ЯНУАРИ 2016

  • 36 708
  • 722
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 984
Аз съм с проблемна бременност, заради мъртво раждане декември 2014 г. От там почнах с генетичните изследвания и излезе какво ли не. Та сега ще се следя при Мая Василева (във Вита) и Рени Ковачева (20та поликлиника). Допълнително имам записан час за следващия месец в Надежда при Шефкетова, но тя излезе в майчинство и сега не знам кой ще ме преглежда.
А утре ще ходя в Токуда при д-р Евтимова.

# 61
  • Мнения: 1 943
Аз имам час при Евтимова за 3 юни по каса, вероятно тя ще ми води ЖК после. Нямам кой знае какви добри впечатления от нея, но и лоши нямам, преглеждала ме е веднъж, малко претупа, но по каса има адски много хора винаги.

Тези дни ще ме погледнат в Тина Киркова, ще кажа после впечатления от лекаря, близки познати били много доволни.

едит: не било Тина Киркова, а втора градска... боже, главата ми я няма, щях да се изтипосам в грешна болница...  Laughing

Последна редакция: вт, 19 май 2015, 09:21 от Нения

# 62
  • Мнения: 121
За килограмите... с предната бременност започнах от 60кг... влезнах да раждам 85.5! Родих бебе 3730 Simple Smile на изписването бях 76.5. сега започнах от 63кг, вече съм 64... ще видим как ще е.

За котките... не знам тия хора в кой век живеят, но всички можете да се информирате относно бременност и котки. Просто не сменяте тоалетната, а го прави някой друг и това е. Чак да се махне животното това са пълни глупости. Аз имам 2 кучета. Като бях бременна с дъщеря ми и тях ми казваха да махна. Не ги послушах много ясно и като гледам съм жива и здрава и аз и детето и мм.

Аз съм на преглед в петък.

# 63
  • София
  • Мнения: 195
Аз вчера бях при Евтимова по ЗК в Токуда на преглед и мислех там да се следя , но после прочетох много лоши мнения за нея и май се отказах от там .

# 64
  • Мнения: 121
Aз с първата си бременност се следих на частно при д-р Валери Нецов и по ЗК в 7 ДКЦ.
В 7 ДКЦ положението беше пълна скръб - балатум и спомени от Народната Република.
Морфологиите правих при д-р Стратиева.
Раждах в Софиямед.
Сега съм решила да се следя на частно при д-р Георгиев в МЦ Св. Димитър. С първата си бременност ходих 3 пъти при него, и ми хареса, че обяснява много подробно и е много внимателен. Не бях доволна от следенето при д-р Нецов -  винаги набързо, винаги всичко е наред дай 50лв и хайде чао до следващия път. Никакви подробности, никакви обяснения. За раждането този път съм избрала д-р Бойко Димитров в Токуда. Ще отида обаче чак към 30 г.с. при него да се запознае с моя случай. В самия сайт на Токуда пише, че не е нужно да се следиш там, за да раждаш там.

# 65
  • Мнения: 1 943
Аз вчера бях при Евтимова по ЗК в Токуда на преглед и мислех там да се следя , но после прочетох много лоши мнения за нея и май се отказах от там .

И аз ги четох, но в крайна сметка следенето по ЗК и без това не предлага кой знае колко и какви прегледи, все с 3 ехографа ще се справи Евтимова. Поне аз така съм решила - в Токуда по ЗК, защото ми е удобно, а за по-смислени изследвания тепърва ще си търся лекар. Като стигнем живот и здраве до раждане - вероятно Токуда.

# 66
  • Мнения: 62
Здравейте,бъдещи януарски мамчета!  Nature Sun With Face
Бих желала и аз да се присъединя към вас и заедно да изкараме едни прекрасни 9 месеца,а и на финал всяка една от нас да се радва на едно здраво и пухкаво бебче! newsm30
Това ми е първа бременност и се надявам всичко да мине нормално.По калкулатор термина ми е на 7-8 януари.Вече бях на първия си преглед,който се проведе на 15-ти и видяхме плодното сакче 6г.с.,а на 5-ти съм на втори преглед живот и здраве да чуем сърчицето! Нямам търпение да дойде по-бързо датата,за да се успокоя,че всичко е наред и бебока се развива нормално! Praynig Желая на всички лека и спокойна бременност! preggo Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover

# 67
  • Мнения: 130
Здравейте, момичета! Като  бивша януарка /2014/, минавам да ви поздравя и да ви пожелая на добър час и да сте много здрави и спокойни и много да се подкрепяте Simple Smile Моята бременност не беше най-леката, но резултата е прекрасен и палав син, роден в 40 г.с. 3650 гр., 53 см. Желая ви успех и вяра, ще прегръщате и вие най-сладките пухкави бебоци! Предстоят ви въпреки премеждията, които вероятно някои от вас ще срещнат, прекрасни месеци, изпълнени с любов и трепетно очакване! Бъдете силни и им се насладете Simple Smile Успех и много кураж!   bouquet  Rolling Eyes  newsm30

# 68
  • София
  • Мнения: 195
Така е по ЗК не е кой знае какво , но все пак може да се потърси по нормален лекар , които да обяснява пак не само да претупва , иначе за фетални съм се насочила към Фемина , за раждане този път искам да е с екип , но в Окръжна , отзивите за там са добри а цената ниска спрямо другите болници , миналия път бях без екип в Шейново , условията не са добри там иначе лекарите се справиха добре , останах доволна , но с тези общи тоалетни на цял етаж не ме изкефиха пък и никой нищо не ми обясни за кърменето , сама се справих с много мъка , като цяло добре мина , но не останах очарована , сега си търся повече внимание и дай боже да е всичко наред и мине леко и бързо раждането .

# 69
  • Мнения: 15
А,  се оттеглям днес абортирах мислех да не ви пиша и да ви стресирам но държа да кажа да не ходите във втора градска днрс бях там с кървене и ми казаха че нямало как да ме приемат без да ми е установена бременноста та отидих да я установят и устаноеиха че плода има слаб сърдечен ритъм докато стигна до майчин дом беше спрял. За това не ходете там при тези глупаци. Пожелавам ви от сърце лека и безпроблемна бременност пазете се.

# 70
  • Мнения: 984
Моника, съжалявам, дано скоро отново видиш 2те чертички!

# 71
  • Мнения: 62
Моника много съжалявам!  Sad Praynig

# 72
  • Мнения: 15
Аз също се надявам. Явно трябва да оставим естествения подбор да си свърши работата така е било писано. Добре поне че си имам най-прекрасното детенце да ме утешава.

# 73
  • Мнения: 15
Нашата работа е да се грижим за себе си другото е божа рабита така че вие не се притеснявайте само се грижете за себе си и ако попаднете на такива лекари действайте бързо при други не им се доверявайте защото има такива дето връщат защото не са си допушили цигарата. Ходете при такива на които вие или някой познат има доверие

# 74
  • Мнения: 1 943
Моника, съжалявам!

Общи условия

Активация на акаунт