Ebay 95

  • 56 725
  • 753
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
Горгона точно Laughing търся такэв и в немския му вариант  Laughing

Фирмите, които извършват транспорт от Германия може да ти свършат работа.

# 721
  • UK
  • Мнения: 5 999
Горгона точно Laughing търся такэв и в немския му вариант  Laughing

Фирмите, които извършват транспорт от Германия може да ти свършат работа.
Благодаря  bouquet

# 722
  • Мнения: 5 321
За Варна, някой , прави ли, общи поръчки от немския ибей?
Груповите(общи) поръчки в този форум са забранени! Не може да се иска или предлага такава услуга!
Това да го знаеш занапред. Simple Smile

# 723
  • Мнения: 6
Днес ми се случи нещо странно във Ebay,тръгнах да купувам дадено нещо чрез картата която ползвам обикновено и когато тръгнах да дам плати ми излезна да платя със друга карта при положение че картата е изправна и има пари във нея,някой знае ли от какво може да е това..?

# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 4 542
Днес ми се случи нещо странно във Ebay,тръгнах да купувам дадено нещо чрез картата която ползвам обикновено и когато тръгнах да дам плати ми излезна да платя със друга карта при положение че картата е изправна и има пари във нея,някой знае ли от какво може да е това..?
Явно има проблем с картовите плащания тези дни .Ползвайте Pay Pal.

# 725
  • UK
  • Мнения: 5 999
За Варна, някой , прави ли, общи поръчки от немския ибей?
Груповите(общи) поръчки в този форум са забранени! Не може да се иска или предлага такава услуга!
Това да го знаеш занапред. Simple Smile
Познаваме ли, се???
Говорите ми, на "ти"  newsm78

И как са разрешени същите от Китайските сайтове, че има и над 100 теми по тях, а за Англ и Немските, има наложена забрана?!?
Къде го пише това, мн бих искала да ми кажете!

# 726
  • Sofia
  • Мнения: 15 615
И как са разрешени същите от Китайските сайтове, че има и над 100 теми по тях, а за Англ и Немските, има наложена забрана?!?
Къде го пише това, мн бих искала да ми кажете!

   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=509065.0;topicrefid=19

# 727
  • Мнения: 1 572
dobra, виж дали ще ти позволи да го докладваш през този линк

Освен това обжалвай двата отворени кейса за неплатена стока.
Да се похваля, че имам 2 имейла от кастъмър съпорт. Разглеждат кореспонденцията ни с продавача. Но правилата на сайта не позволяват да ме уведомят какви мерки са взели. Все пак ме увериха, че влиза в списъка им за по-сериозно наблюдение и ще има санкции, ако се докаже некоректно поведение.
Отделно ми отвориха опцията да оставя фийдбак. Преди беше неактивна. Посъветваха ме да му напиша отрицателен, за да цитирам "предпазя други потребители".
Благодаря за помощта   Hug

# 728
  • Мнения: 1 780
Здравейте пак имам нужда от помощта ви моята неудачна пратка до Беларус- мисля просто ще отказвам да пращам до там.
Дамата иска да ми върне нещата и си иска парите- ок ще й ги върна щом получа пратката. Но тя иска да й платя и връщането а доколкото знам нямам такова задължения нали или греша?
Това къде мога да го порверя? Cry

# 729
  • Мнения: 1 780
Днес ми се случи нещо странно във Ebay,тръгнах да купувам дадено нещо чрез картата която ползвам обикновено и когато тръгнах да дам плати ми излезна да платя със друга карта при положение че картата е изправна и има пари във нея,някой знае ли от какво може да е това..?
Аз така в алиекспрес от края на миналата година ми се налага да повтарям едно и също плащане по 4-5 пъти докато мине много е изнерващо мислех че от сайта но явно не е.

# 730
# 731
  • Мнения: 1 780
Благодаря и аз четох намерих малко инфо.
В общи линии зависи от това което съм сложила в обявата- там съм отразила че стоката може да се върне за сметка на купувача. Но ако продуктът не отговаря на описанието съм длъжна да върна и пътните обратно до мен.
Тук ми идва проблема, защото от една страна тя ми е снимала петънца които не помня да е имало - да кажем може и да не съм ги видяла не казвам че аз съм правата, но ми пише че понеже дрехата пътувала два месеца тя вече не я искала.
А истината е че пътува 2 месеца защото тия пощаджии от Беларус ми я върнаха заради това че не съм написала съдържанието на стоката на руски и или английски и те не можели да разберат- тук грешката е в нашата поща че не са ми обяснили. Не казвам че не са били прави ама аз тлокова пратки пусах с изписване на български и от малайзия даже не ми върнаха а тия ... са особено важни и не можели да четат кирилица. Чудя се малайзииците как са прочели българския но няма смисъл. По тая причина пратката я пращах два пъти до Беларус и сега честно да ви кажа не искам да плащат и да ми я върнат. да не говорим че дори и да ги има петънцата може и да се изперат- купувачката когато ми върнаха пратката я питах да пускам ли пак и тя също не знаеше ами можело и да не може да го облекат - дрешката е зимна разбирам я а е детска и догодина няма да им става, така ми писа първо но после поиска да я пусна да беше казала и нямаше да пращам 2 пъти. То луда станах.

Аз й предложих да задържи нещата и да върна някаква сума от общата но явно не я удовлетворява. Ами- накрая ибей да решават не знам кой крив кой прав- в общи линии не ща да чувам за Беларус.

# 732
  • Мнения: 125
dobra, виж дали ще ти позволи да го докладваш през този линк

Освен това обжалвай двата отворени кейса за неплатена стока.
Да се похваля, че имам 2 имейла от кастъмър съпорт. Разглеждат кореспонденцията ни с продавача. Но правилата на сайта не позволяват да ме уведомят какви мерки са взели. Все пак ме увериха, че влиза в списъка им за по-сериозно наблюдение и ще има санкции, ако се докаже некоректно поведение.
Отделно ми отвориха опцията да оставя фийдбак. Преди беше неактивна. Посъветваха ме да му напиша отрицателен, за да цитирам "предпазя други потребители".
Благодаря за помощта   Hug
Много се радвам  Hug
Остави му сега два отрицателни фийдбека, защото не се знае дали Ибей ще предприемат нещо повече.

# 733
  • Мнения: 1 572
О, написах вече Simple Smile Веднага му се отрази на процентите. Но за месец има 500+ продажби и само положителни оценки! Това за мен е купен или хакнат профил. Не мога да повярвам такова некоректно отношение да му се случва за първи път.

Opelcorsa,  досега съм връщала 3 пъти и винаги за моя сметка. Обещавали са да ми възстановят парите за транспорт като получат и така не се случи. И говоря за грешно изпратен артикул, не за мои претенции.
Ако цената на дрешката не е висока, най-удобно е да и опростиш всичко + пълен рифаунд и да задържи стоката. Каквото и друго да предложиш, каквото и да отсъди ибей, накрая мацката ще ти пише отрицателна оценка. Да, имаш право да я оспориш, но дали си струва зора. Прецени според сумата  Peace 
Сигурно си чувала, че някой купувачи връщат с разписка, но в пакета слагат някакъв парцал. Върви и доказвай, че са измамници.

# 734
  • Мнения: 1 780
О, написах вече Simple Smile Веднага му се отрази на процентите. Но за месец има 500+ продажби и само положителни оценки! Това за мен е купен или хакнат профил. Не мога да повярвам такова некоректно отношение да му се случва за първи път.

Opelcorsa,  досега съм връщала 3 пъти и винаги за моя сметка. Обещавали са да ми възстановят парите за транспорт като получат и така не се случи. И говоря за грешно изпратен артикул, не за мои претенции.
Ако цената на дрешката не е висока, най-удобно е да и опростиш всичко + пълен рифаунд и да задържи стоката. Каквото и друго да предложиш, каквото и да отсъди ибей, накрая мацката ще ти пише отрицателна оценка. Да, имаш право да я оспориш, но дали си струва зора. Прецени според сумата  Peace  
Сигурно си чувала, че някой купувачи връщат с разписка, но в пакета слагат някакъв парцал. Върви и доказвай, че са измамници.
Не знам имам време малко да помисля разбирам я донякъде че дрехата пристигна извън сезона но пък и аз нямам вина за случилото се. Последно ми писа че ако ми я върне щяла да плати повече отколкото ми е платила на мен- това е хубавото на нашите пощи явно возят евтинко.
Принципно да не си струва разправията - но аз искам да й върна цената на артикула цялата и малко отгоре, пощенските които съм платила нещо не ми се прежалват но ако се наложи и тях ще върна. А дали може и тогава да ми сложи отрицателна оценка?

И струва ли си на всяка цена пък да се боря за оценката, така не давам ли възможност на хора които са тарикати да ме манипулират?
Като ми мине яда от случилото се и разправиите- в най големите студове ходих из пощите да се уточняваме и то няколко пъти, ще реша.

Пълен рефънд е да върна цялата сума- и пътни и цена на стоката, нали?

Общи условия

Активация на акаунт