КГБ = Клуб на Готините Баби - 158.

  • 70 360
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 563
Здравче Hug ами хляба дето го купи вчера за Варвара , какво ще го правим сега ???? hahaha

# 736
  • Мнения: 2 099
Айде де, Луси!... #Silly #Silly С всичките си попари ММ не мож го изяде.  #Puppy dog doh
Да знаете някой да гледа прасета? Заменям нарязан хляб Добруджа за свински пържолки  Twisted Evil
Този хляб, дето обещах да е моят принос за софрите за Варвара. А смешната случка с хляба е на Луси /за сведение на останалите/.
А софрите във Варвара били невъобразими, както и поразителното гостоприемство на Ихичка. Както и красотите от теснолинейката.  smile3501

# 737
  • София
  • Мнения: 4 177
Здравче, не ми прави скомина. Благородно им завиждам, но не може всичко дето искам да имам. За съжаление.

# 738
  • Мнения: 1 023
Ха, добър ден!
Да се обадя, да не ме забравите.
Не, че има с какво да ме запомните, но за всеки случай Naughty hahaha Joy hahaha Joy
Честити празници на Дидимити, Мимито , Дени! Много здраве, късмет и куп други хубави неща им пожелавам.



Аз съм отпуска и ще използвам да направя няколко профилактични прегледа. След 22 юни ще
се подвизавам из столицата. Точно кога и по кои часове още не знам. Трябва да проверя графиците на доФ-торите. Ако има начин, с удоволствие ще кацна на някоя срещичка.

Черпя всички с разхлаждащо следобедно кафе.


# 739
  • Мнения: 2 099
Тану, само 1 ден ли ще бъдеш в София? Казвай бързо, ще се организираме около теб да празнуваме началото на лятото. Тъкмо и Кари вече ще е тук.
 lalalala

# 740
  • Мнения: 1 082

  И сигурна съм, че екскурзиантките са много доволни и нямат време за писане.Чакаме снимки и репортажи-направихте репетиция за национална среща-дано като дойде Кари се осъществи още една!

Каня Ви на следобедно кафе-и аз имам нужда от ободряване нищо, че не съм пътувала-вчера изкарах геройски 12 часа на работа без да изляза в почивка и днес още 4 часа-а утре може и да открия плажуването.
  За Мимито и Тану-

# 741
  • София
  • Мнения: 8 359
Привет красавици! Прибрахме се от Варвара, но няма да пиша.
ЖАБКЕЕЕЕ, пускай новата тема 159, та да я започнем с прекрасни постове, с описанието на невероятни преживявания, с още по-неочаквано и вълнуващо посрещане, с ... А, не! Няма да пиша. Чакам новата тема...

# 742
  • София
  • Мнения: 8 359
Чакаме ли, чакаме кралицата майка Жабка да пусне новата тема, а тя... Тя танцува страстен танц с любимият Жабок...
Ами ще чакаме. Какво друго ни остава Wink

# 743
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
НОВА ТЕМА!!!

Общи условия

Активация на акаунт