София - кв. Младост (2)

  • 18 994
  • 269
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 94
Небесна, с теб пък от кога не сме се виждали! Дано скоро ви видим и вас с Дени - сигурна съм, че много е пораснала принцесата! Hug

Момичета, гледам слънчицето навън - към 10 да се видим на Нилана в Младост 1, до училището?

# 76
  • София
  • Мнения: 3 787
Одри,ако не си излязла още - ние ще дойдем към 10.30 Grinning

# 77
  • Мнения: 243
Момичета, то хубаво сте го решили ама Емджи заспа преди малко. Но като стане ако ни искате ще се приседеним към вас.

# 78
  • Мнения: 1 881
дени пак беше малко болничка, но сега сме тук с баба, та ще се видим тези дни:)

# 79
  • София
  • Мнения: 3 787
Ей,къде се скрихте всички Grinning.
Одри,вчера сутринта бях зад Ниланата,но теб те нямаше.После пих кафе на Лучаното до 12 часа Laughing
В това хубаво време няма време за форумстване Laughing

# 80
  • Мнения: 243
Ей, Момичета хайде утре сутрин към 10.30ч. на Ниланата. Аз ще съм там, ако имате желание елате да се видим........

# 81
  • Мнения: 243
Момичета, срещата за днес между 10 - 10.30ч. зад Ниланта си остава нали?

Предложете ми някой личен лекар от 25ДКЦ, че ми писна от мойто педи, един талон да не може да напише като хората. Вчера 2.30ч. чаках за да дойде моят ред и накрая се оказа, че направлението не ми е в ред..... Идваше ми да убия някой. #2gunfire И сега реших да си сменя личния лекар. Затова моля дайте съвети за свестни лични лекари Praynig

# 82
  • Мнения: 505
привет..в дъждовният и мрачен ден!!!

май съвсем се изгубихме ...ние сме малко болни очите ни правят един секрет който тотално ги залепва докато спим, а като сме будни само ги търкаме, че определено ни дразнят...ходихме при нашата докторка и ни предписа капки..сега да видим как ще си ги слагаме...
 
Вени не познавам докторите в 25 ДКЦ , че ние сме в 27-мо...

вас от дъжд не ви ли е страх та и срещи си правите... Joy аз съм ПААААСССС

# 83
  • София
  • Мнения: 3 787
Ей,днес времето е ужасно Sad.
Ние все пак излизахме-ходихме до кухнята да си вземем папуто.Естествено мама се намокри,а на бебо му беше забавно под дъждобрана.И само дето се разхождахме-Калоян дори не пожела да опита храната.За пръв път ми отказва храна от кухнята.Но това е заради зъбите.От сутринта е само на кисело мляко с бисквити.Всичко друго ми отказва.
Дано другата седмица да е хубаво времето за разходки Wink

# 84
  • Мнения: 1 063
Здравейте мамчета,позволете да се включа и аз от Младост 2.От 98г. живеем тук, но не познавам почти никой от квартала и си ходя саминка по разходки с дечурлигата,ще се радвам да се запознаеме.
Linet  и аз минах през драмата личен лекар в 25-дкц,не искам да споменавам имена, но имам чувството(дано не обидя някой), че част от тях не са прочели нищо след като са завършили, а физиономиите, които правят като поискаш направление ме карат да се чувствам виновна за нещо,което съм в правото си да получа.Та така декември си сменихме педито и сега сме при д-р Ячева,до този момент съм доволна-народна жена, не се е самозабравила.До юни имаш време да събираш информация.
Много усмивки от нас в това "намусено" време!!!

# 85
  • Мнения: 1 881
Вени, аз мога да ти препоръчам моята лекарка, но е поликлиниката до пощата, май 27 се води, ако искаш, пиши на лични за име и координати:) Тя е педиатърка и на Денито, много съм доволна;)

# 86
  • Мнения: 243
Iva.M, добре дошла сред нас! Ще се радвам да се запознаем. Hug
А по отношение за лекарите какво да ви кажа, много мразя да ходя, но от време на време се налага.Личен лекар ми трябва само колкото от време на време да ми напише някое и друго направление.Да чукам на дърво много рядко боледувам.
Небесна, като се видим може да дадеш координати на твойта лекарка за всеки случай. Laughing

# 87
  • Мнения: 1 881
Момичета, сега си имаме баба за помощ, но от понеделник сме сами и приемам предложения за срещи на Нилана:)

# 88
  • Мнения: 243
Момичета, сега си имаме баба за помощ, но от понеделник сме сами и приемам предложения за срещи на Нилана:)
Супер, че ще сте на линия Hug Тъкмо от понеделник го дават хубаво време:) Откога не сме се виждали само...... Thinking

# 89
  • Мнения: 4 428
Здравейте, младостки мамчета Grinning

Ние вече сме трима и скоро ще може да излизаме на разходки /ох, как ми се излиза вече/ Надявам се скоро да можем да се присъединим към вашите сбирки из Младостите

Общи условия

Активация на акаунт