Кралски работи и клюки - 9

  • 135 284
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • Майничка
  • Мнения: 12 633
Чак пък затворник, с тази нахилена, дяволита муцунка. На една от предните снимки Жак също е долу, зад "решетките".

# 721
  • Sydney
  • Мнения: 5 921
Ще издигат паметник на Принцеса Даяна по желание на синовете й  Peace
https://www.facebook.com/TheBritishMonarchy/photos/pb.1512745682 … ype=3&theater

# 722
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Много са сладки близнаците на Шарлийн и Албер. Heart Eyes
Обаче дали не може все пак тати Албер да вдигне и дъщеричката си, която наднича като коте в пролуките на балкона newsm78
В първия момент и аз си го помислих,
Но детето може да го е страх.

# 723
  • Мнения: 4 864
Чудех се дали не е по етикет да не вдига детето, но се сетих,че съм виждала Уилям да държи Джордж.

# 724
  • Мнения: 14 453
Е, то може великобританския и монакския етикет да не са съвсем еднакви Wink
Най-вероятно се е секнал  Rolling Eyes

# 725
  • Мнения: 4 864
Или просто да не му идва на акъла..

# 726
  • София
  • Мнения: 30 208
Или просто да не му идва на акъла..
Предполагам тук вече идва нейната роля т.е. да го подсети. Laughing

# 727
  • София
  • Мнения: 1 491
Или пък на детето му е по-интересно да наднича и да прави муцунки през дупките и не иска да бъде гушкано...

# 728
  • Мнения: 13 206
Джорджи е престолонаследник, затова го показват, малката кукличка е просто момиче. Нали тя се роди първа, но момчето е наследник?

# 729
  • Пловдив
  • Мнения: 23 792
Джорджи е престолонаследник, затова го показват, малката кукличка е просто момиче. Нали тя се роди първа, но момчето е наследник?
#Crazy ooooh!

# 730
  • Майничка
  • Мнения: 12 633
Джорджи още не е престолонаследник, едва трети е в редичката след дядо си и баща си. Жак обаче е на първа писта.

# 731
  • София
  • Мнения: 30 208
Чакайте малко, аз не мога да се ориентирам. Нали говорим за децата на Принц Албер и Шарлийн Монакска? Какъв Джорджи намесваме? Те не се ли казват Габриела и Жак?

# 732
  • Пловдив
  • Мнения: 23 792
Чакайте малко, аз не мога да се ориентирам. Нали говорим за децата на Принц Албер и Шарлийн Монакска? Какъв Джорджи намесваме? Те не се ли казват Габриела и Жак?
Аха, именно. Аз затова се държа за главата. Някой бърка британското кралско семейство с това от Монако.

# 733
  • София
  • Мнения: 30 208
Чакайте малко, аз не мога да се ориентирам. Нали говорим за децата на Принц Албер и Шарлийн Монакска? Какъв Джорджи намесваме? Те не се ли казват Габриела и Жак?
Аха, именно. Аз затова се държа за главата. Някой бърка британското кралско семейство с това от Монако.
Все кралски особи. Laughing

# 734
  • Мнения: 13 206
Не ги бъркам. Разсъждавах върху ето това:
Чудех се дали не е по етикет да не вдига детето, но се сетих,че съм виждала Уилям да държи Джордж.

Общи условия

Активация на акаунт