Гримиране - идеи и техники (Тема № 61)

  • 89 603
  • 766
  •   1
Отговори
# 735
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 541
И аз на опашката Фоксита да ме гримира  Mr. Green

# 736
  • Мнения: 1 436
Колко хубави неща са се случили тук само Crazy  Heart Eyes  Много красиви очи и момичета по последните страници!

Arsenia би ли споделила какви сенки си използвала в/у подвижния клепач в последния си грим? При мен излиза като интересен "землисто-жълт" цвят - точно вълната, на която съм и аз напоследък  Blush

# 737
  • Мнения: 13
Да, много приятно пясъчножълто - по-скоро мат с много дребен брокат Inglot DS 616

Снимка от нета:

# 738
  • Мнения: 1 436
О!  Shocked изглежда съвсем различо (топло, наситено и чак към оранж) с/у пясъчно, убито и дори леко към цвят каки, на твоите клепачи.
Има ли други цветове, с които си го смесила/ преляла или пък е ефект от използвана техника/ база?
 И разбира се ти благодаря за отговора (още повече, че е и със снимка)   bouquet

# 739
  • Мнения: 253
Здравейте ! Може ли да се включа във тази темичка ? Не съм гримьорка, но обичам да се занимавам с това и съм си снимала някое друго мое постижение. Може ли някакви мнения или съвети ?





















# 740
  • Мнения: 1 436
Еха! В тази тема миглите на всички са или дълги, или гъсти, а най-често и двете  Crazy  Heart Eyes  


Иначе не съм много по съветите, но ако имаш снимки с отворено око в анфас (както в първия колаж) и на гримовете, които сега си показа само на затворено око, ще има поле за повече полезни коментари  Peace Мн би ми бил интересен шарения 3ти грим на отворено око например Simple Smile
Отделно ми прави впечатление, че експериментираш с веждите и подчертаването им- най-естествени ги намирам при първия и последния грим Peace

Към лилавия грим бих добавила само една добре подреждаща миглите спирала + можеби леко затъмняване в основата на горните с тъмни сенки. Бих разнесла и още малко моливът под окото, за да стане съвсем плавно затъмняването.

Е, като за човек, който или го мързи да пише или не е мн по съветите, дадох максимумът от себе си   hahaha

P.S.: мн настроение внесе с тези цветни гримове, а и ако си ти на аватарната снимка- подозирам и ти отиват много Simple Smile

Последна редакция: сб, 22 авг 2015, 01:15 от Figs

# 741
  • Мнения: 1 758
Arsenia.eu много добър грим!Поздравления!  bouquet
Павлина С.Г. ,на мен лично ми допада най-много опушеният грим на трети ред.Миглите ти са уау! Heart EyesМечтая си за такива дълги мигли.

# 742
  • Мнения: 13
Всъщност цветът е същият Figs, просто сложих много малко и то върху пудра над основата. Когато имам достъп до лаптопа ще постна снимка на грим, където определено се вижда същинската красота ХОХО

# 743
  • Мнения: 1 794
 Hug  Hug  Hug

Toлкова красиви и млади очи напоследък  Heart Eyes
Кой ти гледа грим(а той е хубав)при тия дълги и гъсти мигли,обрамчили толкова красиви и пълни с живот очи!

Фоксита,както винаги newsm51Божествена!

Павлина С.Г.,благодаря,че ни уважи с необработени снимки!Много хубав грим.  bouquet

# 744
  • Мнения: 1 436
Всъщност цветът е същият Figs, просто сложих много малко и то върху пудра над основата. Когато имам достъп до лаптопа ще постна снимка на грим, където определено се вижда същинската красота ХОХО


Ясно, благодаря ти   bouquet иии жалко, защото ми се искаше сянка, която да седи така (т.е. по- мътно и приглушено) и когато е нанесена самостоятелно и интензивно. В момента го постигам с няколко цвята жълто/златисто + малко някакво кафяво/тоуп и т.н. , но ми се иска по-бърз и мързелив   Mr. Green вариант.

С удоволствие ще чакам снимки на гримовете, които правиш Simple Smile

# 745
  • Мнения: 2 214
Павлина С.Г. моя съвет ще е кратък!
Работи върху блендирането!

# 746
  • Мнения: 253
Благодаря на всички за отделеното време и за съветите ви. Ще се опитам да направя цветен cut crease тези дни. Дано ми се получи.  Praynig Praynig Praynig


Ето това е от преди около 2-3 дена.



# 747
  • Мнения: 253
А за дамите на които им се харесват дълги мигли да пробват рициново масло. То помага да пораснат по-бързо (или да живнат) вашите мигли или да пораснат по-бързо веждите, ако потрябва. Намажете ги мъничко преди да легнете да спите или за 20 минутки, ако е през деня. Надявам се да съм помогнала на някой.

# 748
  • Мнения: 170
Фокси , страхотни гримове. Поздравления! Какво ползваш за веждите в по- светлите нюанси?

 А и един личен въпрос, аз не съм те виждала лично, но съм голяма физиономистка. През юни да си пътувала извън страната, струва ми се че пътувахме в една и съща посока Embarassed

# 749
  • Австрия
  • Мнения: 2 321
Павлина, и най-сполучливия и красив грим стои незавършен без туш на миглите. Имаш прекрасни мигли, намери си хубава спирала, която да ги оцветява, без да ги слепва (много спирали слепват дългите мигли) или да образува бучици по тях. Тогава вече ще е супер!

Общи условия

Активация на акаунт