Забременели след Ин витро - тема 8

  • 30 828
  • 754
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 326
Хей, Кейче, всъщност ти ме докара в тази тема от "Дългото чакане след трансфер", така че ти казвам едно голяяяямо благодаря! Явно повечето тук сме на един хал - хем сме забременели след инвитро, хем някакви усложненийца ни съпътстват...Хубавото е, че може да си даваме кураж! А за малките на по-възрастните мами старите хора казват "от стара коза яре". Дано всички да се сдобием със здравички, умнички и добрички дечица  Hug

# 46
  • Мнения: 4 954
Моля, моля, аз искам от млада коза да родя дърт пръч, за да ме разбира, а не да подкача насам натам като нормалните ярета.  hahaha hahaha Честно, толкова да не усещам бебета, а толкова да се разбирам с поотраснали деца, искам моето да го родя на 3.

# 47
  • Мнения: 326
Моля, моля, аз искам от млада коза да родя дърт пръч, за да ме разбира, а не да подкача насам натам като нормалните ярета.  hahaha hahaha Честно, толкова да не усещам бебета, а толкова да се разбирам с поотраснали деца, искам моето да го родя на 3.
А бе, според мен, като си го гушнеш веднъж, много добре ще си го усетиш бебока Laughing И после хич няма да искаш да пораства бързо:)

# 48
  • Мнения: 1 009
Франи, добре дошла   Hug и лека до края  Praynig Praynig Praynig
И аз не съм първа младост 38, моя приятелка пък роди над 45 ... Така,че няма страшно
.

# 49
  • Мнения: 1 095
Добре дошла, Франи! Желая ти всичко да е наред до термин! Simple Smile

# 50
  • София
  • Мнения: 1 844
Добре дошла, Франи!
Годините ми се струват по-решаващи с оглед зачеването. После с износването е много относително.  Аз на 33 знаете колко проблеми имах, какво ли не беше. Моя близка на 44 г. роди след 4-то инвитро и абсолютно безпроблемна бременност. Естествено всичко е толкова индивидуално и различно с оглед отделния организъм. Така че нямате основание да мислите, че непременно трябва да е много тежка бременността при 40+.
Момичета, на 4.05.  ми е секциото.

# 51
  • Мнения: 1 095
Фриде, с теб сме и до 04.05, и после. Стискам от сега палци всичко да е по вода. Голямо гуш!  Hug  bouquet

# 52
  • Мнения: 177
Добре дошла и от мен, Франи Simple Smile
Фрида, с теб сме и много се вълнуваме. Изпращаме ти сили и смелост :*

# 53
  • Мнения: 553
Момичета, препоръчайте ми сироп за кашлица. Мисля за Стодал, бебо го е пил и си мисля,че трябва да е безвреден за мен. Тази нощ май съм измръзнала,боли ме гърло и се опитвам да кашля.
Франи, добре дошла!
Фриде, чакаме момата вече.
Аекара как си?
Възрастта е относителна за всичко. Аз на 29 г имах толива проблеми, както и сега, а мои приятелки на по 40г си износиха бебетата без да усетят. Да не говорим, че в клиниката имаше жена на 50г- 65набор, която беше бременна.

# 54
  • Мнения: 1 009
Браво, Фриде не остана........... да е като по масло и мед всичко и да гушнеш най- сладкото създание  Hug

Аз вчера бях на преглед 30 + 0 гс, 1544 гр и 1464 гр са бебетата . Сториха ми се малко по-малки   Thinking, но доки не каза такова нещо. Каза,че всичко е наред засега ( то май аз съм си паника по природа ). Каза да стискам още 5 седмици , като навърша 35+0 гс мове да ме реват вече май. След 10 дена ще правя още една серия инжекции за дробчетата и така.

# 55
  • Мнения: 553
Аекара, моя близка сега е в 36г.с., а в 30 г.с бебето-момче беше 1400 гр,така че си супер.

# 56
  • Мнения: 1 933
Аекара, браво на младежите и на теб! Стискай оше малко! Ей сега ше минат 5 седмици! Май наистина ше стане да ни режат заедно  Heart Eyes
Фрида, започваме обратното броене  Hug 4 дни до срешата с бебка! Много се вълнувам!
Зу, вземи си хомеожен 9 май беше за кашлица.

# 57
  • Мнения: 2 501
Добре дошла, Франи!
Годините ми се струват по-решаващи с оглед зачеването. После с износването е много относително.  Аз на 33 знаете колко проблеми имах, какво ли не беше. Моя близка на 44 г. роди след 4-то инвитро и абсолютно безпроблемна бременност. Естествено всичко е толкова индивидуално и различно с оглед отделния организъм. Така че нямате основание да мислите, че непременно трябва да е много тежка бременността при 40+.
Момичета, на 4.05.  ми е секциото.
Тогава съм родена и аз  Grinning

# 58
  • Мнения: 553
Мерси, Пусикет   bouquet
Браво,на 4 май ще се черпим здраво с торти   Party Time  party023

# 59
  • Мнения: 1 095
Торти, торти, тортиииии... Simple Smile
Аекара, малко паника?!? Спокойно, бе, милаааа, айде, не остана. Wink

Общи условия

Активация на акаунт