Трудни отношения

  • 14 637
  • 254
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 56
Измислена ми звучи тази история.
Авторе, защо сложи тази камера? Нали спомена, че живеете в една постройка с родителите и
няма как, да влезе някой незабелязано. Едва ли си очаквал мастурбирането да е твой конкурент.
Имаш страст към камери и криминалистика или ревността ти е болезнена?
Логически не се връзва цялата историйка.
Kамерата я сложих не от ревност, не защото съм очаквал да й дойдат гости, не че няма как, защото родителите ми са на  работа по цял ден и има как.
Значи, на моето нощно шкафче си слагам лаптопа и на него има странична камера, която като се прибера вечер от работа, камерата е завъртяна назад към стената или надолу и ми направи впечатление. Аз сутрин я насоча към леглото, а вечер я намирам надолу, даже си помислих, че някой друг ми пипа по компа и си казах, че има нещо. И сложих един стар телефон с андроид и натам знаете.

# 31
  • Мнения: 46 640
Аз нямам против наблюденията, когато се налага  Laughing но тук ми се струват много нагласени нещата. Добре де като видя какво прави и че не ти пипа компютъра, защо не спря наблюденията? Ясно е било какво прави още от първия път, не е било нужно да го оставяш цял месец.
И прекалено случайно ми се струва да си нацелил баш в коя стая ще го прави  Mr. Green
Тя този телефон цял месец не го ли забеляза? Къде беше поставен? Все пак не е като да е просто плеснат телефон на шкафа, трябва да е насочена камерата.

По темата - случва се да изстинат нещата м/у двамата. Трябва да намериш нещото, което ще я заинтригува обратно. Ако не успеете, проблемът ще се задълбочи. Пробвай различни варианти, пък ако не става, явно просто тя не те иска вече. Сядаш и си правиш сметката дали теб те удовлетворява такава връзка.

# 32
  • Мнения: 1 281
брате .. изгони я тая патка бе  tooth

не намирам никакво логично обяснение за поведението й ..
освен ако кура ти не е чудовищно голям .. и и причиняваш невки ужасии с него ..
ако няма нищо такова ... мани беги .. гони я и да заминава ..

или си докарай любовница у вас .. и толко

# 33
  • Мнения: 3 031
Ами не й се прави секс с теб на жената, това е. Класическа история Simple Smile

# 34
  • Мнения: 56
Аз нямам против наблюденията, когато се налага  Laughing но тук ми се струват много нагласени нещата. Добре де като видя какво прави и че не ти пипа компютъра, защо не спря наблюденията? Ясно е било какво прави още от първия път, не е било нужно да го оставяш цял месец.
И прекалено случайно ми се струва да си нацелил баш в коя стая ще го прави  Mr. Green
Тя този телефон цял месец не го ли забеляза? Къде беше поставен? Все пак не е като да е просто плеснат телефон на шкафа, трябва да е насочена камерата.

По темата - случва се да изстинат нещата м/у двамата. Трябва да намериш нещото, което ще я заинтригува обратно. Ако не успеете, проблемът ще се задълбочи. Пробвай различни варианти, пък ако не става, явно просто тя не те иска вече. Сядаш и си правиш сметката дали теб те удовлетворява такава връзка.
Телефона беше прецизно скрит в една кутия от обувки, която има фабрична дупка и беше сложена на гардероба, а зад него има контакт в който бях включил зарядното. Абе професионална работа. Wink
Първоначално ми се струваше, че е в нормата на нормалното, в сисъл че иска й се сега и веднага и го прави, което даже в началото ми харесваше. Но когато видях, че нещата загрубяват, а именно всеки ден, с редки изключения и при това толкова бързо се случваше всичко, а вечер се умилквам и подмазвам и ГРЕДА.

А относно нападките за подслушването, поне не мен ако женами ми направи такова нещо и аз съм в това положение, от една страна ще се чувствам виновен, че е стигнала до там да го направи, значи има някаква причина, значи с нещо съм допринесъл за недоверието и всячески ще се опитвам да се поправя, но никога няма да нападам затова, че е разбрала нещо за мен което не й отърва. Говоря за нормални взаимоотношения, а не за болезнено ревниви хора от сорта на "Защо каза на едикой си Добър ден?" и др.

# 35
  • Мнения: 21 738
 Ако разбера, че мъжът ми ми подслушва телефона, или е сложил камера у нас да снима кой-какво, просто ще го напусна. Не се сещам, за нещо по долно, как може така бе? Laughing
 Кво им стана на тия мъже, как да правиш секс с такова?

 Автора, жена ти разбра ли за подслушването и шпионирането?

# 36
  • Мнения: 6 365
Няма такова нещо като "де факто" да живеете отделно. Може и това да е проблем.

И второ- съдейки по правописа, взели сте се млади, не сте от най-бързите интелекти, не сте много наясно за какво сте се взели и просто тръпката се е изчерпала, защото няма по-дълбока връзка, няма самоанализ, няма виждане на нещата, изобщо не е ясно защо сте заедно.

Сериозно, как може да си толкова добър с техника и подслушване, а да пишеш й накрая на множественото число и да пляскаш "незнам" слято...

# 37
  • Мнения: 56
Няма такова нещо като "де факто" да живеете отделно. Може и това да е проблем.

И второ- съдейки по правописа, взели сте се млади, не сте от най-бързите интелекти, не сте много наясно за какво сте се взели и просто тръпката се е изчерпала, защото няма по-дълбока връзка, няма самоанализ, няма виждане на нещата, изобщо не е ясно защо сте заедно.

Сериозно, как може да си толкова добър с техника и подслушване, а да пишеш й накрая на множественото число и да пляскаш "незнам" слято...
Въпреки, че не е оправдание, но от телефон аз лично по-грамотно немога да пиша и не се и стремя.
А за какво сме се взели аз поне съм наясно и не съжалявам за това.
Бяхме на по 22 и двамата. И двамата сме се "понаиграли" достатъчно преди да се срещнем. Поне така си миля.

# 38
  • Мнения: 1 281
Няма такова нещо като "де факто" да живеете отделно. Може и това да е проблем.

И второ- съдейки по правописа, взели сте се млади, не сте от най-бързите интелекти, не сте много наясно за какво сте се взели и просто тръпката се е изчерпала, защото няма по-дълбока връзка, няма самоанализ, няма виждане на нещата, изобщо не е ясно защо сте заедно.

Сериозно, как може да си толкова добър с техника и подслушване, а да пишеш й накрая на множественото число и да пляскаш "незнам" слято...

критерия ти за анализ нещо куца  tooth

аз пиша по зле от него ..
вероятно и владея техниката по добре от него

сигурно и аз не мога да си направя самоанализ и аз не виждам нещата  tooth

# 39
  • Мнения: 56
Ако разбера, че мъжът ми ми подслушва телефона, или е сложил камера у нас да снима кой-какво, просто ще го напусна. Не се сещам, за нещо по долно, как може така бе? Laughing
 Кво им стана на тия мъже, как да правиш секс с такова?

 Автора, жена ти разбра ли за подслушването и шпионирането?
За подслушването разбра, казах й. Но за видеото мисля, че ще се досети, защото знае на какво съм способен. Sad

# 40
  • Мнения: 1 281
Ако разбера, че мъжът ми ми подслушва телефона, или е сложил камера у нас да снима кой-какво, просто ще го напусна. Не се сещам, за нещо по долно, как може така бе? Laughing
 Кво им стана на тия мъже, как да правиш секс с такова?

 Автора, жена ти разбра ли за подслушването и шпионирането?
За подслушването разбра, казах й. Но за видеото мисля, че ще се досети, защото знае на какво съм способен. Sad

направо я качвай в нета и пращай линкове на приятелките й дето те е топила на тях  tooth

# 41
  • Мнения: 21 738
Ако разбера, че мъжът ми ми подслушва телефона, или е сложил камера у нас да снима кой-какво, просто ще го напусна. Не се сещам, за нещо по долно, как може така бе? Laughing
 Кво им стана на тия мъже, как да правиш секс с такова?

 Автора, жена ти разбра ли за подслушването и шпионирането?
За подслушването разбра, казах й. Но за видеото мисля, че ще се досети, защото знае на какво съм способен. Sad

 Ужас, ужас...
 Гледай да не разбере, щом като сега казва ,че я задушаваш, представям си какво ще стане, ако разбере, че я и снимаш тайно.

 По темата - не си и интересен вече. Щом като сама се справя за 15 секунди, защо да прави нещо с тебе, за което няма желание и въобще не и се започва. Заведи я някъде - хотел, алкохол, туй-онуй, може да и дойде мерак.

# 42
  • Мнения: 46 640
брате .. изгони я тая патка бе  tooth

не намирам никакво логично обяснение за поведението й ..
освен ако кура ти не е чудовищно голям .. и и причиняваш невки ужасии с него ..
ако няма нищо такова ... мани беги .. гони я и да заминава ..

или си докарай любовница у вас .. и толко

Ти защо не изгониш твоята? Тази поне работи и носи пари, + това мъжът й живее с нея, защото я обича и желае  Wink

# 43
  • Мнения: 6 365
"Бяхме на по 22 и двамата."

Познах, признайте ми го. Били са млади и зелени. Това обяснява много. Човек се променя много между 20 и 30.

# 44
  • в дяволитите очички на моето тормозче
  • Мнения: 1 001
Ицо, може  пък да иска   да я  завладееш Simple Smile, а  не  да  й мрънкаш  за   секс Simple Smile

Ако  моят мъж ми  мрънка, съм  го отсвирила  до  две,  понеже ми  е  адски  досадно   да ми хленчат и  да ме молят Simple Smile

Дай го по-властно,  де .  По- мъжката.
Болшинството  от жените   обичаме  мъжката  твърдост  във всеки аспект Grinning
Ама  нямам предвид  да я  метнеш на  леглото  и  да  я  обладаеш урбулешката Laughing
Дерзай Party

Общи условия

Активация на акаунт