Цъфнаха дръвчета и тревички, а НОЕМВРИйче вече маха със ръчички - Тема4

  • 32 069
  • 726
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 919
Маргаритка, и аз ям понякога през нощта. Първия месец ядях нощем най-редовно, но тогава ядях повече работи. А сега при всяко ставане нощем до тоалетна и пия по доста вода и може би затова повечето пъти не ми се прияжда. Ама и се старая да ям точно преди лягане нещо.А има нощи ям, ама не много, по някоя бисквитка примерно или плод.

А като си мия зъбите и на мен ми се гади и гледам да е далече от ядене. Един път даже пъварнах така.

# 676
  • Мнения: 1 130
Здравейте!
Чета ви от време на време и не пиша, но сега ме провокира мамата,която пише,че напипвала бебето си.Надявам се,че не натискаш силно само и само , за да го усетиш,понеже в тази седмица не можеш да го усетиш само  с допир на ръката  до корема. Защо все бързате - има толкова време занапред да ви ритат и опъват коремите.

Спокойно, не натискам, все за толкова ми стига акълът! Просто си поставям ръката на корема, а за бързане не бързам, знам че рано или късно ще се случи, просто споделям какво усещам. Просто нямам друго обяснение какво друго може да се усети по този начин там долу, което да е твърдо и да е като една 5-6см бабуна, което след малко просто да се премести.
Благодаря за загрижеността!

# 677
  • Мнения: 1 308
Аз през нощта не съм огладнявала досега, но то с това гадене и повръщане почти нямам апетит. Понякога ми се гади даже и от водата Crazy  Beboche2015, аз на пуканки много налитам, мога да ям непрекъснато и съм се запасила с няколко пакета за микровълнова  Mr. Green
Ето и едно спонтанно предложение от мен: Лятото се задава и НОЕМВРИйчето се разшава
Grinning

# 678
  • Мнения: 919
Нимфея, аз пуканки не ям по принцип, че нали са вредни, ама сега като ми вкараш мухата в главата. Simple Smile Иначе ядох няколко пъти чипс и ми харесва, пък и той е вреден. Ама като почти не можеш да ядеш, всичко ти се вижда супер, щом успяваш да го ядеш. Simple Smile

# 679
  • Мнения: 1 130
Еееее, пуканки, пак ме вкарахте в кухнята... А тъкмо похапнах! Simple Smile
И аз никак не се храня с разнообразни храни, но просто нищо не ми се яде... Вчера правих една индийска гозба с голям мерак и накрая не ми хареса, а не готвя индийско за първи път... Днес кисело зеле с ориз, ще го побъркам това бебе от кисело зеле, но какво да правя като друго не ми се яде.
Месо пък съвсем. И аз наблягам на картофи, ориз и зеленчуци.

# 680
  • Мнения: 1 308
Уф, бях чела статия за царевицата и пуканките, че са ок по време на бременност. Даже търсих инфо за употребата на микровълновата при бременност. В крайна сметка реших да си я ползвам, но докато работи съм далече Simple Smile Бях купила зърна царевица да ги пукам в тенджера, но и за микровълнова. Старая се да не прекалявам и с тях. Чипсове, снаксове и пр. не мога да вкуся през бременността, струват ми се прекалено солени и пикантни. Общо взето доста от любимите ми неща сега имат странен вкус, пък други, които никога не съм харесвала, сега ям Laughing

# 681
  • Мнения: 197
Здравейте, тези дни нямам много възможност да пиша и да ви чета.
Имам въпрос до коя седмица се прави междинната фетална морфология/

# 682
  • София
  • Мнения: 8 131
В 16-17 седмица.

# 683
  • Мнения: 133
Явно и кървенето от носа е нормално при бременност Laughing  Странно ми е понеже никога не съм имала проблеми с носа и то кървене. А сега даже като го натисна имам чувството, че отвътре имам рани и често имам засъхнала кръв, а от скоро и капчици.
Май трябва да се примиря, че организма ми ще се побърква още не малко време.  Thinking
Толкова оригинални предложения дадохте за новата тема, че чак и аз се вдъхнових с идея -Лятото дойде и замириса на море, а на НОЕМВРИйската мама корема все расте.  Mr. Green

# 684
  • Мнения: 379
Аз съм с много силна алергия в този сезон и в момента носа ми е много запушен, но единствено Пиносол слагам, че всичко антихистаминово, не се препоръчва.

# 685
  • Мнения: 309
И аз съм с ужасна алергия, не взимам нищо за нея, но започвам да се притеснявам, че от силно кихане май получавам контракции от време на време. Та май ще трябва да взема някакво хомеопатично лекарство  newsm78

# 686
  • Мнения: 390
Кой каза пуканки? Любимото ми лакомство напоследък Simple Smile Аз много си налитам на солено и чакам с нетърпение да разбера пол на 100%. Не се чувствам готова за ритници още и съм се нагласила да дойдат към 20 седмица  preggo. Сега съм 14.

# 687
  • Мнения: 726
И аз вчера има инцидент с миенето на зъбите. Добре че закусвам по-късно, че иначе със сигурност щях да се разделя със закуската си. Така само се опитвах да върна, това което го няма в стомаха ми и се свивах в конвулсии под душа. Наистина много е гадно. Силно съчувствам на тези, които още си повръщате редовно. Дано преминава бързо!!
Добавих анкета с предложенията за новата тема, можете да сменяте гласа си, ако някой друг име идеи - да пише, ще ги добавя.

# 688
  • Мнения: 379
И аз съм с ужасна алергия, не взимам нищо за нея, но започвам да се притеснявам, че от силно кихане май получавам контракции от време на време. Та май ще трябва да взема някакво хомеопатично лекарство  newsm78

Да и аз много кихам...дано бебчето е добре Simple Smile Скоро ще прецъфтят всички дървета

# 689
  • Мнения: 339
И аз съм с алергия и направо е ужасно. Още от края на март кихам и се усилва с времето Sad Алерголожката ми изписа спрей за носа и каза, че мога да го ползвам след 3-ти месец. Говорих и с АГ и ми каза, че няма проблем и да го почвам. Та от онзи ден започнах, та ми е малко по-добре Simple Smile Мисля като овладея симптомите да му разредя приема за всеки случай.

Общи условия

Активация на акаунт