Трудни отношения

  • 14 641
  • 254
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 222
Тогава всичко си зависи от теб  Peace Изкарал си 5 години, още 20 - 30 ще отлетят и те. Не знам как да се разпали страст тепърва, нямам идея...

# 16
  • Мнения: 56
Добре де. Казваш, че си я подслушвал и че не ти е харесало какво си чул. Ми явно не е толкова розово, това което описваш. Сложил си и камера в спалнята. Какво си очаквал да видиш. Едва ли ще докара друг мъж у вас, при положение, че родителите ви са на другия етаж. Какво чу по телефона. Какво тя казва и на кого, че не ти е харесало?
Чух как говори с "приятелки", след някаква разправия ме изкарва по-черен от всичко, че нищо не й позволявам, че съм дразнител, че съм досаден с това, че искам да я чувам по телефона, с две думи съм непоносим за нея, но нейните косури не си ги казва, премълчава ги и това пред хора които не ме познават излиза, че съм някакъв поддистник, а тя милата всичко прави за мен, а всъщност единственото което прави и е да мълчи, да не ми споделя и да ме изкарва виновен за всичко, за други мъже и такива неща не е говорила.
Ако има жени, подобни на моята или поне това което съм описал за нея, поне малко откровени в думите си искам да споделят защо предпочитат мастурбирането пред половинките си. Simple Smile

# 17
  • Мнения: 2 222
Просто чувствата на жена ти са поизстинали, насила хубост не става. Нямам съвети, но не очаквай промяна. Явно се дразни от теб, което си е гадно, но както и да опитваш, сам виждаш, че промяна няма - няма и да има.

# 18
  • Мнения: 204
Аз ако съм на твое място, ще се поотдръпна. Ще се държа нормално, но думичка няма да обеля за секс, поне месец. Ако и това не помогне, нямам идея. Ама и мен постоянно да ме преследват с разни спрейове и не знам си какво, ще ми се отврати всичко.

# 19
  • Мнения: 56
Аз ако съм на твое място, ще се поотдръпна. Ще се държа нормално, но думичка няма да обеля за секс, поне месец. Ако и това не помогне, нямам идея. Ама и мен постоянно да ме преследват с разни спрейове и не знам си какво, ще ми се отврати всичко.
Не е постоянно, даже за секс не говоря често, понякога ведъж на два месеца си искам, от скоро и по -рядко. Но това е добре дошло за нея.

Последна редакция: ср, 22 апр 2015, 14:20 от Ицo

# 20
  • Мнения: 204
Тогава не съм оптимист. Поговорете сериозно, все пак млади хора, не е опция месеци и години да я карате така.

# 21
  • Мнения: 1 262
Може наистина да я задушаваш. Това че ти не мислиш така, не значи че тя не го чувства по този начин. Сега си представям един мъж, който с времето все повече увисва на врата ми, започва нон стоп да ми звъни по телефона и на всичкото отгоре ме подслушва и наблюдава, Едва ли тези твои действия, не са подтикнати от чувство за ревност. При това жената освен за себе си и за дете, трябва да има цялото внимание за теб. Как да стане. Пък ти колкото повече усещаш, че след детето не получаваш цялото и внимание, толкова повече се вкопчваш в нея. За секса дори не ми се коментира. Ако са на лице другите неща и на мен няма да ми се прави секс. Тя как разбра, че знаеш за самозадоволяването. Ако си и казал,че си я наблюдавал супер.  Tired

Последна редакция: ср, 22 апр 2015, 15:14 от fiolio

# 22
  • Мнения: 280
Без да се засягаш,така прочетено, твоето поведение ми изглежда обсебващо.А това провокира и съответната реакция-жена ти  все повече да не иска.В крайна сметка нали си няма любовник!?Не,че това ви решава проблема,но поне е показателно,че ти си причината.Моя близка ми е споделяла за нещо подобно.

# 23
  • Мнения: 56
Възможно е да сте прави, че е малко обсебващо. Понякога и аз го виждам така, но го правя неусетно. Ревноста ми не се е породила от нищо имам си основателни причини за нея, но пък и не я изразявам явно, в повечето случай си я пазя за себе си.
Не искам изцяло да мисли за мен, напротив искам поне малко да ми показва от време на време, че не съм сам, че има нещо повече от стар навик.
Ще послушам някои съвети от Вас "и тетека", както казват Simple Smile

# 24
  • Мнения: 10
От написаното дотук, аз си правя извода, че:

- на нея й харесва да прави секс
- на нея чисто физически й е харесвало  да прави секс с теб
-  тя не може да те понася! С основание или без е съвсем друг въпрос, който не е предмет на тоя разговор.

От личен опит мога да ти кажа, че когато не можеш да понасяш някого на личностно ниво - чувстваш се потисната, неразбрана, контролирана, ограничавана - идеята да спиш с него е отблъскваща, меко казано  Sick

Аз бих те посъветвала да се опиташ да видиш проблемите й през нейните очи. И да се опиташ да разбереш какво иска тя да промениш в отношението си към нея. Да й покажеш, че ти пука за нея, че я цениш и разбираш. Да й дадеш да диша. После нещата сами ще се оправят. Или по естествен начин ще приключат.

Успех!

# 25
  • Мнения: 4 418
Ооооо брато, не четох ни твойто ни отговорите, ама мъж си и жената така онака, край с тебе тука, подготви пироните и носи кръста.

# 26
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 327
Toffi, много ме разсмя коментара ти. rotfImbo

Ицо, възможно е да си омръзнал на жена ти. И мисля за обидно това, което правиш с подслушванията и наблюденията.

# 27
  • Мнения: 280
Ооооо брато, не четох ни твойто ни отговорите, ама мъж си и жената така онака, край с тебе тука, подготви пироните и носи кръста.
Аз пък бих заложила на обратния вариант.Всички женки да се нахвърлят върху нея.Авторът се представя за добър,с все по-нарастваща любов  #Crazy,помага вкъщи,грижовен.../с грижовни камерки и подслушващ разговори/.Пък тя........го обсъжда след скандал по телефона с приятелки .... Laughing

# 28
  • Мнения: 56
Ооооо брато, не четох ни твойто ни отговорите, ама мъж си и жената така онака, край с тебе тука, подготви пироните и носи кръста.
Аз пък бих заложила на обратния вариант.Всички женки да се нахвърлят върху нея.Авторът се представя за добър,с все по-нарастваща любов  #Crazy,помага вкъщи,грижовен.../с грижовни камерки и подслушващ разговори/.Пък тя........го обсъжда след скандал по телефона с приятелки .... Laughing
Колкото и да се изкарвам добър и грижовен, все пак това е моята гледна точка. Мисля си, колкото и сексиско да звучи, на жените не им харесват "удобните мъже". Поправете ме ако греша. Simple Smile И без да се приема личностно. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 10 115
Измислена ми звучи тази история.
Авторе, защо сложи тази камера? Нали спомена, че живеете в една постройка с родителите и
няма как, да влезе някой незабелязано. Едва ли си очаквал мастурбирането да е твой конкурент.
Имаш страст към камери и криминалистика или ревността ти е болезнена?
Логически не се връзва цялата историйка.

Общи условия

Активация на акаунт