Модни консултации - 15

  • 55 485
  • 725
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 7 519
Хвърлих едно око и на Боте и хайде да не се обиждаме  Stop. Вече съм над 40, но не бих облякла абсолютно нищо от дрехите им. Peace

# 541
  • Мнения: X
Момичета препоръчайте ми нещо подходящо връхно за през деня.
Ще започвам най накрая работа , но там където ще работя е доста хладно.По цял ден върви климатика и не  мога да си позволя да съм с късия ръкав .Каквато съм нестабилна веднага ще се разболея.Мислех си за грейка но пък с нея най вероятно ще ми е много топло, сако или памучна жилетка би било по подходящо?
Само горната част от мен ще се вижда така ,че искам горното да е нещо по универсално и да ходи на всичко Simple Smile

# 542
  • Мнения: 18 041

ХМ материите за мен са ужасни. Харесвам нещо в сайта им, като го видя на място - гадно. Същият проблем имам и със Зара.

 Peace Мислех си, че само аз имам такъв проблем  Heart Eyes
От НМ купувам само за малката щерка, основно памучни тениски, клинчета и тесни дънки, които намирам само при тях, голяма мъка са ми иначе.

За Дафне- както някой вече писа описват всяко несъвършенство, цветовете  и материите им отдавна не са това, което бяха. Преди 15-тина година бяха съвсем различни- ризи, панталони, имаха много модерни неща, вече не влизам дори

# 543
  • София
  • Мнения: 2 403
Момичета препоръчайте ми нещо подходящо връхно за през деня.
Ще започвам най накрая работа , но там където ще работя е доста хладно.По цял ден върви климатика и не  мога да си позволя да съм с късия ръкав .Каквато съм нестабилна веднага ще се разболея.Мислех си за грейка но пък с нея най вероятно ще ми е много топло, сако или памучна жилетка би било по подходящо?
Само горната част от мен ще се вижда така ,че искам горното да е нещо по универсално и да ходи на всичко Simple Smile

Хубаво сако или жилетка, грейка определено не  Simple Smile
А ако не е много хладно - шал.

# 544
  • Мнения: X
Толкова е хладно ,че е за шал плюс връхно като се замисля Grinning

# 545
  • Мнения: 18 041
Толкова е хладно ,че е за шал плюс връхно като се замисля Grinning

Не е по темата, но защо настройват клматиците така не знам. Няколко градуса разлика са напълно достатъчни, много е неприятно усещането.

А иначе- то какво да е друго освен жилетка и сако  newsm78

Аз имам няколко цвята такива изчистени и много си ги харесвам
https://www.google.bg/search?q=%D0%B6%D0%B8%D0%BB%D0%B5%D1%82%D0 … 5B0%3B1200%3B1600

# 546
  • Мнения: X
Благодаря ви момичета ще заложа на няколко едноцветни жилетки Simple Smile
Съчетани със шал Simple Smile
Нямам на идея защо настройват климатиците с такава голяма разлика.
Хората които идват се радват на хладното но аз като съм вътре не ми е радостно.
Дори със сандали ще ми е хладно  Joy

# 547
  • Мнения: 100
Момичета препоръчайте ми нещо подходящо връхно за през деня.
Ще започвам най накрая работа , но там където ще работя е доста хладно.По цял ден върви климатика и не  мога да си позволя да съм с късия ръкав .Каквато съм нестабилна веднага ще се разболея.Мислех си за грейка но пък с нея най вероятно ще ми е много топло, сако или памучна жилетка би било по подходящо?
Само горната част от мен ще се вижда така ,че искам горното да е нещо по универсално и да ходи на всичко Simple Smile

За мен шала е непрактичен, защото ще се свлича, пада и размества, дори само при писане на компютъра.

По универсално би могло да се използва отворена жилетка  в неутрален тон /сива,беж,млякото/като тези:

Аз използвам жилетки в ярък цвят /горчица, ирландско зелено/, които ми се връзват с тениски или ризи и спасявам положението /не намирам снимка, макар, че са от 2014-2015г на Бершка/.

# 548
  • Berlin
  • Мнения: 11 324
Пуловер. Laughing Мъжът ми си ходи с есенните дрехите на работа, казва, че е много студено при тях.

На bote имам 2 рокли и много си ги харесвам. Blush

# 549
  • Мнения: 7 519
Колко студено е в този офис? Аз също съм целогодишно с климатик, който е настроен на 19-20 градуса и съм постоянно с къс ръкав. Жилетката е много удобна дреха, така че бих заложила на нея.

# 550
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Така хич - http://boutiquevincit.com/%D0%BF%D1%80%D0%BE%D0%B4%D1%83%D0%BA%D … 5%D0%BA%D1%82-25/

(в темата за придобивките някой го показа и страшно много ми хареса)

 Simple Smile

Аз  bowuu

Двата панталона обаче нямат нищо общо, нито като кройка, нито като материя. За това и единият изглежда лелски, а другият - не.

За българските дизайнери не съм съгласна - напоследък има все повече много оригинални и класни попадения. Просто обаче не са масово на страниците на списанията  Laughing

А че почти всяка бивша миска, плеймейтка, чалга звезда и т.н. се мисли за дизайнер, е тъжна тенденция.

# 551
  • Мнения: 18 041
https://www.google.bg/search?q=%D0%B1%D0%BB%D0%B5%D0%B9%D0%B7%D1 … .html%3B600%3B600

И тези блейзъри са много удобни и лесни за съчетаване, има ги навсякъде в момента  Peace

# 552
  • Мнения: X
kikamora нямам на идея колко градуса е , но климатика е точно до мен и усещането е ужасно .
Идва ми да се увия цялата  Joy
Хората ще ходят по магазините за рокли и къси панталони , аз отивам на пазар за жилетки , сака и затворени обувки  hahaha

# 553
  • Мнения: 7 519
Лу, от години може да се каже, че нямам българска дреха в гардероба си, Оня ден реших да си купя едни сандали на Джанни, ами няма такива неудобни и некачествени обувки, а цената им европейска... Българските дизайнери им гледам магазините и съм потресена! Имам чувството че тези хора никога не поглеждат какви са модните тенденции и просто си шият както сварят.
За блейзери, намирам го за непрактичен ако по цял ден седиш и пишеш.

# 554
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
kikamora, разбира се, че има кофти примери  Grinning

Но все пак гледай и хубавото  Peace

Аз имам и български дрехи в гардероба (внимателно подбрани де) и съм много доволна от тях.

Общи условия

Активация на акаунт