Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 70

  • 33 535
  • 751
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 835
Мери, месрси за темата. Много академична мацката. Simple Smile

qg0dkata, бях решила в някакъв момент по-нататъка да правя Скини Рулс, ама както обясняваш, че се повтярят едни и същи упражнения, май няма да ми допадне. Аз се изнервям и ми доскучава като се повтарят повече от 2 пъти едни и същи упражнения.

Симпа, доста идеи са ти дали момичетата, само ще добавя ябълки, банани ( за закуска), сандвич с черен хляб,  малко масло и кашкавал   или шунка с резенче краставица ( за обяд); сурови ядки, многозърнести блокчета за прехапване.

Отчитам Тренировка 12 - даже направих мост!! Мислех, че ще се счупя на две и ще падна, но успях да се вдигна и да няправя истински мост ( за кратко време, разбира се).  hahaha Не съм правила такова нещо от 20 г.
Ден 7 от 14 Day Amazing Abs Challenge. Много добре ми се отразяват тези интервални тренировки за корем - вир вода съм след тях.
Направих тези 8 упр. по 20 сек. с 10 сек. почивка - 2 серии, и това беше максимума - ще се боря за 3 серии)
1. Air Jacks
2. Mountain Climbers
3. Push-ups
4. Knee Tuck Jumps
5. High Knees
6. Jump Squats
7. Side Burpee
8. Body Squats

# 31
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 452
Първо отчета от снощи: PIYO Drench.

Джери, стискам палци бързо да откриеш причината за качените килограми. Понякога, когато сме под стрес не си даваме сметка за ежедневните неща.

Аз три дни бях пощуряла за сладко, но тази сутрин цъфнах и се надявам да спра да нагъвам въглехидрати.

Гогъл-че, браво за състезанието!

Джули, добре дошла  Hug

Сиска,
Скрит текст:
аз винаги се чудя дали не "натискам" твърде много моя ученик  newsm78. Но учителката му казва: натискай го, децата трябва да се подтикват - на ранна ученическа възраст още не са осъзнати.


Фея, много красива салата  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: X
Мери, благодаря за темата!!!  Hug

Днес отчитам долна част, утре- почивка.

Свърши ми протеина на прах днес и мисля скоро да не купувам, чак като се върнем от Бг за началото на следващата учебна година.  Whistling

# 33
  • 1st floor
  • Мнения: 9 176
Тази сутрин отчитам Speed 1 от Т25 плюс десет минутки на кростренажора за десерт. Нещо започнах да ставам много рано и докато дойде време за тренировка, ако не съм закусила, ми става едно отмаляло, нямам сили. Та първо закусих и след час и нещо направих тренировката. А ми се щеше да е на гладно, да изгоря малко мазничко...Между другото вчера се загледах как във фитнесблендера броят калории.  newsm78 Ама нещо ми се вижда завишена цифрата, не си ги представях така нещата. Дали са реални според вас? Знам, че много зависи от килограмите на трениращия, от тежестите и т.н., но пак ми се виждат много...То хич не ме измориха, пък представям си тогава една Шон-ова тренировка колко калории ще гори... Crazy

# 34
  • Мнения: 5 405
Симпа, може да си направиш някакви неща тип мусака или тип баница, виж видовете баници, които Руми е публикувала в сайта си, мисля, че са много удобен вариант  Peace

Home rаider, споко със Скини Рулс, нямаш време да ти омръзне, защото нямаш време да мислиш! Нямаш време общо взето!  Joy

Фитнесблендерите са голяма пародия с тия калории... а мацката ми е много за/бавна - изобщо не ми е технична, някак си много хилаво ги прави всичките упражнения.

# 35
  • Мнения: 5 776
Аз отчитам час зумба фитнес и чудесно хранене, мисля да изкарам цялото предизвикателство, пък може и да го повторя след това  Laughing
За краткотрайните пътувания, защото съм с колата, съм си взела от хладилните кутии, само така се спасявам. При по-дългите разучавам къде има подходяща храна, всеки супер върши работа.

# 36
  • Мнения: 546
Браво, Гугълче! Все пак се пази. И да папкаш повече!  Hug
Фея, страхотна салата  Heart Eyes мммммм
Suede, да се потиш яко в "стаята за игри"  Wink
Julie, останали са само 5 килца. Ще ги пребориш  Peace
Джери, направи тест задължително. Почти 20-дневно закъснение... не знам  Rolling Eyes Добре би било и да си направиш "ревизия" на мазнините, които хапваш. И на мен ми се е случвало да се увличам. При отрицателен тест и правилно разпределени макронутриенти не би трябвало да си плюс 7 кг  Peace
Вчера към храненето добавих ябълка и банан следобяд, а към салатката за вечеря - маслинки и малко сиренце. Днес съм плюс 800 гр  Sad Не, че не го очаквах, ама не ми се искаше да е толкова много. Днес за закуска си направих зелено смути -  две ябълки, половин банан, краставица, тиквичка, селъри, лапад, МАГДАНОЗ  Mr. Green и спиролина. Да видим шЪ заработи ли магданоза. Не съм решила каква тренировка ще е днес, но ще е нещо леко - йога, пилатес, стречинг...

# 37
  • Мнения: 6 648
За сега отчитам кратката на Боб и ето това за корем https://www.youtube.com/watch?v=x59f9A1l0ao&list=PL6ncmu3JFU … WVNmxCYTuLmz9BuYd
Имат доста клипчета с обяснения за различните упражнения ,дадени от различни страни и за кои мускули са ,на мен са ми много полезни ,защото не знам английски .Примерно напади 
Скрит текст:


Джери изследвания на хормони правили си ?

siska79 може би сте пренапрегнали детето

# 38
  • Мнения: 4 406
Да, момичета Hug Сега се усетих. Мама ми донесе една сланинка. Та  аз и с варива я ядох. Ми да се увеличат мазнините де Laughing Край, отивам и я давам на комшийката  Laughing Пък се набутах и с едни протеинови блокчета, дето уж не са боклук. Ама са си. Ми моят вместо да ми купи 1 кило суроватъчен протеин ми донесе един кашон с тези блокчета.

Много Ви благодаря за подкрепата Hug
Всички Ви целувам Heart Eyes

Любче, аааа, така не може Crossing Arms Брех и бебе да имам сега. Че аз преди 6 месеца станах баба. Нищо, моята мама ще ги гледа и двете Laughing Че кой да ходи по планините вместо мен Party
Как са твоите прекрасни хубавици Heart Eyes


И аз с отчет. Днес не работим и се заведох до парк Студентски и потичах, правих коремни преси, лицеви опори. Животът има смисъл на това хубаво слънчице.
Мисля и в НСА да ходя да тичам, но сега не знам как е положението там. Навремето имаше 2 стадиона, в които може да тичаш. Единия здраво го заградиха.

Приятни тренировки, момичета

# 39
  • София
  • Мнения: 10 858
Отчет: ден 30/ 90 ДП. Днес нямам сили и желание за повече. Изпих си протеина, хапнах едно киви и си направих копривена супа с яйца  Heart Eyes Отдавна ми се беше дояла и все забравям да си направя. За обяд ще хапна мусака с тиквички и от супата  Heart Eyes И ще си измисля някакво число калории, че хабер си нямам колко ще изям  Laughing

Калориите от Фитнесблендер и на мен ми се виждат много. 1000 калории да изхабиш ...  Thinking

Райдър, две упражнения са, ама по средата благодариш на Господ, че не са повече  Joy

Йоя, типичната водна задръжка след елементарна храна. Ей това най-много ме дразни мен. Но да не почваме пак темата  Laughing

Джери, може да е нещо свързано с бъдещия климактериум. Все пак той започва от някъде, вероятно с подобни леки отклонения.  Hug Това за цикъла. А за кг. - аз си мисля, че прекаляването с мазнините + малко повечко въгл от време на време и готово. Особено на тяло, което е било с малко мазнини.

# 40
  • Мнения: 4 406
Благодаря ти, Виви! Много ме успокояваш Heart Eyes

Сега си гледам снимките от Беласица и ще Ви предам малко пролетно настроение  със страхотни изгледи. Барабар и мен (шишето Wink) там.

# 41
  • Мнения: 1 149
Julie, здравей. Аз в момента съм със зверска мускулна треска на корема. Вчера тренирах Синди - Shape your body и след това бях на шейпинг, където пак правихме доста упражнения за корем. Досега не ми се беше случвало да имам такава треска на корема и аз си мисля, че може би не съм правила нещо като хората.
От вчера започнах режима Мимоза на Руми и много ме зарадва, че си постигнала резултати - стимулирах се още повече да съм стриктна. Първите три седмици обаче няма да имам свободен ден, тъй като спазвам и предизвикателството, което Дрийми публикува - 21 days without junk food. Ти колко време беше на режима?

Отчитам си спининга  Heart Eyes

# 42
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
И аз тук с отчет- 8 км тичане и супер серии от клек, гребане с щанга и суингов. Накрая- корем.
Лейди, при нас пък е обратното- правят ми забележка да не натоварвам детето, ама да не ви казвам, че във края на втори клас са още на събиране и изваждане счислата до 20, ужас... Моята я научих да събира и изважда многоцифрени числа и да смята задачи с едно неизвестно, тя се похвалила и надодоха вой.... След две седмици съм на раговор с класната да си разясним нещата веднъж за винаги, че взех да се изнервям....

# 43
  • София
  • Мнения: 1 835
Мери, Вивиан аз зобщо не коментирам, че са леки или лесни. Просто ако се повтаря едно и също ми доскучава. Ама вие пък сега даже повече ми разпалихте любопитството. Така че, ще го пробвам по-нататъка.

# 44
  • UK
  • Мнения: 600
Отчет с No More Trouble Zones, 13 мин йога от блендърите и ден 5 без шоко и чабати Mr. Green

Мерих се вчера:
163 см, 49 кг.
гърди - 86
талия - 68
ханш - 86
бедро - 47,8
працес - 31,5-32
/за 13 седмици с Джилиан - -3кг, и -1,2 см от почти навсякъде, ДОВОЛНО!/
Следващите цели още няколко см от талия и да го вдигна най-накрая тоя дирник Mr. Green Sunglasses

Джули, добре дошла!

Хоум, аз Скини Рулс хич не го подценявам откъм скука, сигурна съм, че ще е добро, предвид колко кратко е, значи трябва да е много интензивно и ефикасно, оставила съм го за лятото.

Фея, страхотно включване с тази салата. Имам всичко без покълналата спелта, но може да я заменя с други кълнове! (евентуално за вечеря) Crazy

Общи условия

Активация на акаунт