив

  • 591 216
  • 1 493
  •   1
Отговори
# 195
Дайте някъкъв телефон, по добре мобилен, на д-р Росен Петров.

# 196
  • Мнения: 99
Знам, че работи в 4-то ДКЦ в кв."Смирненски", но нямам телефон.
Носи му славата, че няма грешка в разпознаването на пола на бебето. Защо не пробваш на тел. 144 и искаш № на ДКЦ-то?

# 197
  • Мнения: 2 704
Дайте някъкъв телефон, по добре мобилен, на д-р Росен Петров.

ей този му имам - 0889634322 - дано да не му е сменен нещо, щото е отпреди 1.6 г .

# 198
  • Мнения: 511
Препоръчвам д-р Карагьозов от Торакс.И изобщо всички лекари и акушерки там.Родих преди 4 месеца секцио, доволна съм и от д-р Вълчева педиатър.

# 199
Добър ендокринолог е д-р Нарцис Калева. Работи в поликлиниката на Понеделник пазара.
ВЕСЕЛИНА МОЖETE ЛИ ДА МИ ДАДЕШ НЯКАКВИ ТЕЛЕФОНИ ИЛИ АДРЕС НА д-р НАРЦИС КОЛЕВА

# 200
  • Мнения: 481
Името на ендокриноложката е Калева, не Колева.
Нейни актуални координати нямам, но имам телефона на майка й. Аз тия дни ще се чувам с майка й и мога да питам и за телефона, така че директно да ти го дам. Моят телефон е 0877 22 71 08.

# 201
  • Мнения: 1 516
Момичета, препоръчайте ми 3d  ехограф в Пловдив?

# 202
Здравейте момичета,
знаете ли по принцип как вървят тарифите за плащане на лекар ако си си ангажирал такъв.Аз мисля да раждам при д-р Крумов, но така и не посмях да го питам за пари.Той ми наблюдава цялата биеменност и съм много доволна от вниманието и отношението му.

# 203
  • Пловдив
  • Мнения: 213
Аз също родих при него, дадох му 200 лв за нормално раждане. Той самия не ми е искал пари. Бях много доволна от вниманието и отношението. Препоръчвам ти го най-искренно.

# 204
Благодаря ти nadiqen за инфото.Всичко добро ти желая.

# 205
Моето раждане водеше доктор Топалова(във Весела),не просто съм доволна-безкрайно доволна,очарована...не намирам точните думи.Да не забравя да спомена доктор Николов ДКЦ7,който се грижи за сина ми и до сега-няма по-добър по мое мнение.

# 206
  • Мнения: 2 704
Аз също родих при него, дадох му 200 лв за нормално раждане. Той самия не ми е искал пари. Бях много доволна от вниманието и отношението. Препоръчвам ти го най-искренно.

и аз бях при него - секцио - дадоха му 150лв. по желание от страна на майка ми Simple Smile иначе той самият никога не е казвал цена въпреки ,че го попитахме.

# 207
  • Мнения: 1 485
Искам да добавя в белия списък д-р Димитрова от ВМИ, следеше ми цялата бременност на 15. 09. благодарение на нея родих второто си дете.

# 208
  • Мнения: 25
Аз също препоръчвам Крумов!!!Невероятен е,истински професионалист!!

# 209
  • Торонто
  • Мнения: 843
Карагозян 2 градска е добър, но винаги иска пари - твърда тарифа 300 лв. независимо секцио или нормално (с изключение чвно на 1 момиче писало малко по-горе което сигурно е единственото неплащало:))

Общи условия

Активация на акаунт