Детска Модна Агенция „ДаниСтил“

  • 9 752
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Моля помогнете.Търся информация за Детска Модна Агенция „ДаниСтил“.Досега намерих само това (модна агенция измисли нова схема за източване на пари).Едно от първите условия било първо хлапетата да заснемат фотосесия, разбира се, при точно определени фотографи. Преди това обаче се налагало да се регистрират, което струвало 70 лева. Последвалата фотосесия излизала още 200 лева, но се уточнявало, че за да има успех, трябва да се направят поне 2 или 3 такива. Освен това трябвало да се направи портфолио, което излизало 400 лева. Колкото и претенциозно да звучи, в случая става въпрос просто за личните данни на децата, които се качват на сайта. Следвала и задължителна такса от 600 лева, която била “гаранция” при пътуване на снимки в чужбина.
ТОВА НЕ СЕ ОТНАСЯ ЗА ДАНИ СТИЛ(нарочно го пиша с главни букви)
Но схемата е същата .Първо искаха 20 лева за да снимат пробно детето за да видят дали ще го одобрят.Попитах  ги дали ,ако го одобрят ще искат допълнително пари .Отговорът беше не .След три дена се обаждат че детето е одобрено,и да сме идели да направим вече професионални снимки които стрували 100 лева .След това не знам какво и дали ще измислят .Молбата ми е ,ако някои има информация или е минал по този път да сподели ,за да взема най правилното решение за детето ми.Благодаря предварително

# 1
  • София
  • Мнения: 262
Моят съвет е да оставите детето да има нормално детство. Модният бизнес е отврат, злоупотребите с деца там да честа практика. Това е само лично мнение. А по темата не ми звучи нормално да ви искат пари за пробни снимки. 20лв за непрофесионални снимки, това е смешно при днешните технологии.

# 2
  • Мнения: 3
Благодаря ви за отделеното време

# 3
  • Мнения: 1
Най готините хора. Много добър екип, снимките са супер. Детето участва, и е супер щастливо.

Общи условия

Активация на акаунт