Модни консултации - 15

  • 55 505
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 9 605
Хаха! Това за немците ме разби! Joy
Работила съм тук в София над 8г. основно с немци и немскоговорящи в HP. Повечето от вас знаят за това. С които от вас се познаваме.
Мъжете са основно с риза и дънки. Жените се обличат като за планина, както аз им казвам. Mr. Green
Дънки със затворена обувка и риза с дълъг ръкав. Пуловер V деколте, завързан за врата, ако там вече няма шал увит около него. Сако ако има-има. Това ежедневно.
За поводи- костюм с панталон. Рядко съм видяла жена с пола.  Wink За рокля- абсурд!

# 676
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ох, това тоалетче на Мария е ужасяващо просто  Sick

Прилича ми на нещо на D&G, точно в стил Ким Кардашиян, но с по-малък задник.

# 677
  • Мнения: 1 794
  Hug
 Silver touch,Човек винаги трябва да се съобразява и с позицията, за която кандидатства.Желая ти успех! Praynig
Както те съветва и кикамора-
Облечи се според позицията за която кандидатстваш! Ако е за висока позиция можеш да си позволиш нещо по изискано, но ако е за някоя по ниска позиция, заложи на нещо съвсем нормално и не биещо на очи!
Между другото днес четох нещо интересно и макар,че не е по темата,за което се извинявам! PeaceНо искам да споделя:  Проверете коя нечиста сила сте според зодията ви :
Рак - Кикимора

Кикимората е славянски домашен дух, който помага или вреди - кое от двете сте, зависи от вас. Противоречива натура е и му се ще едновременно да е и благ домашен дух и дива блатна фея. Е, не може! Но това разкъсване между двете желания - дали да хване, или да яхне метлата, превръща кикимората в дълбоко нещастна нечиста сила. Безкористна е, умее да пази тайни и може спокойно да й се повери гърне с жълтици. Тя е верен и предан другар, но горко ви, ако й паднете в лапите.

Е,не е ли написано за нашата Кика? LaughingС най-добри чувства!

Иначе аз харесвам много точно такива смели съчетания,които е показала Лу!Добре,че имам поводи и места на,които да се пускам по подобен начин!



# 678
  • Мнения: X
Скрит текст:
предложете ми интересни съчетания за такъв тип и цвят дънкови панталонки Simple Smile)
Широки тип boyfriend мисля ,че се водят  Simple Smile

# 679
  • София
  • Мнения: 2 404
Скрит текст:
предложете ми интересни съчетания за такъв тип и цвят дънкови панталонки Simple Smile)
Широки тип boyfriend мисля ,че се водят  Simple Smile


Това харесах в Пинтерест
Скрит текст:


# 680
  • Мнения: 866
Чаровна, такива по-широчки къси гащи нося винаги с кецове (дори и с равни сандали не стоят добре на моите крака специално:)), с тениска и разкопчана риза с навити ръкави/по длъжко сако (като на снимката)/ голям шал и обемна чанта. Така ми харесва на мен:)
Много ми се иска да нося и с ботуши и овърсайз плетена жилетка, но няма такъв сезон Grinning

# 681
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 207
то в момента каква е жега - та даже и сако не може да облече човек!

# 682
  • Мнения: 373
Момичета мъчат ме 2 модни въпроса и ми се иска да се допитам до вас, правила съм го и преди и много ми помогнахте  Blush
Първи въпрос - преди време си купих светло сива дълга почти до глезените жилетка. Тъничка е, ръкавите са до лактите, гърба е обаче целия от полупрозрачна материя, отново сива. Много си я харесвам, но не виждам с какво мога да я нося  newsm78
Втори въпрос - мернах днес 2 шалчета, които много ми харесаха. Сатенирана материя, единия зелен с малки бели черепчета, другия коралов със същите черепчета. Въпроса ми е кой от двата и с какво биха стояли добре? Квадратни са средно големи.
Ако успея довечера мога да снимам жилетката  Grinning

# 683
  • Мнения: 1 025
Темата за смесването на принтовете остана назад, но аз да си кажа. Simple Smile
Ноар, като начало можеш да пробваш ненатрапчиво смесване, докато добиеш самочувствие.

Скрит текст:



Тук можеш да намериш нещо полезно...
http://styledbylyric.com/tag/mixing/
Хареса ми правило 5.

Чаровна, такива панталонки нося и със сандали на ток. Имам едни с много каишки и кабзи и си пасват чудесно.
Мinana, описаната жилетка става за много съчетания от къси панталони + кецове и тениска/топ до дънки + висок ток. Кое точно те притеснява при съчетаването й?

# 684
  • Мнения: 1 794
 Hug

http://www.amazon.de/Comma-Damen-Kleid-81-505-82-2873-Knielang/d … G19CER22VWFAPX22W

http://www.amazon.de/H%C3%B6gl-9-106103-0900-Damen-Slingback-Elf … 46199&sr=1-76

http://www.amazon.de/Damara-Damen-Schultertasche-Large-Silber/dp … 6471&sr=1-108

Момичета,какво ще кажете за избора ми?Става въпрос за вечерна сватба,булката ми е колежка и приятелка. Heart EyesМястото е високо в планината,прекрасен ресторант с градина,края на юни.Аз съм 1.60,приятно закръглена, Crossing Armsмного ми подхождат дрехи по тялото.С много дълга коса съм и мисля да я вдигна.Имам нежна перлена гривна в много леко розово и обици към нея.Моля за мнения и предложения разбира се! Hug

# 685
  • Мнения: 866
Скрит текст:
Трънче, да не си на сватба в Рибарица  Grinning

Клъчът не ми допада, но аз по принцип не харесвам такива малки сатенени чантички:)

# 686
  • Варна
  • Мнения: 10 663
Kalitea, много благодаря   bouquet

# 687
  • Мнения: 1 794
 Hug
Скрит текст:
Трънче, да не си на сватба в Рибарица  Grinning

Клъчът не ми допада, но аз по принцип не харесвам такива малки сатенени чантички:)
Не,на още по-високо,почти 2000 метра.


И на мен клъчът не ми е по сърце и току-що изрових един от миналата година.Утре ще го снимам,той е черно-бял,на райета и много си го харесвам.Притеснява ме само,че дръжката му е синджир и ще се свлича. newsm78Иначе клъчът ми трябва колкото за телефона и допълнение към тоалета.Ние сме с нощувка,че младите сутринта ще летят с балон вместо сватбено пътешествие. Joy

# 688
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 564
На мен нито едно от трите не ми харесва. Както вече писах, считам кораловото за крайно неподходящ цвят за официален тоалет, останалото е въпрос на вкус. Flutter

# 689
  • Варна
  • Мнения: 10 663
Отдавна си мечтая да летя с балон Simple Smile

И на мен показаният клъч не ми допада, но роклята ми харесва.
Обувките малко не са по мой вкус, но това няма значение.

Няма ли да ти е студено?Все пак това са 2000м?

minana, мисля че зеленото малко по-лесно се съчетава от кораловия цвят. Отвори гардероба и виж какви цветове имаш и с кой от шаловете ще ти е по-лесно.

Общи условия

Активация на акаунт