Цъфнаха цветята и сред птички и пчелички си мечтаем за по две чертички -173

  • 26 665
  • 718
  •   1
Отговори
# 45
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Макси - ти май в друга тема писа, че си с повече опити. Мислех, че дъщеричката ти е зачената по естествен път, а за второ се борите с ин-витро. Иначе прочетох, че и ти си с "екстри" като Фракси.

# 46
  • Мнения: 39 646
Хормоните нямат нищо общо с това как ще се раздели ембриона. За двуяйчните съм за, ама еднояйчвните са си божа работа.

# 47
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Кафенцето роди нейните моми по над 3 кила, та си мисля, че всичко е относително .. аз носих само Ема и 3 дена преди термин бяхме нИвИрУятните 2970гр. Mr. Green Mr. Green после свеки ме светна, че Мецан е бил дребосък .. ма то и как няма да е като се е родил 23 дена преди термин Crossing Arms сега ще видим колко ще се излюпи тва дребосъче Flutter

# 48
  • Мнения: 39 646
Така де. И Надежда роди по три кила момчета, но болшинството са по две кила.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Записвам се за да ви следя, че нали сте ми на сърце...
Пънче, много се моля за теб! Нещата ти се случиха около много хубав празник с много хубава енергия, така че...
Сигме, циганката е плакала, защото трябва да го храни... Я да се беше родило 5 кила... отгледано цигане направо!
Перу... много наближило... Ти беше за 20-ти, нали... Всичко да мине леко, миличка!
Меци, Весе... да се пазите ей! Въпреки, че с по един изтребител, както сте вие е трудно...
Кашмирче, и твоето наближава... олеле кога каза, че си бременна (и яде... фалафели ли беше, или греша)... кога наближи събитието...
Аничка, да ти е леко и на теб "финалното бягане"...
Момичета, късмет на всички, които имат нужда!
Аз ви следя най-редовно, но не пиша, защото нямам какво да споделя по темата, а не искам да спамя.
Хубав ден!!!
Усмивки
!

# 50
  • Мнения: 888
Еве, обаждай се, то ние малко ли спамим  Hug Hug

# 51
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Така де. И Надежда роди по три кила момчета, но болшинството са по две кила.
Те по две кила пак са добре  Tired
А Надежда лежа бая време и мъж и щерка и само я обгрижваха  Crazy

# 52
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
докато разбера за кого говорите .. хубаво е, че все още сме 8ми Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 53
  • Мнения: 39 646
Цитат
а понеже прочетох и три книги по време на гъзурченето и вътре пише че желание което не е на хартия не е никакво желание. Записах на едно листче/ касовата бележка на вирусологията на мъжа ми/ Вече съм бременна с близначки  Crazy и го пъхнах в портмонето

Датата е ♥0 пн, 30 юли 2012, 09:49   


Току що го извадих от пормонето си, три години по късно  hahaha

# 54
  • София
  • Мнения: 1 928
Макси - ти май в друга тема писа, че си с повече опити. Мислех, че дъщеричката ти е зачената по естествен път, а за второ се борите с ин-витро. Иначе прочетох, че и ти си с "екстри" като Фракси.
Да Пънче, преди старта на шестата си стимулация съм в момента baby_neutral Доста неща ми минаха през главата за тези близо 10 години.
Дъщеря ми е ин-витро от клиниката на Щерев.
Относно,,екстрите,, множко са, но в новатата, хубава и изпълнена с preggo preggo preggo  за екстрите няма сега да се сещаме.

# 55
  • Мнения: 888
Maksy, пожелавам ти много успех със стимулацията   bouquet

# 56
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Макси - успех със стимулацията и дано донесе здраво братче/сестриче на твоята принцеса  Praynig

Сигме - хвърли едно око в темата за инсеминациите да видиш за какви количества Естрофем + Климара изписват (май Емин)  #Crazy от онзи ден се каня да ти кажа да погледнеш там

Скрит текст:
Не са ми писали нещо за разреждане. То аз не знам и какво се дава за разреждане де.
Генетични тестове нямам. Но тия 4*1 сега са ми песен. При предишни стимулации и до 6*1 + климара сме стигали.

# 57
  • Мнения: 39 646
Йоу  #Crazy
Ако изпия и разлепя това нещо по себе си, да ходя да си търся място в Бакърената  Joy
Хубаво е, че обърна внимание на Естела. А тая девойка дано нищо и няма.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 928
Agar, Пънче багодаря ви мили момичета, имам нужда от много късмет дано да успея този път Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 4 660
  tiptoe  tiptoe  tiptoe
Здравейте
Днес ММ има рожден ден и е петък  Party
С нетърпение чакам края на работния ден
 smile3558 smile3559

Общи условия

Активация на акаунт