Новите ни козметични похождения 68

  • 87 686
  • 725
  •   1
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 4 428
Шоколадче, купът от неща, които имаш да показваш, прогресивно нараства  Mr. Green
Оранжевото червило е върха!
И като видях тази снимка на Шоколада, започвам да съвсем да се убеждавам, че този път и аз ще се нашоколадя  Whistling

# 692
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Благодарностите за снимката са за Ел.  Hug

# 693
  • Мнения: 4 428
Благодарностите за снимката са за Ел.  Hug

 Laughing На Ел доста благодарности се дължат  Whistling Mr. Green Трябва да я направят ексклузивен търговец на декоративна козметика за България за всякакви марки. Колко покупки са се направили заради нея, не е истина  Flutter

# 694
  • София
  • Мнения: 431
Здравейте! Коментирахте го със сигурност и връщах назад, но не успях да открия - каква е цената на стик-ружовете на Les Beiges?  Питам за цената в Сефора, не онлайн Praynig

За да не е спам:

# 695
  • Мнения: 31 335
Здравейте! Коментирахте го със сигурност и връщах назад, но не успях да открия - каква е цената на стик-ружовете на Les Beiges?  Питам за цената в Сефора, не онлайн Praynig
79 лв. са мисля.

# 696
  • Мнения: 1 197
Някой беше писал за бързото изразходване  на Биодерма. Потвърждавам!!!

И аз потвърждавам, за три дена плаж е под половината даже. Иначе е страхотно на мазане и на мирис, много ми харесва, но много неикономично..

# 697
  • София
  • Мнения: 4 778
Много странно. При мен си е като всяко друго олио Биодермата, със сигурност ми стигна за две почивки по 7 дни. Това на Нюкс свършва по-бързо, но е и малко мл.

# 698
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Все ще питам и все забравям.. Вие мултифункционалното олио ли ползвате за  тен?

То нали няма фактор, не е ли опасно?

# 699
  • София
  • Мнения: 431
Здравейте! Коментирахте го със сигурност и връщах назад, но не успях да открия - каква е цената на стик-ружовете на Les Beiges?  Питам за цената в Сефора, не онлайн Praynig
79 лв. са мисля.
Благодаря   bouquet  Понеже имам повод, а реално нямам нужда от нищо и затова обмислям някаква глезотийка  Blush

# 700
  • София
  • Мнения: 4 778
Все ще питам и все забравям.. Вие мултифункционалното олио ли ползвате за  тен?

То нали няма фактор, не е ли опасно?

Не знам кое е многофункционалното олио на Биодерма, ползваме слънцезащитното бронз олио с 30ти фактор.

# 701
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Все ще питам и все забравям.. Вие мултифункционалното олио ли ползвате за  тен?

То нали няма фактор, не е ли опасно?

Не знам кое е многофункционалното олио на Биодерма, ползваме слънцезащитното бронз олио с 30ти фактор.

За това на Нукс ставаше въпрос.

# 702
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 562
На Нукс има с фактор 30 и 10/мисля, че и с  50/, имат и много хубав слънцезащитен лосион за лице и тяло Simple Smile

# 703
# 704
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Вдовичке, Нукс си имат специален слънцезащитен продукт олио с фактор, ето този е (не е многофункционаното им олио):

Общи условия

Активация на акаунт