Цъфнаха цветята и сред птички и пчелички си мечтаем за по две чертички -173

  • 26 660
  • 718
  •   1
Отговори
# 30
  • Смолян
  • Мнения: 214
Намък  Blush
пънче, прекрасна темичка! Хайде сега стискам палци за много положителни тестчета в нея  Heart Eyes  
малеее, тризнаци... на мен едничко ми спира тока, представям си три  Mr. Green

# 31
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
За гледането даже няма да коментирам  Crazy
Joy Joy Joy

# 32
  • Мнения: 39 575
Като майка на недоносено и слава богу здраво дете, не бих препоръчала на никой, ама на никой да носи три плода. Това значи бебета по кувьози и много проблеми. Само да се начеша собственото си его.

# 33
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Те и близнаците са си рискови.
Една позната след стимулация с клостил и таймиран секс роди две момиченца в 35-та седмица - по 1800 гр и лекарите и казали, че пак са добре на грамаж, а тя милата е ревала две седмици докато ги изпишат, че са по-малки от бройлери. Слава Богу малките са добре и сега и спират тока  Mr. Green

# 34
  • Мнения: 2 843
Запис и от мен в прекрасната нова тема, която от сега съм заплюла за Пънчита  Hug
Кали, стискам палци и за теб, мила  Praynig Praynig Praynig  Hug
С пожелание за много положителни тестове  Hug

# 35
  • Мнения: 39 575
Една циганка в болницата седна до мен да ми реве, че и е малко бебето- само две кила и половина. Викам и -бегай да ревеш на някой друг, че аз мога само да ти отпраскам един шамар.

Вярно е че и близнаците са рискови и не е за всеки, но и износването е въпрос на организъм и късмет.

# 36
  • Мнения: 1 152
Пънче успех     Hug

За запис да взема да ръсна, неопределен все още!

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 37
  • Мнения: 6 395
Дооооокато видя , че има линк към новата тема, то ще я свършите  hahaha #Silly  Animal Snail


Пънче,благодаря за темичката, дано  е на късмет за теб и за всички останали момичета  Praynig Praynig  bouquet

И аз да си призная, много се надявах ин витрото 1во да е успешно и ако може с близначета, много исках с един куршум - два заека, че вторият куршум е много хипотетичен  Tired Е не ми се получи, но пък имам един скрит заек в шапката/който наня завит през глава и с открити крака в креватчето/. Предостатъчно ми е, всеки ден благодаря за това, останалото е само бонус и ако може и е писано.....

Кали, стискам палци тази процедура да е успешна и да доведе до пухкав бебешки финал  Hug Hug  Връщам се да ви четааа  Whistling

Последна редакция: пт, 08 май 2015, 11:26 от Звезден^Прах

# 38
  • Мнения: 888

 hahaha hahaha

Извън шегата, разбира се, че е сложно и опасно да се износва многоплодна бременност... както Сигмето  каза, рискът да се родят твърде рано е много сериозен... така че на снимката са много сладки, ама на живо направо не ми се мисли колко трудно и е било на тази майчица... максимум близнаци си мисля аз... и то ако съм достатъчно читава да ги износя  Praynig А иначе имам съседка в блока с тризнаци - сама си ги гледа.... направо няма такава картинка  Heart Eyes Много са сладки, но тя се смее,че ги обича само като спят  Mr. Green

# 39
  • София
  • Мнения: 8 131
Познавам семейство с тризнаци. Естествено зачвнати. И трите бяха по над 2 кг. Но наистина е много рисково. Много късно ги видяха, че са три. Иначе сигурно щяха да направят редукция.

# 40
  • Мнения: 39 575
Аз имам тризначки в квартала. Ама те са големи- на по пет години. И са естествено заченати, защото са еднояйчни. Винаги говорят една връз друга. Но са толкова мила гледка. Разкош  Heart Eyes

# 41
  • Мнения: 6 395
Аз имам 2 познати двойки от Пловдив в рамките на година и малко родиха близнаци/двуяйчник, демек 2 яйчица/ , естествено заченати......да съм знаела, че така става номера, щях да се командировам там.  Mr. Green Според мен има нещо в този град  Rolling Eyes

Сигме то при ин витрото , заради хормоните, не са и редки и еднояйчните близнаци  Wink, та и тризнаците от 2 яйчица.  Mr. Green

# 42
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Според мен едноячйните близнаци зависят повече от гена, не толкова от хормоните при ин-витро  Rolling Eyes

# 43
  • София
  • Мнения: 1 928
Познавам жена с тризнаци две девойки и един момък, сладки и много диви нямат насмогване в обгрижването.
При първото си ин -витро преди години много се молех на лекарката за трансфер на поне 3 ембриона Embarassed така ми се искаха близнаци. Тогава не разбирах и се тормозех защо не са две, когато се роди дъщеря ми, голямо хубаво и здраво бебе се радвах и благодарях, че съм имала невероятен късмет.

# 44
  • Мнения: 6 395
Двуяйчните зависят от ген/ свръховулация/ ако е склонна да прави майката....при еднояйчните е божа работа, фактор основен няма, освен щастливата случайност. При ин витрото се наблюдава по статистически данни ръст на еднояйчните близнаци/честота/.....ама дали е от хормоните, май на учените не е ясно   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт