Болничен при секцио и мъртво бебе.

  • 11 965
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 45
Преди месец се оказа,че бебенцето ни няма сърдечна дейност ,опитахме да родя нормално,но не стана и накрая ме оперираха.След няколко дни ми изтича болничния от 42 дни.Въпросът ми е,имам ли право на продължение?Чувствам се добре,физически,разреза заздравя много добре,но все пак е коремна операция.Работата ми е на крак ,доста часове , и има и доста физическа дейност.

# 1
  • Варна
  • Мнения: 1 149
Здравей,
право на още болнични нямаш, но можеш да помолиш гинеколога ти да ти даде болничен за нещо друго щом не се чувстваш готова да се върнеш на работа.

# 2
  • Мнения: 45
Благодаря,аз днес бях на контролен преглед ,дадоха ми още един месец,което е достатъчно да се почувствам сигурна,на работното място.

# 3
  • Мнения: 984
Съжалявам за случилото се.
На мен когато ми се случи (но аз успях да родя естествено), ми казаха, че психолог може да ми даде допълнително болничен, за да се възстановя напълно. Не ми се наложи да прибягна до такива услуги и не знам как точно става.
Желая на теб (и на половинката ти) бързо възстановяване!

# 4
  • Мнения: 58
Здравейте , при мен случая е подобен .Аз родих преждевременно , преди да изляза 45 дни преди термина .Дадоха ми 42 дена , на 3ти юли изтича . Губи ли ми се този от 45 дни ?
Благодаря !

# 5
  • Мнения: 984
Полагат ти се 42 дни от датата на раждане... другите нямат значение.

Общи условия

Активация на акаунт