Трудни отношения

  • 14 643
  • 254
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 21 738
Преди десет години все някак я е навил да спи с него, значи може и пак да сработи. Едва ли ще стане, обаче, като  и  носи спрей ли беше, гел ли беше newsm78


 И, между другото, според мене е страстоубийствено родителите да живеят на долния етаж.

# 46
  • Мнения: 6 365
Само да не е накупил "попърс"...

От друга страна- винаги може да пробват да играят на 50 нюанса сиво, така както са тръгнали.

Бронте, така е: колкото повече молят за секс, толкова по-страстоубийствено действа.

# 47
  • Мнения: 56
Преди десет години все някак я е навил да спи с него, значи може и пак да сработи. Едва ли ще стане, обаче, като  и  носи спрей ли беше, гел ли беше newsm78


 И, между другото, според мене е страстоубийствено родителите да живеят на долния етаж.

До преди 5-6 години е имало случаи, когато съм се правил на заспал, само и само да ме остави малко да си почина. Не казвам, че са били чести, но ведъж - два пъти в месеца се е случвало. Превехме го като зайци, навсякъде и по всяко време. Не казвам, че не е нормално да поутихнат тези "мераци", но аз постоянно го искам, сигурно защото не го получавам, а тя постоянно не го иска, а дефакто го иска, но не и с мен.  

# 48
  • Мнения: 46 640
От друга страна- винаги може да пробват да играят на 50 нюанса сиво, така както са тръгнали.

А може и точно от това да й е писнало. Сега е на мода да се пренасят в леглото чуждите фантазии, ама дали на тях им харесва наистина, няма значение, важното е, че са в крак с модата  Crazy

# 49
  • Мнения: 6 365
Това е малко като кулинарните моди- може да не те кефят скаридите, ама като са на мода, всички сервират скариди. А, и от онова месо, дето тече кръв от него, а който обичал добре изпечено е български простак.

Та и със секса: пише някъде, че трябвало разнообразие и всички се хвърлят на игри за напреднали, без да виждат истинските проблеми.

# 50
  • Мнения: 1 127
вариант 1: емоционални проблеми - неудовлетвореност, разочарование, обида и пр.
вариант 2: технически - иска нещо, а то не се случва, не иска, а то се случва....
вариант 3: и всеки ден пържола омръзва, понякога бобът е по-вкусен...
...

Ама все трябва поне намек да е имало.

п.п. Съветът на Бронте намирам за удачен.

# 51
  • Мнения: 1 844
Скъпи приятелю, с действията, които си предприел, съвсем скоро ще разбиеш семейното съжителство.
Преди да продължиш, помисли това ли е, което наистина искаш.
Хората стремглаво търсим истината, а когато я открием, не знаем какво да правим с нея.
Ако обичаш тази жена и искаш да оправиш, а не да разбиеш отношенията, веднага махни всякакви тракери, подслушватели и камери и насочи действията си в градивен план.
Ако просто искаш грозната истина (а грозотии понякога във всеки брак има), то продължавай.
Успех!

# 52
  • Мнения: 1 281
Скъпи приятелю, с действията, които си предприел, съвсем скоро ще разбиеш семейното съжителство.
Преди да продължиш, помисли това ли е, което наистина искаш.
Хората стремглаво търсим истината, а когато я открием, не знаем какво да правим с нея.
Ако обичаш тази жена и искаш да оправиш, а не да разбиеш отношенията, веднага махни всякакви тракери, подслушватели и камери и насочи действията си в градивен план.
Ако просто искаш грозната истина (а грозотии понякога във всеки брак има), то продължавай.
Успех!

аз пък казвам, че грозната истина е по красива от красивата лъжа  newsm03

# 53
  • Мнения: 10 547
Десет години с един партньор са истинско предизвикателство.
Зная аз, че тук се възбуждате само като ММ ви погледне те така  smile3503, но като цяло повечето двойки страдат от сериозна криза в сексуалните отношения средно след седмата година.

# 54
  • Мнения: 46 640
Десет години с един партньор са истинско предизвикателство.
Зная аз, че тук се възбуждате само като ММ ви погледне те така  smile3503, но като цяло повечето двойки страдат от сериозна криза в сексуалните отношения средно след седмата година.

Въобще не съм съгласна. Всичко опира до човека и до двойката, в която е.
Има такива, които и след 1 г. си омръзват, и във форума, и извън него. И това не значи, че едните са по-добри от другите, просто са си такива.
Иначе за кризите съм съгласна, но причините могат да са всякакви, не само омръзване.

аз пък казвам, че грозната истина е по красива от красивата лъжа  newsm03

Абсолютно съм съгласна.
Но ми е странно да го прочета от теб, при положение, че в съседната тема обясняваш как яко лъжеш Joy

# 55
  • Мнения: 10 547
"Добри", къде казах "добри"? Всъщност никъде. Досадата е присъща човешка черта, наред с рутината, битовизмите и отлетелите пеперудки.
Е, ли липсата на секс винаги предполага кофти отношения?

# 56
  • Мнения: 3 371
Ох, ще спра вече с тази бг-мама. Темите стават все по извратени, както и семействата. Абе хора вие луди ли сте. Що за хора сте. Подслушва телефона, слага камери. Що не и сложиш и чип за проследяване. Не искам да повярвам, че има такива хора.  ooooh!

Точно и аз направо не вярвам, че има такива мъже. Ако мен някой ме подслушва и ми слага камери в спалнята Shocked - нещата са точно до там.

пс. сигурно си мъж зодия риби Mr. Green

# 57
  • Мнения: 1 281
Десет години с един партньор са истинско предизвикателство.
Зная аз, че тук се възбуждате само като ММ ви погледне те така  smile3503, но като цяло повечето двойки страдат от сериозна криза в сексуалните отношения средно след седмата година.

Въобще не съм съгласна. Всичко опира до човека и до двойката, в която е.
Има такива, които и след 1 г. си омръзват, и във форума, и извън него. И това не значи, че едните са по-добри от другите, просто са си такива.
Иначе за кризите съм съгласна, но причините могат да са всякакви, не само омръзване.

аз пък казвам, че грозната истина е по красива от красивата лъжа  newsm03

Абсолютно съм съгласна.
Но ми е странно да го прочета от теб, при положение, че в съседната тема обясняваш как яко лъжеш Joy

това, че аз мога да понеса истината .. въобще не значи, че ти можеш да понесеш същата истина  tooth

плюс това, ако си обърнала внимание , съм казал, че лъжа по изключение и то за да съхраня психиката на човек , който не ми е безразличен .. а не яко лъжа  newsm03

# 58
  • Мнения: 46 640
Не ти си го казала, а по принцип се иронизират хората, които казват, че все още имат интерес към половинките си. Ето го и авторът все още я желае, та не е само въпроса във времето.
А пеперудките далеч не са възбуждащи за всеки.

Е, ли липсата на секс винаги предполага кофти отношения?

Според мен - да. Но говоря за пълна липса. Иначе допускам, че ако за двамата е ок да е 3 пъти, примерно в месеца, това, че за друга двойка е малко, не значи, че за тях не си е точно. Но ако хич го няма при хора на 20-30-40-50 г., да, по-вероятно е да има проблем, отколкото всичко да е наред.

Цитат на: марсо
това, че аз мога да понеса истината

Аха, ясно. Значи все пак не сме всички еднакви  Mr. Green

# 59
  • Мнения: 1 281


Цитат на: марсо
това, че аз мога да понеса истината

Аха, ясно. Значи все пак не сме всички еднакви  Mr. Green

никога не съм си помислял и за миг дори, че всички сме еднакви, напротив  tooth

Общи условия

Активация на акаунт