ЯНУАРИ 2016

  • 36 709
  • 722
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 153
Здравейте, момичета. Включвам се и аз плахо в темата с термин 05.01. На 27.05 чухме сърце. На 30г. съм, от София.
Добре дошла   bouquet И честито сърчице

# 706
  • Мнения: 342
Здравейте, момичета. Включвам се и аз плахо в темата с термин 05.01. На 27.05 чухме сърце. На 30г. съм, от София.
Честито и от мен!  bouquet

# 707
  • Мнения: leet
Хаййй дами Simple Smile на всички чули сърце, честито Simple Smile Аз да питам. Имам някакво воднисто, безмирисно, прозрачно течение. Знаете ли дали е нормално? Не е много ама като усетя лека влага и ме хваща параноята да не е зацапване, че и ми е нервно ако не мога на секундата да събуя гащите да видя какво е Simple Smile Стигнах до извода, че тези ми страхове вече стават параноични, та мисля да се отдам на йога Simple Smile

# 708
  • Мнения: 474
Здравейте,


При мен мина рождения ден - много добре, хубаво се забавлявахме и ние и децата  Peace Голямо гласене беше.

На новите мами - добре дошли  Hug

На тези със зацапвания и болки - обезателно пазете леглото в тези седмици.

Относно теченията в този период - най-разнообразни са и с най-разнообразна причина. Най добре е лекар да погледне, за да не е гъби или др. подобно.


Тук е моментът да препоръчам с две ръце интимния сапун на Себамед по принцип и особено за бременни. Доста съм пробвала - от него по-добър няма.


Утре изпращам едното дете, малкото, при баба му доста далеч от мен и ми е малко свито. Отделно е седмицата, в която за първи път ще ида на гинеколог за официално обявяване на бременност. До този момент имам само два теста.

Може да съм изпуснала назад, но имаме ли мама/мами с близнаци или тризнаци или такива с четвърта бременност?

# 709
  • Мнения: 1 446
Добро утро. И аз тази седмица ще ходя сефте на доктор.
Добре дошли на всички и успех!!!

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 40 913
Привет и от мен! Peace
Честито на новодошлите!Лека и безпроблемна бременност  Hug

Моят батко има РД другият понеделник и трябва да измислим нещо...няма да съберем много деца,щото са по селата,ама...мислих да ги водя на кино и пица.Вече са големи и детските центрове не са за тях.
Днес пак на работа и всичко по старому...

Много ме мъчи идеята да ида при шефа и да искам увеличение...Първоначално исках да предложа да ми плаща осигуровките на пълна заплата,ама сега като си помисля,че има 6 мес. и това ще са пари дадени на държавата и колко ли ще си помогна после за майчинството Thinking После викам да се направя на нахална и да искам увеличение сега...Какво ще изгубя?Или ще ми откаже,ще ме помисли за много нахална...или ще се съгласи Crazy

Скрит текст:
Вчера имах кофти сутрин... Confused Скарахме се с ММ и ме е срам да си призная,че дори в яда си му казах,че отивам да махам бебето Embarassed Cry Много ме е срам,ама да си споделя с вас...Тъпа патка!Как ми мина през ума и ми го изрече устата...незнам Sick Страх ме е как ще се справяме и с пари и с всичко,а и толкова време мина,че още някак си не мога да се настроя...
После си поплаках и се извиних на бебчето...ако ме чува,дано да знае,че го обичам Hug
Извинявайте,ако ви досаждам...

# 711
  • Мнения: 1 446
Aз вчера в яда си казах на ММ,че може и да не познава бебето. Не,че го мислех,не,че беше станало нещо кой знае какво. Още повече, че ние почти никога не се караме, и никога не спорим за пари, беше нещо дребно.

Мистик,  Hug Hug Hug

# 712
  • Мнения: 79
Добро утро, момичета! Пожелавам ви една прекрасна седмица! Simple Smile Аз днес съм на първи официален преглед (при първия неофициален при моята АГ тестът беше потвърден само с класически преглед, а днес се надявам да чуем сърчице Simple Smile ).

Добре дошли и на новите мами! Simple Smile


mystic woman: Не се шашкай толкова! От 3 г. съм безработна (исках да се отдам изцяло на образоването на детето). И не сме трима + 2 морски свинчета (доскоро и котка Simple Smile ) само на заплатата на ММ + кредит, който още 3 г. ще изплащаме. И, въпреки че е военен офицер, сумата хич не е онова, което се обсъжда в медийното пространство по техен адрес. И аз често съм се питала как ще се справим, но съм на принципа, че на човек му е нужно минималното + много любов и уважение. Не съм материалист и, може би, затова сме се справяли до момента. И роднини нямаме, които могат да помагат повечко (неговите са пенсионери и двамата, татко почина преди 8 г., а майка ми е сезонен работник). Затова не се паникьосвай. Ще се оправите, защото искате бебчо и го обичате! Simple Smile Знам, че емоциите трудно се контролират в момента. И аз като вляза в някой черен облак..., ама да те окуража, защото на всички тук ще ни стане по-сложно и трудно. Дръж се! Simple Smile (гуш)

# 713
  • Пловдив
  • Мнения: 40 913
Aз вчера в яда си казах на ММ,че може и да не познава бебето. Не,че го мислех,не,че беше станало нещо кой знае какво. Още повече, че ние почти никога не се караме, и никога не спорим за пари, беше нещо дребно.

Мистик,  Hug Hug Hug
Hug Абе ...в яда си човек е способен на какво ли не ooooh! После "изтрихме" всичко,ама  Confused Почувствах се толкова...тъпа...не намирам точната дума.Искам да го забравя по-бързо!А и все ме е страх  и затова дали всичко ще е наред с бебето...минават ми черни мисли!Ще ги разкарам бързо обаче,щото само ми вредят...

mama_3y3a благодаря ти и на теб! Hug Hug Така е...всичко се нарежда...и както казват-всяко дете се ражда с късмета си! Peace

# 714
  • Мнения: 932
Мистик, аз също си го мислих с предната Б. Не отидох. В крайна сметка - г*з знае две и двеста, ще се справяме някак. Колко му е, една-две години там. Обаче последствията от този разговор и пазарене на дребно щяха да са за много повече време. Няма връщане назад, а смятам да продължа да работя в тази фирма още много години. Освен ако не спечеля от тотото и започна собствен бизнес.Wink

# 715
  • Пловдив
  • Мнения: 40 913
Уф...абе и аз надали ще ида  Mr. Green Само си ги дрънкам...Ама има хора нахални и печелят от това  Confused А ние тихите води...мъкнем само товар.Яд ме е ...

# 716
  • Мнения: 1 446
A мен точно сега ме викат на интервю за работа за двойна заплата  ooooh! ooooh! ooooh!

Но.....бебето ми е по-важно, то не може да чака повече, все пак съм на 31, 32 ще стана наесен.....то няма време, а не искам само едно. Финансово не сме добре в момента, но ще се оправим някой слънчев ден, аз съм голям оптимист.

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 40 913
Така трябва да е...Ама пък аз съм упорит песимист Laughing Добре,че ММ е положително настроен,че иначе двама черногледи щеше да е прекалено Wink

# 718
  • Мнения: 474
 Hug  Момичета много емоции кипят вече  Laughing

Това с мъжете и бременните е нормално и бързо отминава.

Това с парите също не е болка за умиране. Днес получаваш едно, утре друго - само да са здрави хората и напредничави ще намерят начин да припечелват  Peace

Бебетата са най важни, вие си го знаете...другото с времето така се размива, че се чуди човек как някога е било така важно. Но това да си майка е съдба до живот. Призвание!

Относно яда, опитвайте се заради себе си и бебето, да не стигате до крайностите. Мъжете ще го забравят и простят, но в нас остава напрежение и гузност.

Мен въобще не ме притеснява финансовата част от въпроса за отглеждането на детето и не защото разполагаме с голяма сума месечно, а защото дете се гледа и с много и с по-малко, ако има любов, здраве и разбирателство.

Добро утро, момичета! Пожелавам ви една прекрасна седмица! Simple Smile Аз днес съм на първи официален преглед (при първия неофициален при моята АГ тестът беше потвърден само с класически преглед, а днес се надявам да чуем сърчице Simple Smile ).


Добро утро. И аз тази седмица ще ходя сефте на доктор.
Добре дошли на всички и успех!!!
,

Мама ЗуЗа, стискам палци за сърчицето  Praynig

Редче, и на теб изпращам голяма прегръдка - знам, че всичко ще е наред  Peace


# 719
  • Мнения: 984
Тъй като на следващата страница ще ни заключат, ви каня в:

Общи условия

Активация на акаунт