Цветна пролет идва вече, време е за новото човече!

  • 28 944
  • 730
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 898
И аз съм на мнение че всичко със симптомите е до някъде самовнушение. Аз за близо 2 години какви ли не симптоми съм имала....то не беше гадене, повръщане , бодежи и всичките му там подобни. Истината е ,че в месеца в който забременях нямах никакви симптоми даже напротив, корема ме болеше точно като за МЦ. Казвам това с нан добри чувства ,защото повечето от нас знаем какво е да се надяваш всеки месец и накрая гадината пак да идва!

# 721
  • Мнения: 124
Да много си права и аз имам чувството че се побърквам понякога все мисля дали или ,но според мен няма как като искаш да стане нещо да не го чакаш Simple Smile дано не чакаме дълго  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 722
  • София
  • Мнения: 1 676
Аз пък не вярвам, че ще стане от първия път, не се надявам толкова. Ако стане, стане. То си е написано кога ще стане. Така разбирам нещата аз. Разбира се бих била щастлива. Но..симптоми чак... Simple Smile

# 723
  • Мнения: 741
Наработих се и веднага влизам да ви прочета! Hug
Добре дошли на новите момичета и добре завърнали се на отдавнашните!Желая от все сърце на всяка бързо напускане на тази тема и пренасяне в бременлийските!
По повод искането на мъжа на Sweety...да споделя за моя съседка.Още на 4-я месец откакто беше родила и забременя.Точно на 1-я рожден ден на малката роди и втората си дъщеричка.Ей на това му казвам аз късмет! Joy
Иначе мисля,че Пчеличка е напълно права! Peace Казала съм си,е този месец въобще няма да се вглеждам в симтоми колкото и да ми е трудно.Дори и дните,в които  luvbed няма да отбелязвам,нито нищо...ей така просто ще си правим лИбоФФФФФ!
Чакам с нетърпение пускането на новата темичка,но така като гледам май няма желаещиииииии! Thinking

# 724
  • София
  • Мнения: 1 676
Ние сме тук и чакамеееее с трепет новата темичка и много новиии   EFP

# 725
  • Мнения: 1 446
Кралице, къде е новата тема да шляпам вътре?

Днес много са ми потънали гемиите. Получих някакъв мейл - вие сте в 32 г.с., ето развитието на вашето бебе - и стана страшно. Скапан спам.

# 726
  • Мнения: 3 595
Стопанка -  Hug

# 727
  • Мнения: 1 898
Стопе силно гуш и от мен  Hug

# 728
  • Мнения: 1 446
Джулси, добре дошла отново! Дано този път стане бързо и да е успешно до края!

Литъл Рок, как ти викат на галено? Мисля, че лошата новина не е толкова лоша. Добре е, че сте намерили причина и ще лекувате.

Скийтърче, благодаря!  Hug Hug Hug

Суити, щом не си секцио, дайте на душата. Не се знае знае ли се Simple Smile

Симптомите би трябвало да се получат след датата на закъснението. Те са резултат от повишаващата се ЧХГ и промените в организма. Истината е, че аз започвам да правя тестове за Б доста преди закъснението, но аз така се чувствам по-добре - свиквам с гледката на една черта и няма изненади и разочарование.

# 729
  • София
  • Мнения: 1 676
Аз само един път направих тест за Б ей така от лигня, беше отрицателен разбира се Simple Smile И сега съм си казала, няма ли закъснение - няма тест Simple Smile

# 730
  • Мнения: 1 487
С любезното съдействие на Rosit@, заповядайте в новата майска тема! Нека има много положителни тестове и добри новини от изследвания, прегледи и всичко, което ни вълнува по пътя ни към най-хубавата мечта!


Общи условия

Активация на акаунт