Астрология - 6 тема

  • 39 104
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
# 736
  • Мнения: 3 922
Здрвейте Simple Smile
Грийн мерси за табличката, мойте всички операции са били по Скорпион  Rolling Eyes може ли да се дължи на Сатурн, Плутон и Марс в 8 дом  newsm78 и да се се активирили от сатурновия възврат и опозицията на транзитен Уран  Rolling Eyes иначе в Скорпион имам само Юпитер, което би трябвало да е на хубаво, ще разгледам по-подробно аспектите като имам време, това е което ми хвумва на първо четене  Rolling Eyes

При теб Сатурн е управител на асцендента. Така, че нормално, когато имаш транзит на Сатурн върху наталния Сатурн, да са налице проблеми свързани с физически, здравословни неразположения. И отново, като при Алена, има аспект и на тр. Уран към управителя на асцендент. Транзитен Плутон вероятно също е замесен чрез квадрат пак към него. И с всички тези аспекти се активира като цяло  тау-то с включена опозицията Слънце-Луна в карета към Сатурн. Слънцето винаги се свързва с физическото състояние и жизнената енергия. Затова, когато Сатурн го е квадратирало, естествено, че тази енергия  ще бъде ограничена в някаква степен.

# 737
  • Мнения: 802
Aз четох на много места, че часа на раждане променя прогнозите. Което си е така де, но при мен има разлика  7мин между преполагаемите часове и видях, че разликата в прогнозите спрямо бавните планети е  някакви дни, седмици. Което не е болка за умиране. Обаче за бързите планети не съм проверявала как е, там сигурно има по-голяма разлика и тези 7мин. се отразяват по-сериозно? newsm78

# 738
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 437
Aз четох на много места, че часа на раждане променя прогнозите. Което си е така де, но при мен има разлика  7мин между преполагаемите часове и видях, че разликата в прогнозите спрямо бавните планети е  някакви дни, седмици. Което не е болка за умиране. Обаче за бързите планети не съм проверявала как е, там сигурно има по-голяма разлика и тези 7мин. се отразяват по-сериозно? newsm78

Ще ти отговоря в новата тема  Hug

# 739
  • Мнения: 802
Aз четох на много места, че часа на раждане променя прогнозите. Което си е така де, но при мен има разлика  7мин между преполагаемите часове и видях, че разликата в прогнозите спрямо бавните планети е  някакви дни, седмици. Което не е болка за умиране. Обаче за бързите планети не съм проверявала как е, там сигурно има по-голяма разлика и тези 7мин. се отразяват по-сериозно? newsm78

Ще ти отговоря в новата тема  Hug

Много ще се радвам,мерси  Simple Smile

# 740
  • Мнения: 11
Здравейте на всички. Предстои ми заминаване в чужбина, но може ли някой да ме ориентира дали ще стане до Септември. Опитах да прикача картата си, но не успях. Родена съм  на  17.02.1983 г в 13.03, гр. София

Общи условия

Активация на акаунт