Объркана история с "нова" работа

  • 8 736
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 852
Много объркана ситуация  newsm78

Аз също не бих работила нито на едното, нито на другото място.
Според мен, ако имаш възможност, недей да си оттегляш първата молба, така или иначе си 'напуснала' работата си 2 пъти, което е малко несериозно според мен.

От друга страна, от второто място щом толкова бързо те 'отрязва' заради слухове, без даже да те извикат за допълнителен разговор, хич не мисля, че им е чиста работата.

Моето лично мнение е,че по-добре да си търсиш друга работа, без интриги, слухове и т.н.  Peace

# 31
  • Мнения: 575


Моето лично мнение е,че по-добре да си търсиш друга работа, без интриги, слухове и т.н.  Peace

..и аз това искам да направя,всъщност Simple Smile

Момичета , да ви кажа ли какво се случи днес....днес сутринта преди още да съм подала втората молба , шефа ме извика и поговорихме....и ме попита сигурна ли съм,че искам да направя това..какво не ми харесва тук ...как съм "щяла да остана на улицата",ако напусна от тук ...как не искал да подписва точно моята молба и други такива , за които имах готови отговори  и казах всичко ,което ми тежеше...той ме помоли/по неговия начин -почти " с пистолет опрян в челото" / да скъсам тази молба , но аз я смачках  и с това приключихме проблема и..все едно,че цялото ми шашкане в тези дни и писането ни тук не е било/въпреки,че е било,обаче/...не съм щастлива,но поне успокоих острото напрежение в мен......Благодаря за мненията и идеите ви....  bouquet

# 32
  • Мнения: 169
И друг път умната!
Тук напускам, там започвам, пък после няма да напускам и т.н
И най добре си намери друга работа, а дотогава мисли с главата си!

# 33
  • Мнения: 3 852
Значи оставаш на старата работа, така ли излиза? Ако смяташ, че това е най-доброто решение няма лошо, но както написах и по-горе, моето мнение е, че човек изпадне ли в подобна ситуация на работното място, по-добре да търси нова и да започне спокоен и на чисто. Успех!

# 34
  • Мнения: 575
Значи оставаш на старата работа, така ли излиза? Ако смяташ, че това е най-доброто решение няма лошо, но както написах и по-горе, моето мнение е, че човек изпадне ли в подобна ситуация на работното място, по-добре да търси нова и да започне спокоен и на чисто. Успех!

..така и смятам да направя,наистина...Благодаря,Адриана Hug

Общи условия

Активация на акаунт