Shadowhunters (Реликвите на смъртните) - сериал на ABC Family

  • 69 072
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 899
Някой чел ли е това? Отзиви?



Четох първите няколко разказа, докато излизаха в ел. вариант, след това ги събраха в книга. Според мен не си заслужава. При положение, че харесвам Магнус като персонаж, тези истории нямаха много общо с този Магнус, който Касандра представи в книгите. А и в повечето почти нищо не се случва.

# 76
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Някой чел ли е това? Отзиви?



Четох първите няколко разказа, докато излизаха в ел. вариант, след това ги събраха в книга. Според мен не си заслужава. При положение, че харесвам Магнус като персонаж, тези истории нямаха много общо с този Магнус, който Касандра представи в книгите. А и в повечето почти нищо не се случва.

мерси за ревюто, спести ми загубено време, че и аз ѝ се чудех  Wink

# 77
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 948
Фен арт на новия Магнус

# 78
# 79
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 948
Да видим сега коя ще е Джослин.

# 80
  • Варна
  • Мнения: 2 352
Да видим сега коя ще е Джослин.
Май само тя остана. Доколкото помня родителите на Алек и Изабел се появява във втора книга.
 Сетих се и за оня дето им беше учител в института и не можеше да излиза извън него.

# 81
  • София
  • Мнения: 44 282
За мен новия каст не е чак ужасен... може и да се получи сериалчето - ще го видим, само дано  не последва участта на много сериали останали с по 1 сезон, писна ми да спират половината от сериалите, които гледам Sad
От първия пост снимката - Джейс ми харесва... повече от недоразумението във филма Simple Smile

# 82
# 83
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 948
Четиримата имат снимки основно като тренират Grinning

# 84
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 948

# 85
  • DE
  • Мнения: 9 068
Новия Джейс започва да ми прилича на Джейми  Shocked

# 86
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ето я и Джослин - Maxim Roy

# 87
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 948
Красива е

# 88
  • на кого му пука
  • Мнения: 923
Припомнете ми и в книгите ли майка и дъщеря бяха толкова различни една от друга като цвят?

# 89
  • София
  • Мнения: 44 282
Не, но може и да ги докарат по-близки за снимките Wink

Общи условия

Активация на акаунт