Съпруги на военнослужещи - 12

  • 42 781
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 9 729
Добро утро и от мен.
Благодаря за кафето, имам нужда в количества /няколко котенца ще ми дойдат добре/.  Laughing

У нас сме в предстартова треска. Уж бях спокойна, ама нещо взе да ми играе под лъжичката.  Wink

Има още карти значи. Колежката на ММ още се чуди. Хем досега не била ползвала никога карта, даже и не знаела какви бази има и какви са цените, та беше приятно изненадана /даже мъжът й казал да взима и за юли, и за август  Joy , ама не може/. Ама се побутва, избирала, ама то ще дойде момент, в който няма да може да вече да избира.  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 724
Добро утро, момичета! Имам две дъщери - 14 и 3 годишна, съпругът ми до миналата година работеше в Белене, а сега работи в Шумен. Живеем в Свищов, но май ще сменяме местожителството. Обичам да пътувам, имаме кемпер (мечатата на някой тук, доколкото помня).
Спорен ден от мен.

# 62
  • Мнения: 281
На тази сметка ли се превеждат парите за картите?
Разплащателна сметка на ИА "Военни клубове и военно-почивно дело"

ТЪРГОВСКА БАНКА „Д” АД ;  BIC : DEMIBGSF, IBAN: BG 88 DEMI 9240 3100 1248 91
  bouquet

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 9 729
Добро утро, момичета! Имам две дъщери - 14 и 3 годишна, съпругът ми до миналата година работеше в Белене, а сега работи в Шумен. Живеем в Свищов, но май ще сменяме местожителството. Обичам да пътувам, имаме кемпер (мечатата на някой тук, доколкото помня).
Спорен ден от мен.

А кемпера под наем давате ли?  Grinning Grinning Grinning

Еко,
тази е, на страницата на военните клубове я има, на платежното IBAN се пише без интервали и е плащане към бюджета /ако ползваш онлайн банкиране/  Peace

# 64
  • Мнения: 17
Добро утро момичета!
Да се похваля, свързахме се вчера и се уредихме с желаната карта за желания период Simple Smile
Хайде , лека и спорна, ще я захващам !
[/quote
На кой номер се свърза?

# 65
  • Мнения: 965
Момичета мобилните към агенцията вече спрени ли са?Цяла сутрин звъня за потвърждение и ми дава че абоната на отговаря а на стационарния е все заето от час без резултат.Аз по-лесно се свързах да запазя карта  ooooh!.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 9 729
Момичета мобилните към агенцията вече спрени ли са?Цяла сутрин звъня за потвърждение и ми дава че абоната на отговаря а на стационарния е все заето от час без резултат.Аз по-лесно се свързах да запазя карта  ooooh!.

Те си казаха, че от 18 ще се звъни на стационарните. Нормално да дава заето, продажбите продължават.

# 67
  • Мнения: 965
Момичета мобилните към агенцията вече спрени ли са?Цяла сутрин звъня за потвърждение и ми дава че абоната на отговаря а на стационарния е все заето от час без резултат.Аз по-лесно се свързах да запазя карта  ooooh!.

Те си казаха, че от 18 ще се звъни на стационарните. Нормално да дава заето, продажбите продължават.
Дунди това за 18 пак съм го пропуснала а дока са продажбите?срокът ни за плащане е 21 да ми се иска до тогава да се свържа,дано успее.За да мога ако съм оплескала нещо да се оправи а и да ми е по-спокойно.

# 68
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Здравейте, да попитам почивалите на Несебър - взех карта за там през август, но само ми казаха,че е за основна сграда на 3-ти етаж. Има ли ветоятност да не е реновирано?  Платих 578 лв. за стая 2+2, за двама възрастни и две деца на 6 и 9 години.

# 69
  • Мнения: 724
Dundi73 не го даваме под наем Grinning. Но има доста фирми, вече, отдаващи под наем кемпери - някой по-изгодно, други по-скъпо.

# 70
  • Мнения: 1 408
Добро утро и от мен с поредното питане за картите. Нали не е задължително ММ да внесе парите като титуляр на картата? Понеже открихме, че близо до мястото, където работя, има клон точно на тази банка, в която е сметката и ще ни е по-удобно да отида аз.

# 71
  • Пловдив
  • Мнения: 9 729
Добро утро и от мен с поредното питане за картите. Нали не е задължително ММ да внесе парите като титуляр на картата? Понеже открихме, че близо до мястото, където работя, има клон точно на тази банка, в която е сметката и ще ни е по-удобно да отида аз.

За трета поредна година парите превеждам аз от моята банкова сметка. Само на задължено лице попълвам данните на ММ и неговото ЕГН. В самото платежно - номер на резервацията, място и от коя до коя дата.  Peace

# 72
  • Мнения: 1 408
Ох, Дунди, благодаря ти!   bouquet Така щях да ги пратя от мое име и после щяхме да се чудим какво става!

# 73
  • Мнения: 1 862
Здравейте, да попитам почивалите на Несебър - взех карта за там през август, но само ми казаха,че е за основна сграда на 3-ти етаж. Има ли ветоятност да не е реновирано?  Платих 578 лв. за стая 2+2, за двама възрастни и две деца на 6 и 9 години.


Не , няма.Стаите в сградата са реновирани.

# 74
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
kativita, благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт