КГБ = Клуб на Готините Баби - 158.

  • 70 394
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 299

 Здравейте от мен следобедно!  Гъбче, вече е минало 17ч Joy
Знаете ли, по някога се случват едни хубави неща, дето нямат нищо общо с темичката ни, ноооо....Вчера моят шеф е станал баща на момиченце и момченце. Няма да преувелича, ако кажа, че половината град чакаха тези деца! Работата е в това, че те пробваха 2-3 пъти ин витро и най-после магията стана! Нищо, че той след месец ще направи 50, а жена му роди на 44! Едно малко чудо! Божидара и Боян! Да са живи и здрави!
 Фло, не ни се връзвай! То на мен ми е широко около врата, що се отнася до гладене! Брат ми не носи ризи и панталони, а тениски и разни трикотажни неща. Анжелка - също. И аз! А на теб само нещата, които ти трябват за пациентите са повече , отколкото мога да си представя!

 МИМЕ, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, МИЛА! ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА ЗА РАДОСТ НА МЪЖ, ДЕЦА И ВНУЦИ!

                     

# 706
  • Мнения: 2 099
А девойките сега вече се возят към гара Септември, кискат се и се надприказват.  Laughing Heart Eyes Joy

Вярно бе, лекарско-зъболекарското гладене си е друга работа Sad

# 707
  • Мнения: 18 574
Отивам да си прибирам прането и веднага го нагъвам ,щом е  добро ,що се пъна  и аз да търкам като луда 40 години.Не  е нещо кой  знае  какво навик само. И време е  и нерви...Щъ съ упрая   и влизам в час.
Зравунче ,мислим те ,еле аз....давай  по морето че после на село...няма се отървеш. Лошо мие  дами в момента ,днес малко работа повече лежах...Сега зачезвам да меля червен пипер,напечен е  и  ще отлъгне та пак труд и  после нищо няма да правя ,сутринта  варих малко вишни , и  копах наоколо че не мога да стоя ,тая  трева няма свършване ,докато стигна края почвам началото...уж беше суша...сутринта пуснах малко сладка царевица ,че пролетта  не никна явно от сушата ,дето хванало влага  е над коляно. Ама има няма 10   та пресях ,ако не никне повече не се занимавам...Пък догодина нищо може да няма ,ще отглеждам  други    работи,бръмбари например ,ще са по яки и  крака ще да трябват.
Яне ,честито на твоя  шеф ,живи и здрави да са му ,да се радва    ,да ги отгледат и   всичко да е ок,нищо че късничко ,то всички вече късно  го правят...Приятно изкарване на Варвара ,снимки моля...повторението може да ме хване догодина...

# 708
  • Мнения: 2 099
Борянка, на НЕгладенето майсторът му е в простирането. Аз напр. опъвам като щура. И после не е нужно да гладя.  #Shocked
1ironing

ironing = гладене = желязо.
На ютията баба ми викаше "желязото". Чак сега ми просветва!   Bulb

Майко мила, от няколко дена хладилникът плува във вода. Какво ли става?  Crazy Как ще тръгна утре? Бърша, търкам, след 2 часа - 1 см.вода!
 help

# 709
  • София
  • Мнения: 4 178
Здравче, виж да не се е запушил отвора за оттичане отзад на стената.Дали добре се затваря?
Нашите дружки сега се кефят. Радвам се за тях.
Относно гладенето вече съм пас. Гладя преди да облека горна дреха.

# 710
  • Мнения: 2 099
Римарче, май ще излезеш права за отвора отзад! На ми беше дошло на ум. Жива да си!
 Hug
Демек - пазете си отворите отзад  Joy

# 711
  • София
  • Мнения: 16 055
  food010 kaffeetrmker_2 morning
Добро утро!
Янке, да са живи и здрави бебетата на шефа!
Възрастта на родителите си е нормална за София. Тук все по-късно се сдобиват с деца. Докато изградят кариера, купят имот и станали на 40 г. Имам колежки-набори, децата им са в малките класове.

# 712
  • Кубрат/ Пишурка
  • Мнения: 4 299

 Добро утро, дружки! Желаещи за кафе?

                 

# 713
  • София
  • Мнения: 4 178
Добро утро

Аз  ще ти правя компания  Hug

# 714
  • Мнения: 18 574
И аз ще жулна едно и  я почвам...

# 715
  • Мнения: 7 391
                    Добро утрооооо!
                    Янче,Римар,Борянче и аз ще ви правя компания! Laughing Пък може и един белот да направим! Laughing Сега се сещам от кога не съм играла! newsm78
                    Яне,да са живи и здрави бебоците на шефа.Максимата - по-добре късно,отколкото никога си е напълно реална!Като няма дечурлига около все се чудиш какъв е смисъла на живота.
                    Борянка, я по-лежерно с работата,че наистина ще ти трябват здрави крака за да тичаш подир бръмбърчетата! Laughing Огледай се да им осигуриш полянка ,а зелренчуците и китките по-малко,ама да има,че малките много обичат да късат от стъблата.Докато Ран и Неда бяха малки свата купуваше грозде /когато оберяха това от лозата/ и го връзваше на лозата,че не искаха да ядат купено,а да берат! Laughing
                    Римарче,разгледах снимките от почивката!Много си хубава ,а и мястото-прекрасно.
                    Мимеее,честит рожден ден-здраве,късмет и много радост с деца и внуци!
                    Вчера не успях да вляза и прочета,че подготвяхме тоалет за концерта,ходихме на репетиция,а и аз откарах половин ден и на тръстиката.
                    Сетих се да звънна на "варварките",ама като погледнах часовника .... Thinking то станало 0.30 часа.Реших,че още купонясват,ама после се отказах,че може и да са заспали уморени от приятни емоции.И аз , като Борянчето , чакам снимки!
                    Лек и усмихнат ден,че даста задачки имам,а от 14.30 съм в Студио 5 на концерт.А трябва да съм хубава  баба! Laughing Като рекох хубава и се сетих,че вчера пак се разминах с фризьора и боята! Mr. Green

# 716
  • Мнения: 2 099
  surpriseuu kaffeetrmker_2
Добрютру и от мен!
За около 4 часа ще ме вземете ли за кибик на белота, Дидиа, Янче,Римар,Борянче? За това още ставам.
А че сетне, с Божията помощ ...  newsm52

# 717
  • Мнения: 18 574
Как да не ви обича човек,готини сте...Мими ,аз май  пропуснах да ти честитя ,или ми се губи нещо ,че карам набързо и по диагонал ,жива и здрава да си ,не пречи да повторя асо съм....На белот трябва да ме учите,ич нямах време за карти навремето ,все работа ,от зори до здрач...ма щъ съ земъ в ръце вече...
Снощи не можах да извикам ,но сега смлях пипера 1.200 супер си е кой  ти го дава ,млели сме по 10 кила ама де тая  работа вече ,намалих  я  ама ..ама...то остави ами и пари не ми вземат ,има нещо ...За китките имам спомен с едни кокичета ,моите бяха кротки но се събраха с на девера ,някъде на 3  да са били големите,и  набрали пет кокичета току показали бялото  и  свекъра като скочи да ги яде  таткото дето е сега ,че с метлата вътре както мета срещу него ми идеше да го отупам... И преди да се оженим пък на свекъра на сестра внуци на сбора късали ,станало скандал  и моя  с колата изчезнал на края   спрял  и седи от яд. Те  не дадоха  първата нова година да се съберем със съсед един  също младоженци ,не го искали. Моя  легна по очи и така изкарахме новата година ,докато се усети да се отговаря бе зор. После пък  се събирахме с други и  бе студено а нашата ел печка изгоря ,та свекървата не даде нейната за час да постоплим ,що нямало топлина  не знам ,нищо не даваха да им се пипа...
 Поне това няма да го има ,ще садя да късат и ще ги карам да късат даже да им е кеф...
бе живот ли бе да го опишеш  и мирише...сега поне  няма кой  да ме трови и дебелея  на воля....

# 718
  • тук и там
  • Мнения: 312
Здравейте милимоички!
Разчувствахте ме,благодаря ви от сърце за сърдечните  пожелания.
Не навреме влизам в темата и все със закъснение виждам отминали празници,но ви желая от все сърце много здраве е много обич в сърцата.
Вчера внучетата пристигнаха,лятото ще са при нас.В неделя дъщеря ми и зет ми се прибират в Бургас.Мислех и аз да отида с тях,че приятел на зет ми е зъботехник,да взема мярка за зъби.Но нощес малкият Ваньо взе да повръща,днес все още го боли коремчето и все лежи,та може и да се размина с ходенето.Все пак до утре има време.
За белота ме впишете направо в четворката,и до сутринта да играя пак няма да ми омръзне.
Борянка,и ти стана баба,честито!Жива и здрава да си,че да помагаш./отдавна не съм чела и дано не греша/
Отивам да пълня заек за довечера.
Яне, много се радвам за шефа ти/родителите му бяха наши кумове/.
Довиждане и до скоро!

# 719
  • Мнения: 18 574
Станах Мими ,и  те настигнах ,баба на две и аз... Hug

Общи условия

Активация на акаунт