Септемврийски бебета 2014 - Тема 2

  • 47 063
  • 285
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 604
И аз нямам проблем. Всичко яде. Общо 5 хранения

# 166
  • Мнения: 192
Agness, пробвай да увеличиш интервалите на хранене. Макар, че ние така се храним по 4 пъти на ден (ако не броя нощното кърмене), а те май бебоците на нашата възраст трябва по 5 пъти да се хранят.
Но сутрин и вечер по-добре си похапва, дали заради дневните жеги, дали че по харесва кашата и попарата...

# 167
  • Мнения: 69
Абе незнам, видах се в чудо вече.
Днес е яла в 5 сутринта- мляко, в 11:30 супа, и пак сега мъча с каша не иска, пробвах с плодове и бисквити (лбимото и) - не иска. Най верятно преди лягане ще си изяде млякото и до там.
Док. твъри, че е от жегата, ама сме така вече трета седмица и започва да сваля вместо да качва Sad

# 168
  • Мнения: 604
Я кажете вашите бебоци по колко мляко пият на път и за колко време ги държи сити? Моята беба като пие 180 мл мляко и до 9.30 едва издържа.

# 169
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Абе незнам, видах се в чудо вече.
Днес е яла в 5 сутринта- мляко, в 11:30 супа, и пак сега мъча с каша не иска, пробвах с плодове и бисквити (лбимото и) - не иска. Най верятно преди лягане ще си изяде млякото и до там.
Док. твъри, че е от жегата, ама сме така вече трета седмица и започва да сваля вместо да качва Sad

моето дете не яде вече 2 месеца .. Cry не в чудо ами не знам в какво се виждам , само кърма иска и това е , смесвам я с адаптирано мляко , спрях да я кърмя , само цедя и давам в шише сутрин и вечер преди лягане , всичко което уж обичаше го отказва , пробвах какво ли не , но положението не се променя , също вече сваля от теглото .. уж жегите , уж зъби , ама тя вече като види лъжичка към нея и изпада в истерия  Sad

# 170
  • Мнения: 604
Пробвала ли си да даваш от ръката ти? Малко повече ще се цапате ама може пък да яде така.

# 171
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
да , и това е до време за съжаление

# 172
  • Мнения: 192
В тия жеги не се издържа вече Sad Моята дъщеря два пъти тази нощ се събужда - мокра, та сменях завивки, но приспиването все на гърда и ме ползва като биберон по сумати време, направо ме изтормози. Трябва да се взима климатик явно. Вие как понасяте вечерните жеги и спите ли на климатик?

# 173
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Нямаме климатик, не обичам и сме доста добре.Аз съм зиморничава и не ми е много топло.Той спи само с едно чаршафче, не е толкова топло при нас през нощта.Не бих оставила бебе да спи на климатик, за мен климатикът си е болест, не ги обичам. Peace

# 174
  • Мнения: 604
Ами последните нощи спи гола на отворен прозорец. В стаята е 30 градуса дори и сега. Ако ми стане хладно я взимам при нас и я завивам с нашия чаршаф. Нейния го маха.

# 175
  • Мнения: 610
и При нас беше ужас с тия жеги. Само се потеше, пъшка, хленчи и не може да заспи детето, направо го ожалих. Но при нас и в жилището е много горещо, навън 35 у дома 30, 31 градуса. Направо не се диша. И аз си мислех за климатик, да го пусна докато ни няма и  после да го спра да е разхладило поне малко, но то заваля дъжд и днес спи , та спи, даже май и яденето ще пропусне от сън. Много ми беше жален снощи в жегата. Разбирам го и на мен ми е много трудно в горещините. Храна не ми отказва, но педиатърката ме беше предупредила , че може да намали храненето в жегите, да следя само да приема течности  достатъчно.

# 176
  • Мнения: 147
Здравейте, момичета.
Така като чета не само моята бебка е на вълна неядене и почти изцяло само кърмене... За мен не е проблем, че си суче с охота (все още нямам намерение да я отбивам), но вече се чудя какво да и предлагам...
Все си мисля, че и зъбките я тормозят. Все още няма нито един.
Та така. Иначе си е много свежа и щура, слава Богу Simple Smile

Поздрави на всички и здраве за вас и децата Simple Smile

# 177
  • Мнения: 295
Момичета и ние имахме период на отказване да се храни.Обаче й правех храни които да може сама да си ги взима и да се храни с ръчички.Мисля,че беше в период в който отказваше да се храни от лъжица,но си хапваше добре на халки.

# 178
  • Мнения: 192
Момичета, трябва да ви се похваля. Моята бебка най-накрая пропълзя  newsm44 Набира все по-голяма увереност и вчера стигна до компа и ни го изгаси, както си гледахме сериала  Simple Smile
И да питам майките на по-беззъбите бебета tooth - педиатърките да са ви изписвали нещо за разтеж? Моята ми изписа Остеоцинезин, ама сега по 3 пъти на ден трябва да давам, досада.

# 179
  • Мнения: 21
karamelska, Ади има 4 зъбчета. Като горните 2 излезнаха преди около 2 седмици. Не знам дали се броя към по-беззъбите. Simple Smile Честно казано за 1ви път чувам да се изписва нещо за растеж на зъбки. Около мене всички казват, че колкото по-късно ти излезнат зъбките, толкова по-добре. Поздрави на всички и лек ден!

Общи условия

Активация на акаунт