Цъфнаха дръвчета и тревички, а НОЕМВРИйче вече маха със ръчички - Тема4

  • 32 067
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 308
Кофеинче, мила, искрено съжалявам Cry Боже, защо се случват подобни неща в живота Sad
Каквото и да напиша ще звучи банално и клиширано. Прегръщам те виртуално и ти пожелавам в скоро време да се включиш отново в темите на бременните
Hug Hug Hug Flowers Four Leaf Clover

# 706
  • Варна
  • Мнения: 477
Кофеин, много съжалявам, наистина много зле ми стана само като си го помислих Cry
Сигурно сега не ти е до това, но след някой друг месец пак ще пробвате, гледай да не се отчайваш, и си почивай повечко. Изпращам ти много прегръдки и целувки. Two Hearts

# 707
  • Мнения: X
Кофеинче, съжалявам и аз, мислех, че след 12 г.с. това на практика се случва много рядко. Пожелавам ти бързо физическо, и най-вече емоционално възстановяване. След време те чакаме пак с хубави новини и следващия път нека всичко е наред до края.  Hug

# 708
  • Мнения: 4 954
Кофеин, много съжалявам. Такива неща не трябва да се случват

# 709
  • Мнения: 291
Здравейте!
Чета ви от време на време и не пиша, но сега ме провокира мамата,която пише,че напипвала бебето си.Надявам се,че не натискаш силно само и само , за да го усетиш,понеже в тази седмица не можеш да го усетиш само  с допир на ръката  до корема. Защо все бързате - има толкова време занапред да ви ритат и опъват коремите.

Спокойно, не натискам, все за толкова ми стига акълът! Просто си поставям ръката на корема, а за бързане не бързам, знам че рано или късно ще се случи, просто споделям какво усещам. Просто нямам друго обяснение какво друго може да се усети по този начин там долу, което да е твърдо и да е като една 5-6см бабуна, което след малко просто да се премести.
Благодаря за загрижеността!

Вчера ми се случи абсолютно същото нещо! И аз съм сигурна, че е бебето, иначе какво друго ще е? А и аз вече си усещам бебчето как шава  Peace

Кофеин, много съжалявам!  Sad Hug

# 710
  • София
  • Мнения: 8 131
Кофеинче, съжалявам за случилото се.

А за бебето, вече е съвсем нормално да се усещат движенията. За напипването ви казах щом не вярвате на мен да попитате лекарите си. Толкова прегради има между бебето и корема ви, че няма как да го напипате като е 10 см.  Tired

# 711
  • Мнения: X
Аз не усещам движения. Струва ми се малко рано 14 г.с., но може би не се вглеждам толкова.

# 712
  • София
  • Мнения: 8 131

Рано е, много рано, но явно някои няма как да бъдат убедени.

# 713
  • София
  • Мнения: 8 131
http://www.moetodete.bg/calculator/termin.html
Ето един хубав линк за следене на бременността и кога какво да очакваме.

# 714
  • Мнения: 4
Здравейте! Нова съм във форума, очакваме бебе през месец ноември.Радвам се, че има и други мами!  Peace Приятно ми е, Натали!

# 715
  • Мнения: 844
Кофеин, съжалявам за случилото се ... нямам думи Sad

# 716
  • Мнения: 133
Кофеин искрено съжалявам... Вярвам, че нищо в живота не е случайно и че хубавите неща се разпадат за да се формират по-хубави! Прегръдки  Praynig

# 717
  • Мнения: 105
Кофеинче много съжалявам... Cry

Весе ти ли ходеше при Сигридов? Той къде работи сега и колко време преди това мога да запиша час? Колебая се между него и Стратиева за феталната...

Аз нищо не усещам още, имах едно "прескачане" в корема, което пак го оттдавам на газове. Някой по-напред беше писал, че чака хард ритник- това чакам и аз...
Има някакъв нов Лактацид антибактериален, подходящ за бременни. Ма аз нещо не съм им фен на Лактацидите.

# 718
  • София
  • Мнения: 8 131
Аз ходя, да. Записвам час две, три седмици по рано. А последния път веднага след прегледа. И той е в Св. Петка сега. При Стратиева.

# 719
  • Мнения: 105
Благодаря! Сега само да реша при кой да се запиша.

Общи условия

Активация на акаунт