Клиника Малинов - клиниката със сърце :) (4)

  • 65 803
  • 722
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 721
Люксен, за 2 часа става готов резултатът. За съжаление не ги качват в интернет. Имаш ли да ни се хвалиш нещо?  Hug

# 676
  • София
  • Мнения: 1 152
Амини, Ели  Hug
Все още нямам. Sad Трябва на 12 ден след доказана О да правя тест. И сега ще ми е първият. Искат от мен да знам по-рано, ако има бременност и да не чакам закъснение.
Това след като открихме проблема в имунологията и направих вливка в клиниката на Октагам преди близо 2 седмици. И така...
Дано да имам с какво да се похваля.

# 677
  • Мнения: 1 721
много, много силно ти стискам палци, Люксен!!!

# 678
  • Мнения: 5 900
Люксен, стискаме силно палци и да ни се. Ще трябва да изчакаш на място или да звъниш по тел, но поне става бързо. На мен ми се изчаква чакането по 4-5 часа #Cussing out Преди и по-рано са излизали, но приемната на лабораторията, до която ходя явно изпраща по-късно пробите.
Интересно е това, което споделяш.
Скрит текст:
Аз на своя глава реших да правя кръвен с идеята да видя дали е имало имплантация. Последният път док ми обясняваше нещо да съм правила като усетя закъснение, защото и аз ще имам вливки и една торба други терапии. То обратното няма как да се случи принципно при мен. Няма как да дочакам закъснение все ще разбера по-рано. Но за тестване по-рано не ми е споменавал и поне няма да се мисля за много луда с тези ранни тестове Rolling Eyes Хич не ми се отразяват добре на психиката, ама ще пробвам още някой път. Така предколедно се пада следващия път да видим newsm78

# 679
  • Мнения: 3 191
Магнетична - много сме добре, наистина карам чудесна и безпроблемна бременност. Дано все така да е до края. Утре съм на ФМ при Сигридови най-вероятно няма да имам възможност да го видя много, но и малко е нещо а и там ми е по-важно Сигридов да огледа добре всичко  Peace Ходих и аз до клиниката вчера за кръвни изследвания - за пръв път видях толкова много хора там  Shocked Аз съм на преглед при Чучумишев следващата сряда, но ако искаш може на ЛС да се разберем да се видим когато сте тук  Peace

Ели - успех  Praynig!


Лксен -резултатите от тестовте за бременност, които се пускат в клиниката - получаваш само лично от доктор / акушерка. За други иследвания на регистратурата  Peace

# 680
  • София
  • Мнения: 1 152
Ели, много, много благодаря за палчетата. Hug
Блинг, при мен на умонологията излезе инхибирящи ембриотоксини. Русев препоръча октагам преди О. Сигридов иска от мен теста на 12 ден, за да започнем терапията от рано. Не иска да чакам закъснение. Ако е положителен ме иска при него, за да реагираме веднага. И аз исках да пусна в Малинов, защото ако е + веднага скачам при него, по-близо ми е. Но явно ще пускам в Надежда, за да не вися около клиниката, а да си ги проверя онлайн и да ми е по-удобно. Дано това спомогне на психическото ми състояние, защото рано-рано ще знам какво става. А не да дебна като някой следовател около датата и да рухвам от първите капки кръв. Сигридов ме предупреди, че няма да стане веднага и с магическа пръчка. И май това ми повлия, та не храня много надежда. Дадохме си срок до май месец да пробваме естествено, ако не се получи тогаво ще правим инвитро.

Факси, благодаря за информацията. bouquet И аз имах такъв спомен, но реших да попитам, ако нещо се е променило. Simple Smile

# 681
  • Мнения: 5 900
Люксен, сега вече ми се изясни картинката  Wink Аз за щастие нямам ембриотоксини и за момента съм само на интралипид, но при бременност е много вероятно да трябва да се включи и друго. В това отношение и не разчитам много на чудо, тъй като имунологичните не са кой знае колко зле. И затова съм решила да проследя докато ми издържат нервите дали не се случва някаква мини имплантация поне, че вече не знам за какво да се захванем. Не ми е кеф да ми се случват "чудеса" през две години и то за по някоя седмица  Tired Стискам палци да се изненадаш някой ден, когато най-малко очакваш. Не се амбицирай много, но не се е и отчайвай наистина понякога получаваме приятни изненади. Аз на два пъти така оттървах разни манипулации. Вярно в последствие нямах успех, от друга страна може би това промени пътя, по който трябва да вървя, но вярвам, че е било за добро и е имало причина.

# 682
  • Мнения: 3 048
Фоксииии  Heart Eyes безпорблемна до края   Ще ти пиша  Hug

Люксен, много стиснати палчета за положителен тест и безпроблемен финал с едно прекрасно бебче  Hug

 bouquet  за всички останали, няма да ви избр0явам поименно   Hug

# 683
  • София
  • Мнения: 1 152
Блинг, и аз съм решила така. Нито да влагам много надежда, нито да се отчайвам много. Сега съм по-уравновесена, защото открихме проблема. Все пак година и 8 месеца нищо ни нямаше, всички изследвания са ни добри, а така и не забременявам, дори за кратко. Нищо. Аз много исках да открия проблема, защото знам, че имаме, а когато нямаш проблем не знае какво да правиш и просто...съществуваш и се молиш. Сега, когато вече поне имаме някакъв проблем ми е по-лесно да рестартирам всичко и да се успокоя, поне малко.
Много съжалявам, е при теб така се е получило. И много, много ти стискам палци да ти се получат нещата. ти сега на какъв етап си? Ще правиш ли процедури или ще чакате естествено? И какво казват лекарите за двете бременности? Имат ли някакъв отговор защо се получава така?

Г-ца Магнетична, много ти благодаря. Hug

# 684
  • Мнения: 5 900
Люксен, може да прозвучи не много добре, но ти пожелавам открития проблем да е разковничето при теб и скоро да постигнете успех. Отвратително е усещането да се луташ в неопределеното ooooh! Ето тази искрица, която виждам у теб е много важна и ще те дърпа напред.
Аз не знам до къде съм вече ...
Скрит текст:
Нямам нерви от поватряне на едни и същи изследвания и манипулации вече няколко години. Едно непрекъснато въртене в кръг. До преди завръщането ми в клиниката тази есен си бях втъпила, че основният проблем при мен са проблемните ми хормони и може би не достатъчно добрия резерв въпреки годините ми. Обаче отново отхврълихме тази диагноза и док не се притесни. Всичко му изглежда ок и се вкопчи по-скоро в неуспешните бременности. Мен обаче ме притеснява по-скоро, че изобщо не забременявам и тези два пъти бяха някаква абсурдна случайност. За сега ни кара да си действаме по домашно и се надява да се получи като коригираме имунологията. Аз обаче изобщо не разчитам на единия интралипид и витамин Д. Нищо друго видимо проблемно не се откри при мен освен високия ФСХ и ТСХ, които никой не може да обясни въпреки нормалния ми резерв и щитовидна. При ММ установихме влошена морфология спрямо преди и това е. Първата бременност не успяхме дори да я видим, защото прокървих. Тогава бях в началото на изследванията и нямах никаква терапия. Какво ли не може да е попречило. Вторият път правих всичко възможно освен вливките, защото само имунологичните изследвания не бях правила към онзи момент. При всичките истории, които прочетох на двойки с доказани и по-сериозни проблеми, които успяват спонтанно, не знам какъв по дяволите е проблема при мен. Очевидно има нещо, което пречи сериозно, защото пак клонят две години от последната бременност. На дневен ред е ново лапаро да проверим дали всичко е ок с матка и тръби и съмненията на док за аденомиоза. Не знам да се надявам ли да изскача нещо от там или не. Но поне ще съм едно стъпало по-нагоре и ще имам база да натискам за процедури в бъдеще, ако нещата се закучат. Другата ни надежда е да повлие положително операцията, защото след първата си забременях спонтанно

# 685
  • Мнения: 4 097
foxy-the infant prodigy, дано имаш най-леките 9 месеца!

# 686
  • София
  • Мнения: 5 193
Люксен, силно ти стискам палци! Praynig

# 687
  • София
  • Мнения: 1 152
Блинг, знам какво чувстваш, когато не знаеш какъв е проблемът. И това, което каза за мен не звучи въобще зле, а дори напротив. Аз много съм доволна, че имам проблем, дори се зарадвах много, когато Русев започна, той дори отчете, че съм го приела радушно и не е видял в очите ми това, което обикновено вижда.
Много ми е мъчно за теб и за това, което ти се е случило и ще ти стискам много палци, защото е време да тупти сърчице под твоето. И според мен док правилно се е насочил към двете бременности, защото дори и случайни да са, както казваш, са се случили и някъде след имплантацията се крие заекът. Може пък наистина да е бил проблемът липсата на вливки и те да помогнат. Дано таза процедура, която ти предстои да е нещото от което нещата да тръгнат или поне да излезе нещо малко, което да е лесно преодолимо. Аз юни месец, когато последно бях при Сигридов да му покажа ЦС, той поиска от мен да почина 3 месеца и октомври да направя имунология. Точно и ясно ми обясни в какво се съмнява и как ще го преодолеем. И изненадата ми не бе голяма, когато излезе точно това няколко месеца след това. Защото аз тогава му казах, че има проблем и искам да продължим да го търсим, или ще стартирам процедура. Той категорично ми отказа да стартирам каквото и да било при тези изследвания и дълго и широко ми обясни за имунологията и това, което според него се случва при мен. Така че може и при теб това да е проблемът, да помогне тази вливка, както за бременност, така и за успешното й износване на здраво бебче. От сърце и душа ти го пожелавам. Кога ще е лапарото ти?

Кашмирче, благодаря ти! Hug Как е малката балеринка?  Heart Eyes

# 688
  • Мнения: 8 533
Мацки, някой от вашите мъже има ли биопсия в клиниката? Какви изследвания пускат, освен кръвните?

# 689
  • Мнения: 470
Момичета някоя от вас вадила  ли е Я на естествен цикъл, да ми разясни малко нещата. Док ме вика между 1-5 ден на МЦ с направени микробиологии и това е което знам. От там на татък какво следва? Трябва ли ММ да е с мен още когато ме вика? Кога ще е пункцията? И изобщо май нищо не ми е ясно.   

Общи условия

Активация на акаунт