Цветна пролет идва вече, време е за новото човече!

  • 28 943
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 61
Queen bee, Dimitrichka, AneliqDi - много ви благодаря, момичета  Hug Hug Hug

Хващам се  в ръце на мига и си връщам вярата в хубавата развръзка Simple Smile


newsm28 newsm28 newsm28 - да взема и аз да пооткрадна от прашеца на ShikeR Simple SmileSimple SmileSimple Smile

# 46
  • Мнения: 162
момичета здравейте   Wink къде мога да задам моите въпроси за О мисля че в момента съм...имам придърпване в кръста и усещам как гори също след тоалет мисля че видях това което е като белтък извинявам се аз имам друго наименование и то е:сопол може и луда да ви се сторя ама баш бая такова е понеже четох че трябва да се разтегля м/у палеца и показалеца така си беше  и при мен към 2:30 някъде та да хуквам да купувам тест за О ??? как мислите и като се прибере моя да го мятам  Embarassed

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 012
ЛОТИ, аз утре едва ли ще мога да се похваля с тлъст резултат, ама пък по някое време другата седмица не бих отказала Simple Smile
Kalina_87, добре е че е излязла емоцията навън, не е хубаво да се трупа в душата.
Ако не друго поне едно научих от дългите ни опити - появата на нов живот е едно малко чудо. Един път става супер лесно, а друг път години наред - не. Никой не може да каже как и защо точно. Колко пъти лекарите казват няма начин, обаче се случва, а пък друг път няма никаква причина и не става. Божа работа. Това, което ни остава е да бъдем търпеливи, да правим това, което зависи от нас и да се надяваме.

loathe, трудно се чете това, което пишеш. Опитай се да слагаш точки и главни букви.
Относно въпросите ти - да, напълно е възможно да си в овулация в момента. За твое успокоение - иди и си купи тестове за овулация. Само с един няма да стане, те се правят няколко дни последователно. Прочети много хубаво упътването на кутията - бледа втора черта не значи положителен резултат, трявба да е с еднаква наситеност.
Това, което ти се струва като сопол, се нарича цервикална слуз. На първа страница на темата има много полезни линкове - прочети ги, ще ти стане по-ясно. Не разбрах само какво гори... Желая ти успех Simple Smile

# 48
  • Мнения: 61
loathe, кой ден от цикъла ти е? При тия симптоми и ако си в средата на цикъла, не виждам вече смисъл от тест. Метнете се с мъжа ти днес, утре, че и в четвъртък Simple Smile

Не пречи да си направиш тест де.

Успех, след 14 дена чакаме положителен тест Simple Smile

# 49
  • Мнения: 61
kеit, наистина е чудо Simple Smile А това, което се случва след раждането е още по-голямо чудо.

# 50
  • Мнения: 162
момичета точно от това имам нужда малко женски съвети  Hug Чета по темите но нищо не разбирам:( замислям се за бебе и отиде това което чета .Исках да кажа че кръста ми гори усещам го по горещ и на допир с ръка е по горещ от крака ми например.На 05.04 ми дойде и сега нали казвам че видях слуз а актове имахме на 17 вечерта 18 при лекар утановен  фоликул и на 19 сутринта отново акт.За това питам да хуквам ли да купувам тест за О ???   а на 10 май съм рожденичка дано това да е нашият подарък

# 51
  • Мнения: 234
Keit, ОК   Mr. Green   Тогава ще стискам и за другата седмица  Grinning

Последна редакция: вт, 21 апр 2015, 17:13 от ЛОТИ

# 52
  • Мнения: 657
Здравейте мили момичета включвам се за да ви съобщя резултата от второто ЧХГ !
Резултата е 479,7-мисля вече да се поуспокоя!Надявам се да нараства нормално миналия път беше 94 на 17.04 !

Благодаря на всички за стиснатите палчета знаех си че са вълшебни!  bouquet

# 53
  • Мнения: 1 487
Софи браво! Страхотни стойности   bouquet Стискам палци като дойде време за прегледа!
loathe добре дошла! Вземи си тестове, но имай предвид, че е възможно вече да ти е минъл пикът на LH и да не е положителен теста. Иначе, задължително мятай ТМ довечера. Правите редовно любов, например през ден в очакваните фертилни дни. Успех!

# 54
  • Мнения: 385
Пчеличке,страхотна цветна тема!Стискам палци да е ТВОЯТА!
София,страхотни новини!Само такива до пухкав финал!
Суити,честито!Да ви е жива и здрава малката принцеса и да е много щастлива!
 babydust7 поръсвам ви и чакам хубави новини от всички тестващи се тези дни  Simple Smile

# 55
  • Враца
  • Мнения: 317
Браво Софи. Резултатът е повече от прекрасен. Спокойна бременност и пак честито. 😄
Loathe, ако не се лъжа в друга тема беше писала, че ПРМ ти е била на 5.04. Колко ти е дълъг цикъла? Хубаво е да правиш тестове за О поне от 12 ден примерно и задължително от отрицателен до отрицателен.
Кофеинче аз си събирам от твоя прашец с шепи, че на телефона нямам метлички и прахосмукачки 😄

# 56
  • Мнения: 3 199
София, вече официално честито! Желая ти лека и безпроблемна бремнност с щастлив финал!    bouquet

# 57
  • Мнения: 3 595
Благодаря за новата прекрасна тема!  Hug

Честита Михаела на мама Sweety!   bouquet

Честито прекрасно ЧХГ на sofiq, сега наистина можеш да се успокоиш и насладиш!   bouquet

Loathe - според мен този месец си изтървала времевия прозорец за тест, но симптомите е възможно да са на овулация, така че употреби ТМ по предназначение и стискаме палци, пък ако не стане следващия месец наистина започни от рано с тестовете за О.

И като сме тръгнали да ръсим - да поръся и аз и дано след толкова прашец има поне още толкова положителни теста този месец! 
babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 58
  • Мнения: 2 497
Пчеличке, чудесна цветна тема  bouquet
Суити, честито ти съкровище - да ти е жива и здрава и да расте будна, щастлива и красива Heart Eyes
Софи, чудесни стойности - честито  bouquet

# 59
  • Мнения: 83
Sofiq, честито ЧХГ ! Сега бъди спокойна е се наслаждавай на прекрасни 9 месеца Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт