Гримиране - идеи и техники (Тема № 61)

  • 89 615
  • 766
  •   1
Отговори
# 720
  • гр. София
  • Мнения: 12 305

Утре ще тествам една от единичките Simple Smile  Blush

Ползвай глитър база/лепило и нанасяй само с потупващи движения със синтетична четка ако искаш да избегнеш цялата да станеш в брокат.  Whistling Може и да сложиш фикс + на четката.

# 721
  • Мнения: 31 382
Задължително синтетична четка. Twisted Evil

# 722
  • София
  • Мнения: 1 611
Още не съм пробвала тези сенки, а само ги мисля. Не знам кога ще имам време да ги снимам, за да започна и да ги ползвам. Дано е скоро  hahaha Имам страхотни идеи за тях  Crazy

# 723
  • Мнения: 5 128
Здравейте  Hug, сега откривам темата и направо се гмурнах дълбоко в нея, да чета, да гледам видеа, да се радвам на страхотните фотоси, които сте се качили  Heart Eyes
Аз съм мама на малка принцеса, имам си сериозна професия, но винаги съм имала голяма страст към грима. В последните години сериозно изостанах в познанията си в тази област, но ще си наваксам  Wink

Имам и въпросчета, ще съм благодарна на тези, които ми отговорят.
Та, каква основа (база) за поставянето на сенки ще ми препоръчате и какъв тип фон дьо тен, при условие, че кожата ми е смесена (около носа и по челото е мазна, иначе като цяло е нормална до суха).
И също знаете ли някъде видео или материал със снимки в интернет (на български език) за видовете четки за грим?

# 724
  • София
  • Мнения: 4 798
Ври, Може би в канала на Ели ще има информация за четки, може да прегледаш:

https://www.youtube.com/user/MakeUpButHow

# 725
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Благодаря за насоките, Момичета, но ще съм на работа все пак и ще гледа да е някак нежно  Mr. Green

# 726
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Имам страхотни идеи за тях  Crazy

Казвай, ще ги осъществявам уикендите.  Whistling

# 727
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 836
Фокси, красота, както винаги! Heart Eyes

# 728
  • Мнения: 2 711
Фокси, страхотни красоти, както винаги!
Какви са камъчетата от последната снимка? И как ги залепи на клепача?

# 729
  • Мнения: 1 575
здравейте, искам да започна да си слагам лек грим всеки ден за работа. като идея си мисля за изравняване на тена, прикриване на зачервявания и леки сенки. какви продукти и марки бихте препоръчали да използвам. също, (живея в софия) и откъде да ги купя. мога да си позволя среден клас продукти.

# 730
  • Мнения: 242
Фокси, страхотни красоти, както винаги!
Какви са камъчетата от последната снимка? И как ги залепи на клепача?

Камъчетата са декорация за нокти. Лепих ги едно по едно. По принцип ако ми трябваха за по-дълга издръжливост щях да ползвам безцветното лепило Дуо, но в случая трябваше да са залепени само за снимката и използвах безцветен гланц за устни. Всъщност и с гланца си стояха доста дълго време  Laughing

# 731
  • Мнения: 2 711
Фокси, страхотни красоти, както винаги!
Какви са камъчетата от последната снимка? И как ги залепи на клепача?

Камъчетата са декорация за нокти. Лепих ги едно по едно. По принцип ако ми трябваха за по-дълга издръжливост щях да ползвам безцветното лепило Дуо, но в случая трябваше да са залепени само за снимката и използвах безцветен гланц за устни. Всъщност и с гланца си стояха доста дълго време  Laughing

Благодаря за отговора. Голям талант си и смятам, че трябва да се пробваш на конкурси за по-артистичен грим.

# 732
  • Мнения: 5 128
Ври, Може би в канала на Ели ще има информация за четки, може да прегледаш:

https://www.youtube.com/user/MakeUpButHow

Илли, благодаря  Hug

# 733
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 446
Да споделя, че цял ден нося сянката - приказна е - сянка за феи  newsm76 newsm76 newsm76 Брокатчета (фини) имаше до последно - като имате предвид, че ставам в 5 (пет) часа сутрин, излизам рано, цял ден съм в движение .... прибирам се вечерта и този грим, изкарал толкова време се чувствам прекрасно. Само съм поизморена Simple Smile

Нищо не ми се ронеше на мен - ползвах си обичайните четка и техника, но аз потупвам и рядко нещо ми се рони. Е, имаше някоя друга прашинка, но с тампон всичко се изчисти  Blush

В неделя ще разнося другата и ще се изфукам на  момичетата  bowuu Дано успея и да снимам, все пак няма да е призори Simple Smile

# 734
  • Мнения: 13
Фокси, жестока си! Мечтая си да ме гримираш някой хубав ден!
Ето малко есенно настроение от мен в тези мрачни дни  Blush

Общи условия

Активация на акаунт