Астрология - 6 тема

  • 39 101
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 520
А аз искам да попитам като съм родена в лятното часово време пиша +3 часа за нашите ширини и дължини, а когато е зимното часово време +2??? newsm78
Аз съм лятното часово време и някои програми ми го смятат на +2 други на +3 и тотално се обърках, но мисля че правилното е да си пиша +3.  Rolling Eyes

# 706
  • Мнения: 520
Момичета,
в неделя сутринта на рождения ми ден пътувам. Полетите са ми както следва:
Излитане от София в 6.45 сутринта, кацам в Мадрид в 9.20 часа, след това от Мадрид излитам в 11.25 часа и кацам на Тенерифа в 13.25 часа. Ха сега какъв солар ми става   Rolling Eyes
Любовни разочарования в края на годината май май?!?!? Или с това пътуване ще се подобрят нещата в личен план?
кой час от всичките да взема и кое място като от 0.00 часа до 06.45 съм БГ и след това до обяд знам ли някъде в облаците, а следобеда вече съм срещу Мароко.  #Crazy

# 707
  • Мнения: 3 856
Момичета,
в неделя сутринта на рождения ми ден пътувам. Полетите са ми както следва:
Излитане от София в 6.45 сутринта, кацам в Мадрид в 9.20 часа, след това от Мадрид излитам в 11.25 часа и кацам на Тенерифа в 13.25 часа. Ха сега какъв солар ми става   Rolling Eyes
Любовни разочарования в края на годината май май?!?!? Или с това пътуване ще се подобрят нещата в личен план?
кой час от всичките да взема и кое място като от 0.00 часа до 06.45 съм БГ и след това до обяд знам ли някъде в облаците, а следобеда вече съм срещу Мароко.  #Crazy


Трябва да видиш кога точно ти настъпва рождения ден тази година и поне 1-2 дни преди това е хубаво да си на мястото, на което ще го посрещнеш (така съм чела).
Аз лично си правих соларен хороскоп и тази, и миналата година и се съветвах за мястото.

# 708
  • Мнения: 520
Еххх няма как. Най - много в събота да съм в София. Иначе съм родена сутринта в 09.45 наше време, но то нали Испания е с един час назад  newsm78
Абе в Испания ще съм явно точно в часа на раждане.

# 709
  • Мнения: 3 856
Еххх няма как. Най - много в събота да съм в София. Иначе съм родена сутринта в 09.45 наше време, но то нали Испания е с един час назад  newsm78
Абе в Испания ще съм явно точно в часа на раждане.

Да, но рождения ти ден всяка година настъпва по различно време (примерно ако си родена на 14.06 в 9:45ам, тази година може да настъпи на 15.06 в 12:30ам).
Това трябва да се провери.

# 710
  • Мнения: 68
Интересна статия за соларен хороскоп. https://books.google.bg/books?id=bjxbEZGqCwoC&pg=PA112&l … HxgIVwhByCh22LQCH

# 711
  • София
  • Мнения: 865
Може би ще е по-лесно с таблицата с аспектите под картата.
Изглежда така:


Ето тук има дадени аспекти, които се отнасят за синастрии: http://www.magicgatebg.com/forum/viewtopic.php?t=3685

Ето и таблица на знаците на аспектите:


Засичате две планети, виждате аспекта между тях и го проверявате в статията.
Примерно неговото слънце е в опозиция с моята луна (1 ред, второ квадратче).
Проверявам в статията и :"Слънце опозиция на Луна +2 "  Grinning
Благодаря много, Барелина!  Simple Smile

# 712
  • Сф
  • Мнения: 75
Излитане от София в 6.45 сутринта,

Zet ми го дава в 3:10 ч за София, така че ще си тук още.

# 713
  • Мнения: 3 922
Скрит текст:
Скрит текст:
Алена, звучи много добре, а и от утре Меркурий не е ретрограден Grinning
В кой знак ще е транзитната ти Луна?

Интересен въпрос - точно в петък в 9ч, когато трябва да съм в клиниката - ще бъде в 5 дом (съзидателния) на последния градус от Рак - (29 гр 48' 10'') в съвпад с моя натален Сатурн - 1 гр 43' 04'' в Лъв. А 2-3 часа по-късно (предполагам, че операцията ще продължи толкова, ако съдя по предната такава) - ще се доближи в почти пълен съвпад със Сатурн - на 1 гр 22'41''  Rolling Eyes
Щом ще има операция - гледат се аспекти към 8 дом и към господаря на 8 дом - хирургията.
Върха на 8 дом - Везна,Венера ти транзитира в 6 нат. дом / там е в падение Венера /  и прави квадрат към Уран......Тр. Луна в Овен - горни зъби и във 2 нат. дом - долни зъби.
[/spoiler]

Аленка, на първо място щом ти предстои операция, трябва да гледаш за транзити към управителя на асцендента и самия асцендент (физическото тяло). В случая това е Юпитер и към наталната му позиция има най-много аспекти:
- транзитен Плутон (управлява хирургията) квадрат Юпитер
- транзитен Сатурн квадрат и половина с Юпитер
- транзитен Уран (стрес, напрежение)  съвпад с Юпитер
Освен това прогресивната ти Луна е на върха на 12-ти дом (болнични заведения) в знак водолей, който е под управлението на Сатурн - кости, зъби, стави.

# 714
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 436
Greene  Hug много благодаря  Hug

Като, че ли не си задавам въпроса дали сега моментът е подходящ, а си намирам отговор, че сега се случва, защото сега е моментът Simple Smile

Напъвам се от 2012г., каквито и гимнастики да правя - не става и не става и сега хоп - изведнъж - имам тотална подкрепа от "звездите" и става  Blush

При предишните операции ми е било много по-спокойно, сега понеже знам каква е касапница и колко е травмиращо - от сега се свивам. С ясното съзнание съм, че трябва да се случи максимално бързо, не го отлагам и протакам, но си мисля, че тази напрегнатост в мен идва от Уран.

Като гледам - от всичко написано е видно, че сега ще става Simple Smile

# 715
  • Мнения: 3 181
Наближава края на темата, ако някой има желание за оформянето и създаването на нова такава, да не остава с впечатление, че е мое право.
 Направената от Елч тема много по-бързо се изписа. Аз уж, гледам луната и разни неща, и от много гледане, кога е подходящо да се пусне, греша......

# 716
  • София
  • Мнения: 3 860
Ха здравейте  Party чакам с нетърпение да свърши ретроградния Меркурий последните дни много зле ми се отразяват на комуникацията голям съм откровен заядливец  Mr. Green
Като заговорихте за Венерата сега погледнах моята се мъдри в седми дом с Юпитер, опозиция ми е с наталната, освен да се появи Принца на коня тези дни  Joy  я да питам аз моята венера като е ретроградна в натала, би трябвало при ретроградие на транзитната да ми влияе добре нали  newsm78
Някой може ли да ми каже коя планета отговаря за червата, и коя за задните части на тялото. Иска ми се да си погледна и мойте 7 операции  Rolling Eyes
Според вас какви орбиси са релевантни за транзитите на бавните планети, сега гледам че буреносния Уран ще ми тероризира половината планети още 2 години  Crossing Arms

Последна редакция: чт, 11 юни 2015, 23:09 от Lailah

# 717
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 436
Който ще подготвя новата тема (нямам претенции кой, може и аз  Party ) - да погледне линковете, които бяха предложени за първа страница, но беше късно да се добавят Simple Smile

Ако искате можем да посочим кои програми ползваме (SW), както и кои сайтове предпочитаме и т.н.  Hug

Lailah, аз мислих да поровя да видя кои тела за кои части на тялото отговарят. В последните 6 месеца - постоянно си наранявам пръстите и не го намирам за случайно - не е веднъж, не е два пъти ... Вярно е, че ежедневието ми не е в офис с ръце на клавиатурата, но такова чудо никога не е било  Crazy

За орбисите - коментирахме, че поне 2 градуса влияят. Би трябвало при 3 градуса отместване да усещаш отзвучаване и по-слабо влияние ....

Ако можеш да си спомниш кога при наближаване на аспекта си усетила напрежението - за да видиш колко градуса е било отстоянието ще е хубаво Simple Smile  Blush

# 718
  • Мнения: 802
Ха здравейте  Party чакам с нетърпение да свърши ретроградния Меркурий последните дни много зле ми се отразяват на комуникацията голям съм откровен заядливец  Mr. Green


Oт него ли е  Laughing защото и аз съм страшно заядлива и се карам с всеки напоследък. Не знаех,че така се отразява.

Сега видях,че до днес е ретрограден. Пу дано се кротна, че  Mr. Green

# 719
  • Мнения: 5 215
Алена, ако имаш желание, направо почвай с оформянето Hug
Според мен трябва направо да се премахнат почти всички линкове.
Бях ги проверявала и почти никой не работеше Sad
Хубаво ще е и да се сложи повече информация за начинаещи Blush
Ако нямаш желание, мога аз да я оформя.

Благодаря много, Барелина!  Simple Smile
Мира, ако нещо не се справиш, пиши за помощ  Grinning

А аз искам да попитам като съм родена в лятното часово време пиша +3 часа за нашите ширини и дължини, а когато е зимното часово време +2??? newsm78
Аз съм лятното часово време и някои програми ми го смятат на +2 други на +3 и тотално се обърках, но мисля че правилното е да си пиша +3.  Rolling Eyes
За точно пресмятане, трябва да е +3.

Общи условия

Активация на акаунт