Модни консултации - 15

  • 55 509
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
  • 42°37'41.83N 23°21'53.29E
  • Мнения: 3 074


И на мен клъчът не ми е по сърце и току-що изрових един от миналата година.Утре ще го снимам,той е черно-бял,на райета и много си го харесвам.Притеснява ме само,че дръжката му е синджир и ще се свлича. newsm78Иначе клъчът ми трябва колкото за телефона и допълнение към тоалета.Ние сме с нощувка,че младите сутринта ще летят с балон вместо сватбено пътешествие. Joy


Прибираш дръжката в клъча (или я махаш ако е възможно) и го носиш или под ръка, или под мишница

Скрит текст:


Носенето на  клъч на дълга дръжка винаги са ми навявали едни такива ...  "ретро" асоциации  Whistling

# 691
  • Мнения: X
Малко Трънче от всичко показано единствено и само роклята ми допада .
Благодаря за панталонките попитах ви защото се колебаех дали може да се носят и с токчета Simple Smile В интернет открих и такива съчетания и смятам ,че ще се получи доста добре.В ежедневието си и когато съм на работа ще си ги нося с ниски обувки /кецове и сандали и еспадрили / Simple Smile

# 692
  • Мнения: 18 057
В ежедневието си и когато съм на работа ще си ги нося с ниски обувки /кецове и сандали и еспадрили / Simple Smile

А кога с токчета  Rolling Eyes

# 693
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
На мен нито едно от трите не ми харесва. Както вече писах, считам кораловото за крайно неподходящ цвят за официален тоалет, останалото е въпрос на вкус. Flutter

OnDiNe_ , стана ми интересно, защо кораловото ти е неподходящо за официален тоалет?  Simple Smile

# 694
  • Мнения: X
В ежедневието си и когато съм на работа ще си ги нося с ниски обувки /кецове и сандали и еспадрили / Simple Smile

А кога с токчета  Rolling Eyes
Когато излизам с ММ и сме си само двамата и няма да се налага да тичам след малката палавница Simple Smile

# 695
  • Мнения: 18 057
В ежедневието си и когато съм на работа ще си ги нося с ниски обувки /кецове и сандали и еспадрили / Simple Smile

А кога с токчета  Rolling Eyes
Когато излизам с ММ и сме си само двамата и няма да се налага да тичам след малката палавница Simple Smile

Ааа, добре, помислих, че за официални поводи  Wink

# 696
  • Мнения: X
M не не е за официални поводи  Mr. Green .
И тук да помоля за помощ издирвам подобен гащеризон ?Питала съм и в шопинг консултации .
Скрит текст:
като този в средата Simple Smile

# 697
  • Мнения: 1 794
 Hug

http://www.amazon.de/Zinda-1705-Damen-Pumps-Schwarz/dp/B00QZ9PI5 … 3057&sr=1-109

http://www.amazon.de/Samantha-XL-Clutch-Abendtasche-Wei%C3%9F/dp … 03314&sr=1-44

Аз роклята вече я поръчах.Обувките искам да не са високи,че ме чакат много танци. Heart EyesКакво ще кажете за тези обувки и клъч?

 missNoir,то ние ще пътуваме до хотела с практични и евентуално топли дрехи.За самата вечер се надявам точно танците да ми подържат телесната температура.
Иначе въпроса ти ме накара да се замисля,имам една много фина и красива жилетка,цвят шампанско.Може би трябва да я взема? newsm78

# 698
  • Мнения: X
Малко Трънче, мен и тези обувки и клъч не ми харесват...обувките са същия модел като предишните и точно самия модел не ми харесва, за 50 годишна жена са ОК, бабешки ми изглеждат  Hug

# 699
  • Варна
  • Мнения: 10 663
Нашите кумове са от Троян и въпреки, че той не е на 2000м. края на юни, вечер, си е бая хладно.

Имам спомени от почивка август в Родопите, някъде около 1500м и вечер е хладно - за връхна дреха и затворени обувки.

Задължително връхна дреха и алкохолът да се лее, а дупето да се вее  Mr. Green

На обувките не ми харесва прекалено острия връх...малко ретро ми идва това.

# 700
  • София
  • Мнения: 2 404
Малко Трънче , на мен обувките ми харесват повече от първите, които показа, но като цяло тази заострена форма и ток не ми допадат.
И клъчът никак не ми харесва.

# 701
  • в Кошера
  • Мнения: 2 233
Малко Трънче, мен и тези обувки и клъч не ми харесват...обувките са същия модел като предишните и точно самия модел не ми харесва, за 50 годишна жена са ОК, бабешки ми изглеждат  Hug

Точно.  Peace

Нещо подобно не ти ли допада? Пак е някаква удобна височина, но съвсем не изглежда "като от шкафа на старата ми леля".  Peace

# 702
  • Мнения: X
И на мен тези обувки не ми харесват.Огледай се за други .
Предложението на Tyra за обувки ми допада.

# 703
  • Мнения: 3 794
DqVoLsKi_ChArOvNa , това върши ли ти работа ?

# 704
  • Мнения: 1 794
 Hug

Такаааа,ето кои обувки и клъч си поръчах:
http://www.amazon.de/Bourne-Eliana-Damen-Pumps-Lemon/dp/B00P0XBZ … 05989&sr=1-99

http://www.amazon.de/Clutch-Handtasche-Metall-Goldfarbe-Abmessun … 6469&sr=1-330

Жилетката е същият цвят като поръчаният клъч.

Обиците и гривната са достатъчно розовеещи,така че ще си контрастират поне малко с жилетката.А аз се надявам наистина на много танци и да не се налага цялата вечер да бъда с нея.

Общи условия

Активация на акаунт