Цъфнаха дръвчета и тревички, а НОЕМВРИйче вече маха със ръчички - Тема4

  • 32 071
  • 726
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 197
Аз също съм с алергия и от Март до Септември ще ме държи понеже на тестуването само към 1 нещо не съм алергична. Пия накакви хомеопатични и има ефект но той е на 40-50%.
Амая аз също помислих че имам контракции заради кашлянето и кихането но като отидох при лекаря се оказа че мускул ми с е схванал и ми изписа магнезий и съм по добре.  bouquet

# 691
  • Варна
  • Мнения: 477
Мами дайте съвет,
сега идвам от гинеколожката, да си видя резултатите от изследванията, които ми пусна. Каза ми, че имам гъбички и ми предписа Полижинакс, но сега чета листовката и в нея пише "Да не се употребява този лекарствен продукт по време на бременност или кърмене."Shocked
Някой друг ползвал ли ги е по време на бременност и дали е безопасно.
Аз лично намирам за странно да имам гъбички, понеже нямам никакви оплаквания   Thinking

# 692
  • Мнения: 4 954
Маргаритка, при бременност средата се променя и ставаме по-податливи на гъбясване. За лекарството, питай лекарката си, за да те успокои

# 693
  • Мнения: 151
Някой друг ползвал ли ги е по време на бременност и дали е безопасно.
Марги не се тревожи , аз след паталогията ги използвах 10 дни ! Няма проблем и вече нямам гъби 😁

# 694
  • Мнения: 176
Здравейте, преди малко си взех резултата от микробиогията и пише, че се изолира candida spp, след което има антибиограма в която няма нищо отметнато. Доколкото разбирам имам гъбички, но нямам никакви симптоми за тях, а знам че имат специфични симптоми. Следващият ми преглед е чак на 15.06 и се чудя дали да чакам до тогава да и покажа резултата....

# 695
  • Мнения: 390
Аз също имах/м гъби, лекарят ми каза, че като понапредне още бременността, тогава ще ги лекуваме. Тоест не е проблем да си седиш с гъбите, ако нямаш оплаквания, аз така го разбрах.

При мен ту се появяват, ту се скриват, та сега изобщо не знам дали имам  newsm78 измиването със сода ми помага.

# 696
  • Мнения: 27
Нямам проблеми с яденето общо взето, повръщала съм 5 пъти и беше преди седмици. Отвращава ме мазно, пилешко със сметана ( ММ много обича Sick) и гозбите на свекърва ми  Joy
Тези дни много ми е вкусно супа , наблъскана с чесън, оцет и лют пипер Blush
Стори ми се, че усетих бебко, но не съм 100% сигурна, ще чакам пак подобни усещания. Като се записах тази седмица на ЖК ме измерих и изтеглиха.
Хубав уикенд! Hug

# 697
  • Мнения: 556
Мисля, че е още рано да се усеща бебето - но както казвате - при всички е различно.
Вчера бях на преглед в Надежда. Бебето е ок. Тежи около 144 грама. Предположението и от д-р Чачева е за момиченце. Малко кофти и че съм с ниска плацента. Задна е. Изрази се док като за задна превиа. Даде препоръки за повече почивка, да не вдигам тежко, никакъв секс. Каза, че вероятно ще се вдигне плацентата през следващите седмици, но за сега част от нея е върху отвора на канала. Притесних се доста, но каквото - такова. Аз и без друго гледам доста да си лежа през деня. След двукратните зацапвания се пазя много. Дано да няма други инциденти.
Повръщането ми се струва, че при мен понамаля. Сега даже си правя експеримент да спра Дегана следобяд - ще видя какво ще ми се случва тази вечер.

# 698
  • Мнения: 576
За храните, нямам много голяма промяна от преди това, месо не ми се дояжда това е най-голямата разлика, насилвам се да хапна малко, другото е че ми се яде, но от малко ми става много тежко. Хапвам много плодове и зеленчуци.
И аз кихам много от както забременях и понякога ме заболява силно ниско корема при кихане. Не знам дали имам алергии.
Обсъждахте прегледите, мерят ми кръвното и корема всеки път.
Не ползвайте интимни гелове, дори Лактацид. Точно от Лактацид получих гъбички предишната бременност и АГто ми каза освен с вода да не измивам с нищо друго. Каза ми че киселинността се променяла много а всички интимни гелове са с определена киселинност която е нормална по принцип, но не е такава при бременност.

# 699
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз пък никога не съм имала проблем с интимните гелове. Не виждам как те може да са причина за гъбички...

# 700
  • Мнения: 576
Какви интимни гелове ползваш? Не знам доколко е вярно това за интимните гелове по време на бременност, при мен имаше съвпадение миналия път и затова съм решила по добре да не ползвам сега.

# 701
  • Мнения: 726
Аз ползвам този на Орифлейм. Миналият път си го ползвах до края и не съм забелязала да ми създава някакви проблеми, сега също продължавам да си го ползвам.  Обаче след като родих няколко седмици се миех само с вода и като почнах да го ползвам пак и много ме щипеше/болеше от него, докато ми се орегулира пак Пхто.

# 702
  • Мнения: X
Не съм само аз гъбичката значи  Mr. Green Hug
Содата ми помага, за да не ме сърби много и щипе. Но като се мия, направо сякаш с рендето се пипам, много е гадно. И моята гинеколожка е на мнение, че е още рано за по-адекватно лечение.
Ползвам Лактацид от години и съм доволна.

# 703
  • Мнения: 844
Тези които си усещате бебчетата, колко често се случва това на денонощие  ....

# 704
  • Мнения: 385
Моля,да ме махнете от първа страничка!За съжаление загубихме бебето си...
Желая на всички ви лека бременност и здрави бебчета на финала!

Общи условия

Активация на акаунт