Цветна пролет идва вече, време е за новото човече!

  • 28 951
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 166
Здравейте, дами

Нения, честита чертичка и пухкав финал

Нуци, честит рожден ден на патерици! Сбъдване на всички мечти!

При мен нищо ново пия си лекарствата, малко по малко ми потъват гимиите, че кой знае кога ще видя и аз двете черти. Днес се събудих в такова настроение, вероятно е заради кофтито време.

# 676
  • Мнения: 1 446
Kremiii честити добри новини! Все такива хубавини да се чуват до раждането, а после даже и още по-хубави!

Нения, честито, мила! Лека и безпроблемна до пухкав финал!

Отчитам се: Т падна, тест - отрицателен, сега чакам лелята. Не че е някаква изненада, шокът щеше да е, ако бяхме успели от първия месец.

Я кажете, мъжете ви пият ли витамини или добавки, когато бебеправите?

# 677
  • Мнения: 741
Имам една малка почивка и бързам да ви навестя и да си всмукна от пращеца!
Лично ММ не пие никакви витамини,но пък си мисля,че не е лошо да ги започне. Thinking

# 678
  • Мнения: 82
Добро утро и от мен Simple Smile Имам толкова работа, а в главата ми има само птички и пчелички Simple Smile Иначе нищо ново при мен. Още чакам лелката (вече 6-ти ден след дуфастон) и ако се забави още малко ще трябва да си купувам нов размер сутиени...Blush
стопанка стискам палци за следващия път   bouquet 
На всички желая хубав ден!

# 679
  • Мнения: 82
Добро утро и от мен Simple Smile Имам толкова работа, а в главата ми има само птички и пчелички Simple Smile Иначе нищо ново при мен. Още чакам лелката (вече 6-ти ден след дуфастон) и ако се забави още малко ще трябва да си купувам нов размер сутиени...Blush
стопанка стискам палци за следващия път  bouquet 
На всички желая хубав ден!

# 680
  • Мнения: 4 097
Стопанче, дано другият месец е вашият  Hug

# 681
  • Пловдив
  • Мнения: 1 027
Нения, и тук да ти кажа Честито!!! момиче  Heart Eyes много се радвам за теб и ти пожелавам да имаш мноого лека и спокойна бременност  Hug Нямам търпение да видя реализираната фотосесия  Blush

Рансън, на тоз кафето не му го ща ама него ако даваш ще го взема за час, най-много два  Blush да му разкажа какви ги сънувам тези дни  Party

Стопанче, другия месец да е вашия, хващай да трепеш гадините  Hug

# 682
  • София
  • Мнения: 1 676
И моят мъж не пие никакви витамини и добавки. А необходимо ли е? Thinking

# 683
  • Бургас
  • Мнения: 1 197
Мда ... това с добавките е болна тема. Хич немога да го накарам да пие каквото и да е. А ежедневието му е натоварено и уж го лъготя, че те добавките влияят и на общия тонус на организма, ама нещЕ и нещЕ.

# 684
  • Тук... някъде
  • Мнения: 931
Аз на моя му бях купила някакви витамини - за 3 месеца е изпил около 10 хапчета.Ако не му напомня,шансът сам да се сети е 0  ooooh!

# 685
  • София
  • Мнения: 1 676
И при мен нещата са по този начин. Той постоянно ми вика, че съм вманиачена, какво съм пиела тия добавки, вдигала съм си краката след секс и т.н., пък да го накарам него...НИКАКЪВ ШАНС Grinning

# 686
  • Мнения: 214
Добро утро и от мен!
Супер новини от Нения и от Креми!   bouquet
Успех на тестващите  и овулиращите  Simple Smile
Ние се върнахме от почивката заредени и решихме да започнем ремонт през лятото. Laughing Ще си дадем малко почивка от бебеправенето и ще направим изследванията. В петък пуснахме и кариотип в Малинов.
От изследването за тромбофилиите  излезе  че имам MTHFR- мутация С677Т хомозиготен носител Т/Т. Още не съм ходила при генетика за да ми разясни какво е това и какво ще е лечението. Има ли някой с тази мутация тук? Чудя се дали това може да е била причината за миседа и кухото яйце.
Желая усмихнат ден на всички, въпреки дъжда  Hug

# 687
  • Мнения: 11
Момичета, чувствам се отвратително! Бях на гинеколог за да ми вземе проба за цитонамазка и каза, че имам голяма раничка! И добави че е хубаво да си направя изследвания за ЧПВ! Докато чакам тия изследвания ще полудея

# 688
  • Мнения: 1 898
Момичета наминавам само да ви наръся хубаво с близнашки прашец понеже днес всизам в 5ти месец  Heart Eyes Да ви е на късмет и да развеете много двучертичкови тестове   Hug
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 689
  • Мнения: 1 446
Смууууууук.

ММ например пуши и от този месец смятам да му дам малко витаминки. Пие какви ли не лекарства за какво ли не, дано се навие и на тези. Май схемата ще е - ако не си пийнеш хапчето, няма да вечеряш. Освен това си ме обича, вижда, че за мен е важно - женските 36 години не са като мъжките 36. Да видим

Общи условия

Активация на акаунт